2014 Aralık Anneleri

Ilahi kızlar cok guldumm

Kızlar isim konusuna çok taktım cinsiyeti öğrenmeden önce sanki kızım olacakmis gibi hep kız isimlerine gittim..ama pzt.gunu oglum olacağını öğrendim. .ve isim konusunda hic bir fikrim yok biraz bu konu uzerine yazissak mi diyorum

Merhabalar benimde 2014 aralıkta bebeğim doğacak inşallah :) oğlumda 2009 aralık dogumlu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

detaylarını bilmiyordum,geçmişte kalmış olması çok güzel.güçlü bi anne olacaksın belliki :) bebeğinde olmaz inşallah,ihtimal sadece bu.ben sınıf öğretmeniyim,senin branşın?

Evet canım, İnşallah bütün bebişler sağlıkla gelir canım :) Ben de ingilizce öğretmeniyim.. Senin branş sınıfsa hamileliğin.ilk ayları sana daha bi zor olmuştur sanırım bıcırıklarla

Yağız koy canım bu ismi tek geçerim ben :)) alternatif olarak Egemen, Erdem, Hakan, Eymen isimlerini severim :) hadi sen de bana kız ismi önerir misin :))

Son düzenleme:

Asara, esila, sidelya, lina, lisa, asmira, mina, , Buğlem,samira cnm hepsi cok hoş bence..erkek te eymen guzel ama ailede var ben kayra düşünüyorum ama alternatif arıyorum

Asara, esila, sidelya, lina, lisa, asmira, mina, , Buğlem,samira cnm hepsi cok hoş bence..erkek te eymen guzel ama ailede var ben kayra düşünüyorum ama alternatif arıyorum

Kayra Dua diye çok akıllı bir öğrencim vardı onu anımsadım:) Kızdı öğrenci ama canım unisex bir isim Kayra sanırım...

Ha birde maya canim

Ya anlamı etkiler diyorlar ya o yüzden bulamıyorum isim böyle zeki ,akıllı ,güzel ,şanslı, kısmetli vs anlamında isim arıyorum ama yok bulamadım kulağa da zarif gelsin istiyorum :)

Cnm yazdiklarimin hepsinin anlami süper bak derim googleden..bende hem kulaga his gelsin hemde anlami hos olsun istiyorum buisimlerde oyle kuzum bak hepsine..

Oğlumun ismi 'Yaman' ve gerçektende çok Yaman bir oğlum oldu şimdi bebeğim ne olacak bilmiyorum kız mi erkek mi ama erkek olursa yağız emir koyucam, kız olursa yağmur :)) Yaman ve yağmur :)

25 Haziran'da canım daha çok var

Bu isimler cok guzel..

Cogunu ilk defa duydum..

Devami varsa yazabilirsen sevinirim =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…