2014 Aralık Anneleri

ahah ya bu teyzeler bir acayip :KK9: Benim de kız olduğunu söylediğimizde eşimin babaannesi "hee neyse hayırlısı olsun" dedi :) eşim de üzüldü eski kafa işte, doğsa en çok o sever diye beni teselli etti, taktığım yok halbuki :KK16: :KK49:

Yaa hayırdır? Yok yok çok iyisin, bak bebişlerimiz ne güzel bizimle, hava da güzel güneşli rengarenk ooohh :)
dün de ben öyleydim, hiç ilgilenmedi benimle aralık anneleri :KK53: Bugün iyiyim çok şükür.

yazını okuyunca bile gözlerim doldu delirdimmi ne :KK5::KK5:

ayyy yok öyle saçmalık mı olur..kızda daga yaygın görüyoruz belki anneye düşkün çocuk ama bence yetiştirirsen arkadaş gibi erkek evlat da olur neden olmasın ki:) bir de ona kalırsa olaya bak şimdi...
Hamile olduğumu duyan komşum '' inşallah oğlan olur da tasanı atarsın'' dedi kız olduğunu duyunca da '' olsun hayırlısı olsun , napıcan evlat o da'' dedi bana:d evlat evlattır yaaa her yolu deneyip yıllarca anne sözünü duyamayan insanlar var çok ayıp ve günah olur bence bizim içten ayrım yapmamız..rabbim sağlıklıca gelmelerini nasip etsin de önemli değil kızı erkeği:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

rabbim hayırlısıyla sağ salim evlatlar nasip etsin eli ayağı düzgün olsun rabbim acılarını göstermesin

İnşallah iyi çıkar canım senin de ya:) az kaldı Allah'ın izniyle 14. Haftadan sonra kendi minik tiroid bezleri TSH salgılamaya başlayacak:) gerçi benim bebeğimin tiroid hastası doğma ihtimali varmış:KK43: dua ediyorum inşallah sağlıklıca gelir kuzum...

Canım çok geçmiş olsun yat dinlen diyeceğim ama 3 yaşında bir cimcimeyle biraz zor olur sanırım...ıhlamur ılık süt fln iç bir de ayağın altına vicks sür canım tek geçerim:))

Cinsiyeti 11+4 de %70 ihtimalle tahmin etti doktorum ama tahmin dedi özellikle:))

Sagol arkadasim
Evet cocukla dinlenmek cok zor
İnanirmisin dunden kalan yemekler var diye resmen seviniyorum
Sadece esimle ben olsak peynir ekmek yer doyariz
Ama cocuk olunca oyle olmuyor

Hayirli evlatlarimiz olur insallah

çok geçmiş olsun canım aynen benimde 3 yaşında bi cadım var hastayken asla yatırtmıyo anne kalk anne hadi sürekli bişeyler istiyo yatmayayım diye :KK4:
Evet evet benim ki ben koltuga uzaninca anliyo hemen basliyo karniiim karnim cok agriyo
Disim curumus anne hadi kalk doktora gidelim:KK52:
Yada kalk bana su ver...oglen uykusu uyumuyor uyusa belki bende biraz uzanirdim :KK14:

yazını okuyunca bile gözlerim doldu delirdimmi ne :KK5::KK5:

oy bunalmışsın çok duygusallaşmışsın sen, çık biraz hava al canım. hatta evdeysen ılık bi' duş al, sonra bornozunla geç yatağına tavana bakıp boş boş düşün. ben öyle yaparım, tavana boş boş bakarım. boya hatalarını, avizenin düz veya yamuk yerlerini bulup rahatlarım :KK9:

annemde,kardeşimde,bende hepimizde var.hepimiz de öğretmeniz,sen de heralde :) genetik evet çocuklarımızda da olabilir

Evet canım öğretmenim bende, hatta biz de aile boyu öğretmeniz sizin gibi annem babam ben :) yok ama benim aileyi geçtim sülalede kimsede yoktu ... Ben de 3 sene önce, düğünüme bir ay kala tiroid kanseri çıktı bezler alındı radtoıyod tedavisi aldım geçti çok şükür.. Düzenli kontrol altındayım sadece ... dr gebelik planlıyorum dediğimde değişik bir test yaptı ne olduğunu bilmiyorum ama değer fln yapmıyordu pozitif yazıyordu sadece ona göre bebeğin tiroid hastası olma ihtimali var dedi...dua ediyorum olmasın diye..Rabbim korusun bebeklerimizi inşallah:) branşın ne canım?

oy bunalmışsın çok duygusallaşmışsın sen, çık biraz hava al canım. hatta evdeysen ılık bi' duş al, sonra bornozunla geç yatağına tavana bakıp boş boş düşün. ben öyle yaparım, tavana boş boş bakarım. boya hatalarını, avizenin düz veya yamuk yerlerini bulup rahatlarım :KK9:

:KK9::KK9: agaydın çok hoşsun:KK9::KK9: rahatlama yöntemine bayıldım :)

arkadaşlar isimlerin kişiliğe etkisi var mı sizce? inanır mısınız buna?

eee annenin hesaba göre şimdi bizim gözümüz nursuz mu kalacak? erkek evlat can yoldaşı olmuyor mu??

yok anacım eskiden herkes oğlan sevdalısıymış, şimdi devir değişti. kızı olmayana acıyacaklar nerdeyse:)

ne zaman gelecek canım sonucun? inşallah güzel haberler gelir:)

ben de yapıcam yarın akşama düşünüyorum...

sizin de gelinleriniz gözünüzün nuru olsun inşallah canım:) kızın yeri ayrı oğlanınki ayrı gönüllerimizdekini söylüyoruz da Allah sadece sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin... ben kızımla babasının aşkını gördükçe derdim hep size inat kendime bi oğlan doğurcam ama nasip bakalım oğlan olmazsa 3. ye inşallah diyorum da eşim gülüyo 3. gibi bi niyetimiz yok da Allah bilir tabi... oğlanların anneye düşkünlüğü anne aşkı da farklı oluyo...

ya kızlar ben 15. haftamda olmama rağmen hala uykulu halim devam ediyor. bi ara geçer gibi oldu birkaç haftadır yine aynı moddayım. geçmesi gerek mezmiydi ??akşam 9 da kafam yastıkta oluyo. eğer 9,30 a kadar uyumadan geçirebilirsem uykum gidiyor ama hiç dayanamıyorum. bu haftalarda kızımda çoktan geçmişti.

benimde öyle buaralar .. mevsime mi denk geldik bahar yorgunluğu mu yoksa bebeklerimizden mi bilemiyorum gerçekten ama fena uyutuyor eşimle dizi izlemeyi çok severiz nerde o 4-5 bölüm izleyen kız şimdi bazen ilk bölümün yarısında uyuyakaldığm oluyorr

Agaydının rahatlama yöntemine ben de bayıldım he denemek gerek :KK70: :KK70: ama o kadar sıcak duş üstüne yatınca geri nasıl kalkıyorsun giyinmek için Ben orada uyurum kesin:KK70:

ayyy çalışıyorum malesef :KK1: işyerindeki arkadaşımda kocan bu kadar dengesizliklerini çekmiyor valla akşamdan akşama görüyor seni diyor :KK1::KK1: kızıda bunalttım :KK49:

ben de inanıyorum. çok fazla çocukla haşır neşir oldukları için, öğretmenler bize yardımcı olabilir sanırım. var mı önerileriniz arkadaşlar?

Hiç bilmiyorum ki. Ben daha düşünmedim bile. :44: Gerçi eşimle anlaşma yaptık, kız olursa ben koyacağım, erkek olursa o koyacak :) Cinsiyet belli olduktan sonra düşünürüm sanırım :KK34:

Agaydının rahatlama yöntemine ben de bayıldım he denemek gerek :KK70: :KK70: ama o kadar sıcak duş üstüne yatınca geri nasıl kalkıyorsun giyinmek için Ben orada uyurum kesin:KK70:

:KK9::KK9: o kadar rahatlamanın ardından tatlı tatlı uyunur bence de :KK9::KK9:

Ayh guldurdun beni canimm :)))) bende cok duygusalim en sacma seylere agliyorum.

en güzeli valla :KK9:

zor oluyor ama migrenim olduğu için saçlarımı kurutma mecburiyetim gerçeği dürtüyor beni :)

ayyy çalışıyorum malesef :KK1: işyerindeki arkadaşımda kocan bu kadar dengesizliklerini çekmiyor valla akşamdan akşama görüyor seni diyor :KK1::KK1: kızıda bunalttım :KK49:

bunalmaz bunalmaz bu işler böyle, yarın bir gün o da bunaltır seni ödeşirsiniz :KK9:

Kizlar biz bebegin ismini Melih dusunuyoruz? Nasil sizce. Suan baska secenek yok esimle bir bu hosumuza gitti.. Kiza odaklandigimda ilk baslarda kizada Narin dusunmustuk..

kizlar karin bölgesinde hafif agri sanci gibi hisseden varmi? bide ben hic kilo almadim karnimda yok denecek kadar. sizler kaç kg aldiniz? normalmi bu acaba?

X