2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

doğum günün kutlu olsun canım bugünün çifte mutluluğunu çift çift tepiklerle yaşarsın inşallah

Gunaydinnnnnn bacilarim.......
Sevgililer gunuzu bebisimle birlikte kutluyoruzzzzz

Yazilar alintilayip cevapladim veeeeee en sevmedigim birsey oldu.....
Biri aradi ve yazilar pufffffffffff

Neyse bakalim bugun kucuk sevgilim bakalim annesine ne alacak
Yoksa benim mi almam lazim :26:

Neslihan bacim hayirli haberlerle gel ins. ♥♥♥
Gold-Women canim Nice senelere bebisinle kocanla birlikte
Mujjum paylasim videon supermis bacim
Lahesis canim nikah yildonumunuz kutlu olsunnnnn :132:

üstündeki aparatı ya da puseti çıkıp öyle katlanıyor ama bence sığar yaaa..katlanınca çamaşır telinin katlanmışından daha ufak oluyo boy olarak..eğer bakarak alma imkanın varsa git gözünle gör as internetten falan alcaksan o zaman karar senin ama bana sığar gibi geldi

Mutlu yillaar sanaaaaaaaa mutlu yillar sana mutku yillar mutku yillar mutlu yillar saaaaanaaaaaaaaa

saol tatlım hepimiz için mükemmel bi yıl olsun bir avazda derler ya kurtulmak nasip olsun sağlıklı bebişlerimizi alalım koynumuza

ben de bakmıştım hem de bu rengine hakikaten güzel bi araba.. güle güle binin annesi ve bebişi

ben de izlemiştim. eşime izleteceğimde videoyu bulamadım. çok saol paylaştıın için şimdi mail atıcam ona da

dün akşam yine bizim sıpa babasına gelince pıt diye durdu kandırayım dedim uyanık bizim sıpa.. hemen gene durdu babası da bi çık da sen poponu ısırmazsan diye tehdit ediyo o tehdit ederken benim içimde ne tepikler ama. vallahi sıpa olacak benim minnoş

saol tatlım seninde küçük sevgilin ve kocanla sevgililer günün kutlu olsun bugün küçük ama sıcak ailenizle en güzel sevgileri yaşayın inş.

gerçekten harika birşey, keşke imkanımız olsa bizde yaşatsak bu deneyimi.. çok güzel bir paylaşım canım sağol :)

merhaba puf puff hayirli olsun hepsi saglikli gunlerde kullann ins ben telsizin fiyati merak ettim netten alicam bide tavsiyeylemi aldin onuda merak ettim

merhaba puf puff hayirli olsun hepsi saglikli gunlerde kullann ins ben telsizin fiyati merak ettim netten alicam bide tavsiyeylemi aldin onuda merak ettim

yakın arkadaşım kullanıyor wewell ve biçok kişide önerdi tavsiye üstüne aldım ama model farklılıkları var.. Fiyatı en son 150 tl'ydi ama dün biz alırken indirimdeydi 90 tl'ye aldık fakat bi sorunum var malesef
evde akşam eşimle denemek istedik sesi iyi iletiyor ses normal çalışıyor falan ama annenin yanında durcak olan telsizden devamlı uğultu cızırtı çıkıyor kesintisiz..susmuyor..devamlı ötüyor,5 farklı kanalı var hepsini denedik ama yok aynı sorun! Hani bizim evde mi sorun var dedik anneme gittik orda denedik ama orda da aynı! O yüzden bugün aldığım yere gidip sölicem ya değiştircem yada yerine başka bişey alcam.. Telsiz kullanmayı çok istiyorum ama nasip olmucak mı ne

slm arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır girmiyorum ama ara ara takip ediyorum herkes iyidir umarım

güzel haberlerinizi bekliyoruz canım..
benimde dün doğum günümdü doğum günün kutlu olsun kovacım...

MUTLU YILLAR ARKADAŞIM...MUTLU YILLAR MUTLU YILLAR MUTLU YILLAR SANA :)

üzgünüm arkadaşım bu sıralar çok uğrayamıyorum...gözümden kaçtı sanırsam...

Ben bu markann farkli bi modeli icin duymustum onu cizirti oluyoms surekli ve seslerde net degilmis ama bu model hakkinda bi fikrim yoktu arastirmadaym henuz ama chico nun telsizleri iyiyms diye duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…