2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canim sen oyle yazinca hemen esime arayip sordurdum....
Ac karna gelinmesi gerek dediler :18:
Neyse birde yarin sabah nasil olacagim bakalim

Kız halı silkilir mi bu halde. Dikkat et kendine biraz. Sakın yapma öyle şeyler tamam mı canım?
Tatlim ne bileyim bundan sonra koyucam popomu oturucam asagi
Bu kadar onem arzettigini bilmiyordum :26:
Bir daha kesinlikle cirpmam

Yesilim cok gecmis olsun canim....
Carcabuk toparlanman dilegiyle....

çok geçmiş olsun dikkat et kendıne sen takma kafana bı sekılde yapılır detaylı da geç kalmıs olmazsın bence...

canım hiç sorma ben de sağlık ocağındaki hemşireyle salı günü gelirim diye konuştum ama sabah uyandım gitmek için karnım çok açtı ayrıca midem bulanıyor gibiydi vazgeçtim düşün çarşambaya cesaret edemedim perşembe giderim diye şartlandırdım kendimi doktorumda bu hafta yaptır dedi öf ya nasıl yapcam bilmiyorum sabah bir bardak su içsem midem bulanıyor ve kahvaltıda bile tatlı şeyler yiyemiyorum nasıl dayanıcam hiçbir fikrim yok hayırlısıyla bir atlatsaydık şu şeker işini

hele hem yürüyüp hem telefonla konuşmak o kadar zor ki bnm için nefes nefese kalıyorum bi de bina da asansör yok her gün 5 kat çıkıyom ölüüüümm benim için yaa

Ben de nefes nefese kalıyorum hem konuşup hem yürürken :)
Kayınvalidemler 4. Katta oturuyorlar ve asansör yok, ben de çok zor çıkıyorum artık ... Hatta artık çok az gidiyoruz, genelde onlar geliyorlar bize, bizim evde asansörsüz ama 1. Kat şükür :)

çok geçmiş olsun canım umarım ateşinde düşer allah şifa versin

çok geçmiş olsun canım Allah şifanı versin inşaallah...
23'ün sonuna dek yapılıyor. 24'te de yapılması olur yani bir kısıtı yok diye biliyorum zaten olsa doktorun ertelemezdi gönlünü ferah tut çabuk iyileş inşaallah.

Selam kızlar,
sayfaları takip etmenin gerçekten çok zor olduğunu bir de ben yazayım, eksik kalmayayım dedim :)
Cuma ayrıntılımız var, inanılmaz heyecanlıyım, dualarınızı bekliyorum.

Bu sıralar etrafımda çoğalan ve benim gebeboğan adını verdiğim kitleden çok rahatsızım! Özellikle de genç olanlarından! Sürekli Daha dur bunlar iyi günlerin temalı nasihatlerinden bunaltı geldi! Ben de bloğuma yazdım, eminim sizlerin de birçoğunun hislerine tercüman olacak :)

Bir gebelik buhranı olarak : "Genç kocakarı/ GEBEBOĞANLAR!!!"
http://beybilianne.blogspot.com.tr/2014/02/bir-gebelik-buhran-olarak-genc-kocakar.html

cnm çok çok geçmiş olsun ayrıntılı bir hafta sonrada olur canını sıkma iyi olmaya bak cnm
onlardan bnmde etrafımda çook ama çook var..bu günlerin keyfini sürücekmişim sonra uyku nedir bilmicekmişim falan filan sizeneeeeee....ben bi an önce doğurup evladımı sağ sağlim kucağıma almak istiyorummm
bnde çok yoruluyorum artık cnm..hele çalışınca çok zor oluyomuş bakalım nisana kadar napıcaz

Çok geçmiş olsun canım.Allah acil şifalar versin.Ayrıntılı 18-22. haftalar arası diye biliyorum canım.

aaaaay evet yaaa sizede dert ettirdim hissetmiyorum diye hahahahah
ama napiyim hâlâ "kesin bu diyebileceğim net şeyler yok

ben bugün 21+1'deyin canım 22.hafta yani...
Bebek arabası ve puset kolide daha açmadık.. O yüzden gidip bakıp duramıyorum heeheheheh

Pufpufcum bebekler sirtustu yattigimizda pozisyon olarak rahat etmedikleri icin hemen hareketkeniyor. seninle ayni hafta icerisindeyiz. ben yaklasik bir aydir net hissediyorum. hele ki elim akarnimdayken kizimin yer degistirirken uyguladigi baski ile karnim cok bariz dalgalaniyorr

Gunaydin cicislerimm , gecmis olsun yesil sen iyiles yeter ki detayli icin hala zamanin var 18-24 haftalar arasi yapiliyor olmasa da zaten bazi doktorlar yaptirmiyor bile ikili test guvenilir olduğundan. Sen uzulup dert etme.

günaydın kızlar bayagıdır giremedim. ben de gece yatınca hıssedıyorum. gun içinde hemen hemen hiç hissetmıyorum. gece kızım napıyosun hadi bir tekme at dıyorum o da hemen atıyor bunu çok kere denedim.gece yatarken heyecanlanıyorum kızımla buluşacağım için.ya hep derlerdi bebek duyar dıye de gerçekten duyuyor tekme at dediğimde elimi karnıma koyduğumda hemen bir pıt gelıyor sankı annecim ben burdayım dıyor. kızlar bir de bebeğimiz her tekme attığında salavat çekelim ve ihlas suresini okuyup şükredelim

o nefes sıkıntısını ben çok yaşıyorum oturduğum yerde bile soluk soluğayım sürekli doktorada gittim bişe çıkmadı ama ben çok rahasızım bu durumdan

ben oğlumda 5. aya kadar hiç hissetmemiştim ama hiç. Birgün hiç hissetmiyorum falan diye arkadaşa dert yanarken tam da o gün konuşma biter bitmez yavaş yavaş hissetme falan değil, direk tekmelerle hissetmeye başlamıştım. çok tuhaftı. 5 ay net dolmuştu onu hatırlıyorum. şimdi yavaş yavaş hissediyorum ama çok sert vuruşlar yok, acaba niye çok sert vuramıyor kasları mı gelişmedi falan diye evhamlanıyorum bu sefer de . annelik zor vesselam. sevgiler :)

günaydın annişler50 günlük raporun ardından bir haftadır tekrar işe adapte olmaya çalışıyorum... ya acayip uykum var.:2:dün karnım ağrıdı ki nasıl. doktora gitmeyi düşündüm. karnım sertleşti baya. bebeğim hiç hareket etmedi korktum. zaten işe korka korka başlamıştım. ama akşam biraz dinlenince geçti galiba gaz sancısıymış sonra kızım da hareketlendi de rahat bir nefes aldım. bu defa da gece ani bir krampla uyandım. bacağıma öyle bir kramp girdi ki uykunun arasında resmen inleyerek uyandım... acaba bebeklerimiz büyüdüğünden mi oluyor yoksa bi vitamin falan mı eksildi ki vücudumda? size de oluyor mu?offf haber geldi toplantıya girecekmişim. artık orda uyanık kalmayı başarırım inşallah

o nefes sıkıntısını ben çok yaşıyorum oturduğum yerde bile soluk soluğayım sürekli doktorada gittim bişe çıkmadı ama ben çok rahasızım bu durumdan

evet bende şu nefes olayına takılmış durumdayım fazla konuştuğumda hızlı yürüdüğümde nefes nefese kalıyorum acaba diyorum çok mu yiyorum çokmu hareketsiz kaldım diyorum ama sizlerde yaşadığınıza göre demekki gebelikle ilgili ....aslında mantıklı rahim büyüyor büyüdükçe diyaframa kadar sıkıştırıyor tabii ama işte insan hamile olmadığı günlere göre kıyaslıyor...

günaydın herkese..acayip değişik bir hava var sanki bahardan kalma..insanın hiç işte durası gelmiyor (sanki normalde geliyorda ) bebeğimle çıkıp dolaşsak alışveriş yapsak..bir kitap alsam elime bir cafeye gidip kahve ve tatlı eşliğinde kitabımı okusam nefes alsam ....
ama yok oturup pc başında velileri öğrencileri bekle gelsinler gitsinler..

Günaydın canlar ve onların canları
umarım herkes iyidir bizim randevu yarın 4 de kaldı ayrıntılı için sabırrrr

Canım benim geçmiş olsun en kısa sürede iyileşirsin umarım.. bu arada hiç dert etme gerek görürlerse yaparlar ayrıntılıyı zamanı geçme durumu yook..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…