2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
1 aylık aranın ardındaaaaaan hooop büyük gün geldi...
GÖRÜŞ GÜNÜ
:emir_bebek:
geri sayım başladı randevum saat 1'de :KK34:

Günaydın güzellikler :KK69:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar şu aralar pek sık giremiyorum foruma işlerin yoğunluğu vardı ve annecim gelmişti yanıma fakat bugün dönüyor yine memlekete moralim feci bozuk bu yüzden ayrıca 2. Doz aşımı yaptırdım ve ilki kadar canımı yakmadı iyiyim yani buardada kilom almış başını gidior 25. Haftamda 75 kilo oldum napıcağımı bilemiyorum nasıl beslensemde kontrol altına alsam kendimi çünkü artık daha fazla almak istemiyorum benim gibi olan varmı veya dikkat eden varmı yediğine içtiğine çünkü ilk 6 ayda 11 kilo almak bana normal gelmiyo artık:KK43::KK43::KK43::KK43:

[sıze=3]1 aylık aranın ardındaaaaaan hooop büyük gün geldi...
Görüş günü
[/sıze]
:emir_bebek:[sıze=3]

[/sıze]

güzel haberlerle dön canım:KK49: Ya bu görüş günleri çok güzel oluyo ya ben her gidişimde acayip heycanlı oluyorum ve kızımı çok özledim ben daha pztsi görcem kızımı :KK50:

güzel haberlerle dön canım:KK49: Ya bu görüş günleri çok güzel oluyo ya ben her gidişimde acayip heycanlı oluyorum ve kızımı çok özledim ben daha pztsi görcem kızımı :KK50:

heyecanlı olmak ayrı ben bide tedirgin oluyorum hep görene ve "iyi" olduğunu duyana dek..atamıyorum bi türlü bunu kafamdan.. Allah'ım iyi haberlerle döndürsün inş 🙏

[sıze=3]
heyecanlı olmak ayrı ben bide tedirgin oluyorum hep görene ve "iyi" olduğunu duyana dek..atamıyorum bi türlü bunu kafamdan.. Allah'ım iyi haberlerle döndürsün inş 🙏
[/sıze]

güzel düşün güzel olsun herşey canım artık bırak tedirginlikleri bebeğine sarılacağın günü hayal et iyi haberlerle gel bize ki geleceğine eminim :KK31:

GÖRÜŞ GÜNÜ

bende görüşe gitmek istiyorum... daha bir haftamız var :2:
bebişkona bizden selam söyle :KK3:

bu arada benim bir kaç gündür miğde bulatılarım tekrar baş gösterdi... bi arkadaşım saçı çıkıyor olabilir dedi.
sizde böyle bişey oluyormu ? kaç aydır bulantıları unutmuştum ne güzel

Kizlar ben calismiyorum ev hanimiyim ama ev isi cocuk yemek derken bende cok dinlenemiyorum malesef gun boyu dolanip duruyorum. Temizlik islerini yapabildigim kadar yapiyorum yapamadigim yerde annecim gelip yardim ediyo sagolsun. Benim sikintim uzandigim zaman uzandigim zaman yada dengesiz oturdugum zaman ozellikle sol tarafima olmak uzere siddetli bir agri giriyo. Pearly dedigin gibi geceleri tam bir izdirap. E tabi ister istemez son aylarda nasil idare edecegim onun da stresi var. Allahim sen sifa ver hepimize. Neyse ki bebegim bugun kipir kipir. Demekki arada daha az oynadiklari oluyo. Ya uyuyorlar ya yoruluyorlar minnaklar :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ah canım benim kız durdu durdu bu son 2 gündür karete kid. sürekli tepişlerde babamız da hissetti artık. ona seri halde bir vuruyo hele aman yarabbiii... :KK52::KK52::KK52: bugün biraz daha uykucu ama sabahtan beri çok kıpırdanmadı babamız sabah rahatsız edince bi git başımdan dedi ona sonra bi uyuyuşa geçti hala uyuyo :KK52::KK52::KK52:

Bacilarim hepinizden Allah (c.c.) razi olsun :KK16:
Daha simdi geldim eve doktor acil sezeryana girdi ve sonuclari 1 saat bekledik....
Toplamda sonuclar icin 3 saat bekledik.....
Tahlil sonuclarim cok sukur guzel cikti.....
Serum yazdi ama ben almadan geldim cunku yengemle gitmistim ...
Yigenim agliyordu annesini emmeden de yatmiyor yaramaz 2 saat daha bekleyemezdik.....
Rahim serviks uzunlugumuzda olculdu normal cikti....
Genelde erken dogum suphesidir dedi ama sende hersey normal dedi.....
Bizdn haberler boyle bacilar....

canım herşeyin normal olmasına sevindim. Allah'ın izniyle sorunsuz gelcek Ali Yasin ve tüm bebişler..:KK54::KK54::KK54::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlaaarr mevlüt de dağıtmayı düşündüğüm şişelerden bir tane numune istemiştim bugün göndermişler bn çok beğendim..buzdolabı süslerinden bıktım artık daha değişik bişey olsun istiyorum bide havlu dağıtıcam üzerinede kızımın ismini işletmek istiyorum bide tülden kese dikicem ayy Rabbim göstersin inşallah o günleri:KK49::emir_bebek::nazar:
Eki Görüntüle 985842

canım bunlar çok güzel bayıldııımmm:KK52::KK52::KK52::KK52: nerden almıştın?? ayrıca sonra fikirlerini de okudum havlu tül kese falan güzel fikirler ama bu şişe olayına bayıldıımmmmm :KK52::KK52::KK52:

GÖRÜŞ GÜNÜ

Güzel haberlerini bekliyoruz Efe'nin.. bizi merakta bırakma emi :KK52::KK52::KK52:

güzel düşün güzel olsun herşey canım artık bırak tedirginlikleri bebeğine sarılacağın günü hayal et iyi haberlerle gel bize ki geleceğine eminim :KK31:

iyi olduğuna inanarak dualarla gidip şükürlerle çıkıyorum her kontrolden zaten evet ama bu tedirginlik bambaşka..zaten ben başından beri biliyordum böyle olacağımı geçmeyeceğini..napalım alıştık sayılır artık..

bu arada benim bir kaç gündür miğde bulatılarım tekrar baş gösterdi... bi arkadaşım saçı çıkıyor olabilir dedi.

söylerim canım selam iyi olduğunu bi görüp duyayımda.. :KK34: bu arada mide bulantısı bende bi kere bile olmadığı için bilemicem yorum yapamam ama yaşayan varsa hâlâ yazar canım..

Günaydın kızlar şu aralar pek sık giremiyorum foruma işlerin yoğunluğu vardı ve annecim gelmişti yanıma fakat bugün dönüyor yine memlekete moralim feci bozuk bu yüzden ayrıca 2. Doz aşımı yaptırdım ve ilki kadar canımı yakmadı iyiyim yani buardada kilom almış başını gidior 25. Haftamda 75 kilo oldum napıcağımı bilemiyorum nasıl beslensemde kontrol altına alsam kendimi çünkü artık daha fazla almak istemiyorum benim gibi olan varmı veya dikkat eden varmı yediğine içtiğine çünkü ilk 6 ayda 11 kilo almak bana normal gelmiyo artık:KK43::KK43::KK43::KK43:

bence bu tamamen bünye meselesi ve bebişin kilosuyla alakalı canım. arkadaşım geçen hafta doğum yaptı 20 kilo aldı ve 3800 gr bebiş dünyaya getirdi. bende kızımı 12 kilo ile tamamladım 2800 dogdu. bebişin kilosu kaç? pazartesi günü belli olur bir şeyler belki bebişin ve suyun fazladır. mesela benim kuzenim hiç kilo almadı. sadece önünde top gibi bebek vardı. inşallah doğumdan sonra aldığın kiloları verirsin.

benim bulanılarım 1 ay öncesne kadar hep vardı son zamnlarda iyiydim şimdi yine öğürüyorum ama kusamıyorum pek artık. Saçla ilgisi yok canım, plesanta içinde saçı nasıl rahatsız etsin seni, bu çağda bunu diyen insanlar var hala :KK1: Şuanki bulantıların sebebi bebek yukarı çıkıp mideye baskı yaptığı için oluyor ki bu genelde sabah aç karnına olunca vuku buluyor

bence bu tamamen bünye meselesi ve bebişin kilosuyla alakalı canım. Arkadaşım geçen hafta doğum yaptı 20 kilo aldı ve 3800 gr bebiş dünyaya getirdi. Bende kızımı 12 kilo ile tamamladım 2800 dogdu. Bebişin kilosu kaç? Pazartesi günü belli olur bir şeyler belki bebişin ve suyun fazladır. Mesela benim kuzenim hiç kilo almadı. Sadece önünde top gibi bebek vardı. Inşallah doğumdan sonra aldığın kiloları verirsin.

bebeğimin kilosunu bir buçuk aydır bilmiyorum pztsi sorcam doktora kilo konusunuda konuşucam bebeğim alıyorsa tabiki iyi olur ama ben boşuna alıyosam işte ozaman sıkıntı ben nasıl vercem doğumdan sonra bu kiloları korkutuyor beni hadi doğumdan hemen sonra 6 7 kilosu gitsin ya kalanlar napıcam o halde nası durucam ben bilemiyorum :KK50:

bebeğimin kilosunu bir buçuk aydır bilmiyorum pztsi sorcam doktora kilo konusunuda konuşucam bebeğim alıyorsa tabiki iyi olur ama ben boşuna alıyosam işte ozaman sıkıntı ben nasıl vercem doğumdan sonra bu kiloları korkutuyor beni hadi doğumdan hemen sonra 6 7 kilosu gitsin ya kalanlar napıcam o halde nası durucam ben bilemiyorum :KK50:

kovacım üzülme bu kadar önemli olan doğumdan sonra aldığın kilolar bundan emin ol. çünkü bebişe süt olsun diye daha fazla yiyorsun. şuandan itibaren ekmeği yağı unu hayatından çıkar derim. ve düzenli bir şekilde yemeklerine dikkat et akşamları hiçbir şey yeme. sana tüm samimiyetimle söylüyorum ki ben fazla yemek yemem 7 kilo almışım dikkat ettiğim halde :KK43: ama kafaya takmıyorum çünkü emzirme olayı bittikten sonra düzenli bir spor ve rejim yapacağım 6-7 ayda gidecek kilolar.. sende bu şekilde düşün kafaya takma olur mu? stres hastalıkların başlangıcı sende emzirme olayı bittikten sonra eğer halen vermediysen yaparsın rejimini...

Kızlar model almak isterseniz diktirdiğim diğer hamilelikler...

$1620539_648520365212151_1438361336_n.jpg $1939521_648520071878847_1391279575_n.jpg

kovacım üzülme bu kadar önemli olan doğumdan sonra aldığın kilolar bundan emin ol. çünkü bebişe süt olsun diye daha fazla yiyorsun. şuandan itibaren ekmeği yağı unu hayatından çıkar derim. Ve düzenli bir şekilde yemeklerine dikkat et akşamları hiçbir şey yeme. Sana tüm samimiyetimle söylüyorum ki ben fazla yemek yemem 7 kilo almışım dikkat ettiğim halde :KK43: ama kafaya takmıyorum çünkü emzirme olayı bittikten sonra düzenli bir spor ve rejim yapacağım 6-7 ayda gidecek kilolar.. Sende bu şekilde düşün kafaya takma olur mu? Stres hastalıkların başlangıcı sende emzirme olayı bittikten sonra eğer halen vermediysen yaparsın rejimini...

canım benim saol ama insan takıyor ben çok zayıf bi insandım bide 48 kilodan bi kaç yıl içinde 57 lere çıktım sonra evlendim biraz daha alıp hamile kaldım ömrümde görmediğim rakamları gördüm hamileliğimde ister istemez kendimi kötü hissediyorm ama bu kilo ile yaşamam mümkün deil doğsun yavrum hemen bi spor salonuna yazılıp diyet yapıcam:KK50::KK50:

X