2014 Aralık Anneleri

ben de sabah okudum yaptım yedim limonu da sıktım yazmış bir de,valla ilk kez aşerdim.yazmamak gerekir aslında burada.

Kesinlikle yazılmamalı bence de:thumbup: boş da bulunup yazdı herhalde amazon da yazmazdı yoksa...bir de iyice ballandırmış ki okurken ağzım sulandı Benim de....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eee annenin hesaba göre şimdi bizim gözümüz nursuz mu kalacak? erkek evlat can yoldaşı olmuyor mu??

yok anacım eskiden herkes oğlan sevdalısıymış, şimdi devir değişti. kızı olmayana acıyacaklar nerdeyse:)

herkes ne kadar çabuk öğrenmiş cinsiyetleri.. hayırlı uğurlu olsun hepinize

benim cinsiyette gözüm yok, aklım fikrim Amerikadan gelecek sonuçta :18:

ne zaman gelecek canım sonucun? inşallah güzel haberler gelir:)

ben de sabah okudum yaptım yedim limonu da sıktım yazmış bir de,valla ilk kez aşerdim.yazmamak gerekir aslında burada.

ben de yapıcam yarın akşama düşünüyorum...

aynen benim de :) senin tsh kaç çıktı en son?

Yok canımmmm olur mu işin şakası elbet inan bir kez demedim duamda aman kızım olsun aman oğlum olsun vs diye...Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin diye dua ettim hep..yoksa ne mümkün kızı erkeği ayırmak...Rabbim bu mucizevi duyguyu bize nasip etmiş de cinsiyeti ciddi ciddi dert eden yoktur herhalde canım:)

aynen benim de :) senin tsh kaç çıktı en son?

Canım bu defada 0.78 çıktı :) doktorum dozu bi tık azalttı şimdi de, 7 gün sonra yine kontrol var..haftalık kan vermekten helak oldum:/ senin kaç çıktı canım???
İyidir inşallah

Son düzenleme:

yok yok var inan. ikinci de oğlan olduğunu duyup hayırlı olsun diyen olmadı bana. hayırlısı olsun dendi. bu nasıl bir saçmalık.

kızsız anne demek tuzsuz anne demektir

kızı olanın sonu huzur olur, oğlu olanın sonu huzurevi olur. sen 3.yü de yap kız olur belki dedi tipin biri.

Kizlar grip oldum agzim burnum bogazlarim leş gibiyim
Kendimi cok kotu hissediyorum

Birde cinsiyet ogrenen arkadaslr kac haftalikken ogrendiniz

Ayyy yok öyle saçmalık mı olur..kızda daga yaygın görüyoruz belki anneye düşkün çocuk ama bence yetiştirirsen arkadaş gibi erkek evlat da olur neden olmasın ki:) bir de ona kalırsa olaya bak şimdi...
hamile olduğumu duyan komşum '' inşallah oğlan olur da tasanı atarsın'' dedi kız olduğunu duyunca da '' olsun hayırlısı olsun , napıcan evlat o da'' dedi bana evlat evlattır yaaa her yolu deneyip yıllarca anne sözünü duyamayan insanlar var çok ayıp ve günah olur bence bizim içten ayrım yapmamız..Rabbim sağlıklıca gelmelerini nasip etsin de önemli değil kızı erkeği

ikili testimi yapan doktor kız dedi bana ve ilk düşündüğüm şey dünyaya getireceğim çocuk bir gün bu hissi yaşayacak,o da anne olacak...kadın olmanın güzelliğini hamileliğimde daha iyi anladım çünkü. sonra kendi doktoruma gittim iki kez ve ikisinde de bu çocuk erkek dedi.bakalım kız mı olacak erkek mi ama hepimizin istediği ortak şey sağlıklı hayırlı olsunlar,mutlu bi hayat geçirsinler inşallahh...

Arkadaşımında 1 oğlu vardı 2. de oğlan olacağını öğrenen herkes olsun, neyse canım sağlıklı olsun, 3. kız olur gibi şeyler söylemiş. Ben aaa ne güzel osman'a arkadaş olur dedim. Arkadaşım o kadar dolmuş ki. Benim onu söylemem patlattı kızı resmen başladı ağlamaya. Şok olmuştum.
Gerçekten devrin değiştiğini o zaman anladım. Erkek doğuran anneyi el üstünde tutarlardı. Şimdi kız doğuranı tutuyorlar
Gerçi kendi ailemde hiç öyle şeyler görmedim ama çok duymuştum çevremde

Geçmiş olsun canım. Bol bol C vitamini almaya çalış. Meyve ye, yat dinlen. Atlatırsın en kısa sürede İnş Allah.

Amin. SAğlıklı olsunlar da kız erkek farketmiyor. Sadece öğrenmek istiyoruz o kadar.

ben 6 hafta önce gitmiştim 3.60tı ve cumartesi randevum var.bakalım ne durumda.senin değerin normale dönmüş,düşmez ya da yükselmezz inşallah:)

Geçmiş olsun canım. Bol bol C vitamini almaya çalış. Meyve ye, yat dinlen. Atlatırsın en kısa sürede İnş Allah.
Sagol arkadasim

Ahhh nerde.keske yatabilsem. 3 yasinda bi cimcimem var ben hastayim dedikce o benden cok yakiniyo karniim diye
ogrendiniz mi cinsiyet canim
Birde doktor kontrollerine aydami gidiyosunuz

ben 6 hafta önce gitmiştim 3.60tı ve cumartesi randevum var.bakalım ne durumda.senin değerin normale dönmüş,düşmez ya da yükselmezz inşallah:)

İnşallah iyi çıkar canım senin de ya:) az kaldı Allah'ın izniyle 14. Haftadan sonra kendi minik tiroid bezleri TSH salgılamaya başlayacak:) gerçi benim bebeğimin tiroid hastası doğma ihtimali varmış dua ediyorum inşallah sağlıklıca gelir kuzum...

Canım çok geçmiş olsun yat dinlen diyeceğim ama 3 yaşında bir cimcimeyle biraz zor olur sanırım...ıhlamur ılık süt fln iç bir de ayağın altına vicks sür canım tek geçerim:))

Cinsiyeti 11+4 de %70 ihtimalle tahmin etti doktorum ama tahmin dedi özellikle:))

Son düzenleme:
sagol arkadasim

ahhh nerde.keske yatabilsem. 3 yasinda bi cimcimem var ben hastayim dedikce o benden cok yakiniyo karniim diye
Ogrendiniz mi cinsiyet canim
birde doktor kontrollerine aydami gidiyosunuz

çok geçmiş olsun canım aynen benimde 3 yaşında bi cadım var hastayken asla yatırtmıyo anne kalk anne hadi sürekli bişeyler istiyo yatmayayım diye

Bugün çok sinirliyim ve herşeye ağlayacak durumdayım yanıma yaklaşanı haşlıom resmen

annemde,kardeşimde,bende hepimizde var.hepimiz de öğretmeniz,sen de heralde :) genetik evet çocuklarımızda da olabilir

ahah ya bu teyzeler bir acayip benim de kız olduğunu söylediğimizde eşimin babaannesi "hee neyse hayırlısı olsun" dedi :) eşim de üzüldü eski kafa işte, doğsa en çok o sever diye beni teselli etti, taktığım yok halbuki

Bugün çok sinirliyim ve herşeye ağlayacak durumdayım yanıma yaklaşanı haşlıom resmen

yaa hayırdır? yok yok çok iyisin, bak bebişlerimiz ne güzel bizimle, hava da güzel güneşli rengarenk ooohh :)
dün de ben öyleydim, hiç ilgilenmedi benimle aralık anneleri bugün iyiyim çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…