2014 Aralık Anneleri

yazını okuyunca bile gözlerim doldu delirdimmi ne

rabbim hayırlısıyla sağ salim evlatlar nasip etsin eli ayağı düzgün olsun rabbim acılarını göstermesin

Sagol arkadasim
Evet cocukla dinlenmek cok zor
İnanirmisin dunden kalan yemekler var diye resmen seviniyorum
Sadece esimle ben olsak peynir ekmek yer doyariz
Ama cocuk olunca oyle olmuyor

Hayirli evlatlarimiz olur insallah

çok geçmiş olsun canım aynen benimde 3 yaşında bi cadım var hastayken asla yatırtmıyo anne kalk anne hadi sürekli bişeyler istiyo yatmayayım diye
Evet evet benim ki ben koltuga uzaninca anliyo hemen basliyo karniiim karnim cok agriyo
Disim curumus anne hadi kalk doktora gidelim
Yada kalk bana su ver...oglen uykusu uyumuyor uyusa belki bende biraz uzanirdim

yazını okuyunca bile gözlerim doldu delirdimmi ne

oy bunalmışsın çok duygusallaşmışsın sen, çık biraz hava al canım. hatta evdeysen ılık bi' duş al, sonra bornozunla geç yatağına tavana bakıp boş boş düşün. ben öyle yaparım, tavana boş boş bakarım. boya hatalarını, avizenin düz veya yamuk yerlerini bulup rahatlarım

annemde,kardeşimde,bende hepimizde var.hepimiz de öğretmeniz,sen de heralde :) genetik evet çocuklarımızda da olabilir

Evet canım öğretmenim bende, hatta biz de aile boyu öğretmeniz sizin gibi annem babam ben :) yok ama benim aileyi geçtim sülalede kimsede yoktu ... Ben de 3 sene önce, düğünüme bir ay kala tiroid kanseri çıktı bezler alındı radtoıyod tedavisi aldım geçti çok şükür.. Düzenli kontrol altındayım sadece ... dr gebelik planlıyorum dediğimde değişik bir test yaptı ne olduğunu bilmiyorum ama değer fln yapmıyordu pozitif yazıyordu sadece ona göre bebeğin tiroid hastası olma ihtimali var dedi...dua ediyorum olmasın diye..Rabbim korusun bebeklerimizi inşallah:) branşın ne canım?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

agaydın çok hoşsun rahatlama yöntemine bayıldım :)

arkadaşlar isimlerin kişiliğe etkisi var mı sizce? inanır mısınız buna?

sizin de gelinleriniz gözünüzün nuru olsun inşallah canım:) kızın yeri ayrı oğlanınki ayrı gönüllerimizdekini söylüyoruz da Allah sadece sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin... ben kızımla babasının aşkını gördükçe derdim hep size inat kendime bi oğlan doğurcam ama nasip bakalım oğlan olmazsa 3. ye inşallah diyorum da eşim gülüyo 3. gibi bi niyetimiz yok da Allah bilir tabi... oğlanların anneye düşkünlüğü anne aşkı da farklı oluyo...

benimde öyle buaralar .. mevsime mi denk geldik bahar yorgunluğu mu yoksa bebeklerimizden mi bilemiyorum gerçekten ama fena uyutuyor eşimle dizi izlemeyi çok severiz nerde o 4-5 bölüm izleyen kız şimdi bazen ilk bölümün yarısında uyuyakaldığm oluyorr

Agaydının rahatlama yöntemine ben de bayıldım he denemek gerek ama o kadar sıcak duş üstüne yatınca geri nasıl kalkıyorsun giyinmek için Ben orada uyurum kesin

ayyy çalışıyorum malesef işyerindeki arkadaşımda kocan bu kadar dengesizliklerini çekmiyor valla akşamdan akşama görüyor seni diyor kızıda bunalttım

ben de inanıyorum. çok fazla çocukla haşır neşir oldukları için, öğretmenler bize yardımcı olabilir sanırım. var mı önerileriniz arkadaşlar?

Hiç bilmiyorum ki. Ben daha düşünmedim bile. :44: Gerçi eşimle anlaşma yaptık, kız olursa ben koyacağım, erkek olursa o koyacak :) Cinsiyet belli olduktan sonra düşünürüm sanırım

o kadar rahatlamanın ardından tatlı tatlı uyunur bence de

Ayh guldurdun beni canimm :)))) bende cok duygusalim en sacma seylere agliyorum.

en güzeli valla

zor oluyor ama migrenim olduğu için saçlarımı kurutma mecburiyetim gerçeği dürtüyor beni :)

ayyy çalışıyorum malesef işyerindeki arkadaşımda kocan bu kadar dengesizliklerini çekmiyor valla akşamdan akşama görüyor seni diyor kızıda bunalttım

bunalmaz bunalmaz bu işler böyle, yarın bir gün o da bunaltır seni ödeşirsiniz

Kizlar biz bebegin ismini Melih dusunuyoruz? Nasil sizce. Suan baska secenek yok esimle bir bu hosumuza gitti.. Kiza odaklandigimda ilk baslarda kizada Narin dusunmustuk..

kizlar karin bölgesinde hafif agri sanci gibi hisseden varmi? bide ben hic kilo almadim karnimda yok denecek kadar. sizler kaç kg aldiniz? normalmi bu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…