2014 Aralık Anneleri

Bu isimler cok guzel..

Cogunu ilk defa duydum..

Devami varsa yazabilirsen sevinirim =))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm anlamlarida super..iste bende böyle erkek ismi arıyorum. .bide maya var ama o diger isimler gibi guzel degil.bide anlamlarina baksan daha guzeller cnmm

Cnm anlamlarida super..iste bende böyle erkek ismi arıyorum. .bide maya var ama o diger isimler gibi guzel degil.bide anlamlarina baksan daha guzeller cnmm

Zaten hemen bakmaya basladim =))))

Benimkininde cinsiyeti belli degil daha ama kiz olabilir dediler..

Cok ilgimi cekti bu isimler 😊

Ohh yarasin benimde canim cekti ama yapamicam zor geldi :))
Bu arada iki arkadasim da böyle acili kisiri cok yerlermis ikisininde oglu oldu. Gecen bende aserdim öyle diyolar bana :))
Sizin cinsiyet belli mi

Deme yaa..:))) Ben ilk zamanlar da deli gibi çiğ köfte yedim ama ne yemek.. Du bakalım göreceğiz 10 gün sonra..

Benim kızın ismi Özde. Soyisimle uyumlu olsun diye çok takıntı yapmıştım, Soyismimiz Doğru. Özde Doğru. Çok içime sinerek koydum. Şimdi alternatif bir isim bulamıyorum.. Erkek de kız da olsa Anıl koyacağım sanırım.. Anıl Doğru. Uyumlu olsun..:))

Kizlaaaar ya bizimki gostermiyor cinsiyetini. Bas asagi durmuş. Amuda kalkmis sipa :) hic bisey goremedik.

Kizlar aranizda hala durduk yere olmadik seylere aglayaniniz var mi

Shimarik sen nerelerdesin yaa??? nasılsın görüşmeyeli daha iyisin de mi:) gittiniz mi dr.a cinsiyet fln belli mi?:)

Canım tatile geldik hergün okuyorum da yazmadım takip edemem ayıp olmasın dedim pazartesi 2 li testimiz hem heyecana hem korkuluyum sen neler yapıyorsun iyi misin? Bebiş nasıl?????

Ya Settar

Ikili testim kötü geldi Harmony Test yaptırdım

Merhaba, aynı şeyleri yaşıyoruz sanırım.. bende Harmony Test yaptırdım ama bana 10 iş günü içinde sonuçlanacağını söylediler.. 4'ünde yaptırdım en geç 18'inde belli olacağını düşünüyorum.. Seninki neden o kadar geç sonuçlanıyor acaba.. Ben İstanbul Nişantaşı'nda bi laboratuvarda yaptırdım. Acaba farklı yerlerde mi yaptırdık?

günaydın:) bende öyle bulantı,baş dönmesi durumu olmadı hiç,o nedenle bi çoğunuza göre rahat geçirdim ilk dönemi.sadece fazlaca uyku hali vardı...amaa korkuyordum;çünkü hafif kanamam oldu iki defa ama geçti çok şükür inş.olmaz tekrar..

Kizlar gunaydin. Dun gece buyuk tuvaletimi yaparken kan geldi hic hayatimda olmayan bisey oldu. Tamam kabizlik yasiyorum ama oyle cok zorlamadimki ( ilk kani gorunce sok oldum bebekle ilgili zannettim bayilcaktim. Ama buyuk tuvaletimi yaparken olmus. Sabah sabah bundan bahsetmek istemezdim ama boyle olan yasayan varsa bilgisi olan bana yazsin (

hamilelikte hemoroid sorunu ortaya çıkabiliyo ama genellikle doğum sonrası geçiyor.bende hamilelik öncesinde de vardı ve bazen sorun yaşatıyor.sanırım haftalar ilerledikçe artacakta.bol su içmeyi ve tuvalette fazla kalmamayı öneriyolar.temizliğini de sıcak suyla yapılmalıymış..

Günaydın:) Ay maşallah ne güzel ben hala günde 2-3 kez çıkartma nöbetleri yaşıyorum geçecek diye bir umut bekliyorum...hadi yaa, inşallah tekrar olmaz canım riskli dönemi atlattık ama çok şükür bundan sonra yani 12 bitince risk %0.01 e düşer dedi doktorum...

Canım tatile geldik hergün okuyorum da yazmadım takip edemem ayıp olmasın dedim pazartesi 2 li testimiz hem heyecana hem korkuluyum sen neler yapıyorsun iyi misin? Bebiş nasıl?????

Ya Settar

Ohhhh valla yaaaa sıkılıyorum dedin dedin tatile çıkmışşın yerimize de gez toz canım kıskandım yaaa sen hem aalanyada yaşa hem tatile çık bak sen :)) şaka bir yana maşallah de deyim nazar olmasın:) Ben de iyiyim canım ensemiz normal çıktı çok şükür ikili testimin sonucu daha çıkmadı ama ben o teste güvenmediğm için hiç merak etmiyorum sonucunu:) cinsiyetimiz %70 kız onu öğrendik:) bulantı ve çıkartmalar da tam gaz devam böyle işte:)

Ben de anlama çok takıntı yapıyorum onu fark ettim...esila mesela kulağa aşırı hoş geliyor ama ikindi vakti demekmiş eşim beste dedi o da beste yani anlamı nasıl etkiler.çocuğumun kişiliğini :) Ben böyle yaparsam isimsiz kalır gibi bizim kız:) rüyamda isim bulamıyoruz kimlik çıkartacağız nufusta son anda Begüm koyuyorduk :))

Bizim sıpada çok hareketli düzgün dursa görecem dedi doktor ama yok

Gösterir ablası az daha sabredin:) bir de özele mi gidiyorsunuz devlete mi? Özelde gösterene kadar uğraşıyorlar çünkü genelde..cinsiyet öğrenmek için özeli deneyin isterseniz

günaydın millet...isim arama telaşları başlamış...ben erkek bekliyorum...mahir ismi hoşuma gidiyo...yetenekli anlamında..ilk kuzumun adı da tarık..ona uyumlu koymayı düşünmüyorum..uyumlu isimleri sevmiyorum hiç :) tabi daha çok var doğuma...değişebilir...

ay yaşasın, 14 hafta yazıyo bende artık...sevindirik oldum....15 hafta dönüm noktası gözümde..bilemedin 16...az kaldııı sonra bitsin bulantıla, gelsin keyif......

ben de mevsimin etkisi olduğunu düşünüyorum. şimdiye kadar çoktan geçmesi gerekirdi. eşim zaten geç geliyor işten 8 gibi. ben de 9 da transa geçiyorum:) hiç vakit geçiremiyoruz diye üzülüyorum bi de :)

Hic yasamadim boyle bisey sok oldum. Hemoroidde degilim simdi olduysam onu bilmiyorum. Korkuttu beni. Su iciyorum bol bol kucuk tuvalete cok cikiyorum ama niye kabizlik yasiyorum hala anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…