2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
belki şeker direk bu şişelerin içine de konabilir... tabi ağız genişlikleri nasıl bir bakmak gerek.
o olmazsa da, zeytin kolonyası filan koymayı düşünürüz heralde biz.

şeker girmez cnm ağzı küçük çünkü..lavanta veya sıvı şeyler düşünebilriz

ben de büyük bir sancıyla bıraktım ama şu an çok rahatım.. sen de rahatlicaanı düşün sabret herşeyin tadını alıcaksın sonra..

sizin minnaklar bizim Efe'ye selam söylüyor demek kıpır kıpırlar baksanıza oyyyy yerim hepsini

hem nasıl yemelik teyzesiii yenir hep bunlar

aaaaa çok güzel fikir bu daaaa

kızlar maşallah bir sürü fikirlerle geliyosunuz

bende çok sevdim bu fikri...:13:

annneeemmm bu ne kız dudakları kalın kalın maşallah ayn taraftaki pipisimi kız anlayamadım hehehe iyi haberlerle gelmişsin çok şükür boyu kilosuda iyi maşallah

Aynen cnm gttim sadece kan tahlili verdim..asi olmadim olursam cok daa kotu olabilirmisim..doktor ilac yazamam bol bol sivi al dedi..ama ben hala cok fenayim 2 gun rapor verdi evdeyim..
Canim cok sukur bisey çıkmamış sevindim valla😊

Ayyy kuzu yaa şuna bak cnm gozun aydin hadi bunu da atlattın detaylida da bişey cikmaz allahin izniyle..sankim elini basinin altina koymus demi masallah yuzu baya belirginlesmis😍☺

cinsiyetimiz kız rabbim herkeze sağlıklıca kucağına alıp büyütmeyi nasib etsin. 4 boyutlu ultrasonda bir sorun yoktu iyi dedi doktor.. çok hareketli bir bebek maşaallah.. pazartesi şeker yüklemesi. kan sayımı ve idrar tahlili yapılacak kısmetse inşallah onlarda iyi çıkar..

Pufpufum çok sevindim güzel haberlerine canım
ama fiyat sana yüksek geldi ise benim gittiğim hastaneye gidebilirsin 15.şubatta detaylıdan sonra yaptıgım yorumları okursan ne kadar memnun kaldıgımı goreceksın gercekten adam işinin ehli yani
fiyatıda 128 tl ayriyetten cd veriyorlar ve herşeyi detaylı anlatıyor adam asistanıda yanında
ve sorduğun herşeye hiç uflamadan terslemeden cevap veriyor ve detaylıca anlatıyor

Kızlar merhaba,

Fikir alışverişi yapsak nasıl olur acaba .
Vallahi netten bir sürü araştırma yaptım firmalarla da görüştüm doğumda hastanede odası süslemek için belirli bir tema arayışım var ama bulamıyorum kararsız kaldım. Süsleme işini organizasyoncuya versem 700 tl den başlıyor fiyatlar daha fotoğrafçıda tutmak istiyorum baya tuzluya patlayacak. En iyisi kendimiz süsleyelim dedik arkadaşımla ama bu seferde tema oluşturamıyorum. Kurabiyeyi nasıl yapsak ona karar veremiyorum.
Hepimizin işine yarabilir diye düşünüyorum fikri olan arkadaşlar cevap verirse çooook memnun olurum.
Öptüm sizi güzel anneler.

inşallah canım sonuçlarını bizimlede paylaşırsın...sende sağlıcakla kızını kucağına alırsın inşallah...

kızlaar geçen paylaşamamıştım şimdide pek fotomuz iyi değil ama maşallah diyin kızıma

Eki Görüntüle 987197

41 kere maşallah maşallah maşallah....annesi yesin teyzeleride ısırsın :)

Neyse ki ben o yonden sansliyim bacilar
4 teyzesi var oglumun oda hastane suslemelerim onlara ait
Allah (c.c.) tan zevkli kardeslerim var zevkler uyuyor.....
Bana da surpriz olacak bakalim

Teşekkür ederim Negiff cim çok incesin...

Ema cım çok teşekkür ederim, forumda da yardımlarını çok gördüm, çok da incesin canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…