2014 Aralık Anneleri

kizlar karin bölgesinde hafif agri sanci gibi hisseden varmi? bide ben hic kilo almadim karnimda yok denecek kadar. sizler kaç kg aldiniz? normalmi bu acaba?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben 11+2 yim ama bende kilo almadım hiç. hatta 2 kilo vermiştim bulantıdan. onlarıda geri almadım daha. bendede göbek yok. hatta bugün kuzenim geldi iskenderundan bayadır görüşmüyorduk. ee hiçbişey yok ya sende dedi. daha anca 3 ay dedim. ne bileyim biraz karın falan çıkardı dedi. içimiz geniş herhalde

Kizlar biz bebegin ismini Melih dusunuyoruz? Nasil sizce. Suan baska secenek yok esimle bir bu hosumuza gitti.. Kiza odaklandigimda ilk baslarda kizada Narin dusunmustuk..

Melih'in anlamı çok güzel canım ama ben h ile biten isimlere pek sıcak bakmıyorum, sanki son harf havada kalıyormuş gibi geliyor. ama kelimelerin telaffuza çok önem veririm, takıntılıyım biraz ondan da olabilir :)

kizlar karin bölgesinde hafif agri sanci gibi hisseden varmi? bide ben hic kilo almadim karnimda yok denecek kadar. sizler kaç kg aldiniz? normalmi bu acaba?

daha erken canım, kilo alanımız da var 4-5 kilo veren de. normal yani bence, takma kafana.
arada sırada benim de sancılarım oluyor ama kısa süreli, seninki de rahatsız edici bir ağrı değil sanırım. hafif demişsin çünkü. ama kafana çok takılıyorsa doktoruna danış

ay o bendede var ıkı gundur cok agrım var hafıf karnım cıktı bıraz ben cunku zayıf uzun boyluyum) ama sancım var sankı ayaklarımı usutmus gıbı oluorum yarın randevum var kılomu bılmıorum en son almamıstım dr sorucam sancıyı acaba suzuzluktanmı oluor ben su ıcemıorum mıdemı kotu yapıor dıe

herkes ne kadar çabuk öğrenmiş cinsiyetleri.. hayırlı uğurlu olsun hepinize

benim cinsiyette gözüm yok, aklım fikrim Amerikadan gelecek sonuçta :18:

Merak etme benim ikili test sonucum 50/1 çıkmıştı cvs yaptırdım çok şükür temiz çıktı senin de sonucun iyi gelecek ama insan görmeden inanmıyor anlıyorum seni

Sagol arkadasim

Ahhh nerde.keske yatabilsem. 3 yasinda bi cimcimem var ben hastayim dedikce o benden cok yakiniyo karniim diye
ogrendiniz mi cinsiyet canim
Birde doktor kontrollerine aydami gidiyosunuz
Zor o halde işiniz. Cimcime de ilgi istiyor demekki. Ahh şu çocuklar hep ilgi onlarda olacak
Yok ben daha öğrenemedim. Saklıyor velet daha bu gün gittim ama göstermedi
Ayda bir kendi doktoruma gidiyorum. Aralarda da kaçamak yapıp, devlet doktorlarına gidiyorum
Çok ayrı kalamıyoruz bizz
Bugün çok sinirliyim ve herşeye ağlayacak durumdayım yanıma yaklaşanı haşlıom resmen
Hayırdır, iyisindir iyi, burda takıl birazdan neşelenirsin. Kötüyüm dedikçe daha çok bunalıma giriyor insan.

evet canim bende ickarnim genis diye düşünüyorum annemin 6 aylikken cikmis nerdeyse tam olarak karni bende ona cekmisim heralde :)

h havada mı kalıyor.kız bizimkilerde hiç h harfi yok yani nikimdende anlaşılacağı gibi biz pomağız. ve pomaklar h harfini yutar.( bizim nesil hariç.) annemler ve onların büyükleri. asan, üseyin. mesela arkadaşımın kızının adı hayat, ayat diyorlar.o yüzden ben;değil başında h harfi,içinde bile olanı düşünmüyorum. kayınvaldemin adı vahide,vayde diyorlar.

Son düzenleme:
kimse erkek bebek istemiyor çok ilginç. istemyor demeyelim de gönlünden geçmiyor, genelde insanların gönlünden geçen kız:)

Benim gönlümden erkek geciyor. Önce saglikli olsunda sonrasinda olursa onsallah bir oglum olur. Allah hepimizin gönlüne göre versin insalllah

canim ben bayaa su içiyorum suyla alakasi yok bence artik yavastan bebek büyüdüğü icin kaslar agri yapiyo buarada tarifin cok dogru canim sanki ayaklarimi üsütmüs gibi bi ağrı. bide beni kabızlık mahvediyor ya siskinlik yapıyo başağrısıda var amaan ne biliym hergün bisi çıkıyo ya oğlum icin katlaniyorum :))

hamişler nasılsınız. yarın bu saatlerde bebişimi göruyor olacağım inşallah. çok heyecanlıyım valla kız erkek konusunda ben hep şöyle dua ediyorum: hayırlı evlat, hayırlı gelin damat

hamişler nasılsınız. yarın bu saatlerde bebişimi göruyor olacağım inşallah. çok heyecanlıyım valla kız erkek konusunda ben hep şöyle dua ediyorum: hayırlı evlat, hayırlı gelin damat

ayyy ne güzel ben bu cuma değil ta haftaya cumaya gidicem. bende hep sağlıklı ve hayırlı evlat die dua ediyorum. gelin damadıda ekliyeyim duama oda güzel bi dua.

hiç neşem yok farkındaysan buraya bile cevap veremiyorum yoksa çekenem o biçim düşerdi yani neyse geçer inş.

Son düzenleme:
hiç neşem yok farkındaysan buraya bile cevap veremiyorum yoksa çekenem o biçim düşerdi yani neyse geçer inş.

Evet, yazmıyorsun hiç, Geçer geçer. Eve gitmene az kaldı. Eve gidince geçer. İştede bunalıyoruz ondan da oluyor.

geçen hafta pazartesi salı ben de senin gibiydim. eşim baktı fenayım hemen beni markete götürdü. beni bardak reyonuna attı, ordan aldı kağıt peçetelerin önüne, ordan çay tepsilerinin önünesinirlerim geçti pamuk gibi oldum. bu üçüne bakmayı çok severim ben yapmaktan hoşlandığın şeyleri yapmayı deneyebilirsin iyi geliyor demeye çalışıyorum yani

ayy çok güldüm okurken bizde muacirizz (muHacir) bilmez miyim o H leri yutmaları ismim Hülya hiç bi zaman Hülya demedi bizimkiler annem babam nese ama Kırklareli'ndeki tüm akrabalarımızca Ülyaa olarak biliniorum kuzenim semih e kısa bi biçimde se-mi derler serhat a serat ,amcam salih e de sa-li kısacık bildiğimiz semih - salih -serhat diil onlar h leri geçtim cogu ismi değişik telaffuz edebiliyoruz mesela babam mıstafa ..

hehe aynen ya.eşimin adı hasan. evet ya birde havva'ya havişe,ayşe'ye avuşe derler.

Buldum sizleri heheh bende macırım mareler

Ya Settar

Selam guzel annisleerr :) ben de bugun ikili test sonucumu aldim 1/27193 yani dusuk risk cikmis cok sukur icim rahatladi biraz :) bu arada benim gobus de artik buyumeye basliyo galiba benim de karnim, belim ve kuyruk sokumuma agrilar girmeye basladi ayakta durunca ozellikle, genisliyorum galiba ondan. Midem bulantilarim da tam gaz devam ediyo hic bi azalma yok ne zaman gecicek artik gecsin istiyoruumm

detaylarını bilmiyordum,geçmişte kalmış olması çok güzel.güçlü bi anne olacaksın belliki :) bebeğinde olmaz inşallah,ihtimal sadece bu.ben sınıf öğretmeniyim,senin branşın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…