2014 Aralık Anneleri

15+3 um. Ve hala cinsiyet ogrenemedim. Daha yeni ciktim doktordan gostermiyor anca 2hafta sonra belli olur dedi. Beklemedeyim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

15+3 um. Ve hala cinsiyet ogrenemedim. Daha yeni ciktim doktordan gostermiyor anca 2hafta sonra belli olur dedi. Beklemedeyim.

başka dr git canım, benimki göstermiyor bile demedi, 14 de gitmiştim,henüz organ oluşumu tamamlanmamış dedi, başından savdı. 2 gün sonra pipi bariz ortadaydı. ama diğer doktora sırf cinsiyet için geldim dedim ve dr uğraştı görene kadar. vakit ayırmıyorlar kesinlikle.

bu bardak olayı süper bende çalabilirmiyim bu fikrini

aaaa bak sen velete olsun cnm yaaa göstericek mecbuuuuurrrrr

ya kızlar ben çok kilo alıyorum.tabi bebişim sağlıklı olsun önemli olan o ama.aşırı alıyorum yaww.oğlum da bu zamanlar 2-2,5 filan almıştım bunda 5 kilo oldu.şimdi bana ne yiyosun da bu kadar alıuosun diceksiniz evet haklısınız.bulantım çoktu bulantım olmasın diye iki saatte bir atıştırmak beni bu hale getirdi.zaten kilo problemi olan biriyim.üstelik kabız filan da değilim Allaha şükür noluyor bilmem.

günaydın kızlar,
bizim kızımız biraz edepsiz galiba, hemen gösterdi kendini

Kısır mı ya bulgur benim midemi çok fena yapıyor, yememeye çalışıyorum. sana afiyet olsun tabi :)

Eki Görüntüle 1152906

Galiba yamuk oldu ama neden öyle oldu anlamadım benim göbişim dahada indi. Hala cînsiyetimîz belli değil ve biz 14. Haftadayız.. Varmı tahmini olan

Kız mı erkek mi bilmem ama sabırsız bi' bebiş bu, hemen belli etmiş kendini maşallah ben bugün birazcık dar bi' bluz giydim ceketimin içine, göbek vs hiç belli değil. sanki karnımın içine küçük bir sıcak su torbası koymuş gibiyim, gören bebek olduğunu anlamaz yani :)

Kendi doktoruma gitmedim zaten Başka doktora gittim direkt te söyledim cinsiyet için geldim dedim. Açıkçası çok uğraştı karnıma hafif-sert vurdu kaç kez ama yok. 2 hafta sonraya kaldı artık.
aaaa bak sen velete olsun cnm yaaa göstericek mecbuuuuurrrrr
Mecbur gösterecek kaçışı yok ta, bizi meraklandırmayı seviyor sanırım
günaydın kızlar,
bizim kızımız biraz edepsiz galiba, hemen gösterdi kendini
Keşke benim bebeğim de edepsiz olsaydı diye dua edesim geldi Tövbe Tövbe

baya nazlı demekki senin minnoş. içine ne doğuyor? ilk bebeğin mi?

kaçıncı haftada söyledi canm, kesinmi dedi, sonra bir pipi ceee yapmasın size:)

ya herkes öyle diyor ama ben doktora sordum tahmin mi diye, yok canım bu işin tahmini mi olur ben gördüğümü söylüyorum dedi. sonra da tabi ki bu aylarda %100 diyemeyiz ama kız görüyorum dedi.
12de söyledi canım.

Aşırı nazlı bu durumda kız mı acaba ? Ben kız istiyorum aslında ama erkek olacakmış gibi geliyor. Kısmet

kimse erkek bebek istemiyor çok ilginç. istemyor demeyelim de gönlünden geçmiyor, genelde insanların gönlünden geçen kız:)

kimse erkek bebek istemiyor çok ilginç. istemyor demeyelim de gönlünden geçmiyor, genelde insanların gönlünden geçen kız:)

ben erkek istiyorum babamız kız bakalım hangisi gelicek en önemlisi sağlıklı olması şuanda hangi olursa olsun önemli değil sonuçta erkeğide kızıda ikimizden olacak cinsiyetide hiç merak etmedim en meraksız anne benim galiba içimedede şu olacak die bişiyde yok çok ilginç

benim geçiyo erkek bebek gönlümden, şöyle babasının oğlu olsun.onun gibi gülsün, onun gibi baksın.görenler öyle desin,, aynı babası ama kız bebeği de bi o kadar istiyorum.fark etmiyor o kadar sağlıklı olsun inşallah bi de hayırlı. yarın öğreniriz belki 13+0 olduk bugün ikili test var yarın

Yok erkek isteyende vardı ama doğru genel de kız.
Kız çocuğunu yerinin bambaşka olduğunu yazmış biri. Ona katılıyorum kız yeğenim de var erkekte. Sevgi olarak ikiside aynı ama kız daha bi anneye yardımcı. Seni anlıyor ne bileyim öyle işte Biraz da süsleyeceğiz onları ondan heralde. Kokoş yapacağız

En meraksız bir sen varsın benim bildiğim zaten Tabi en önemlisi sağlıklı olsun ama evde kız dayanışması mı erkek mi olacak bilmek istiyorum yalan değil
Tabi ilk önce sağlıklı olsunlar da nasılsa bizim bebeğimiz her halükarda çok sevilecekler. Allah herkesin gönlüne göre versin. Benim de Amin.

ilk bebeğimde ben de kız istiyordum. ama bunu erkek istedim hep, oğlumla daha iyi anlaşırlar diye düşündüm. erkek bebeğe o kadar alıştım ki kız bebek ihtimali tuhaf geliyordu:)

ben varım bi de merak etmeyen ama bu kadar meraklının içinde az kaldı meraklanacağım:) öğrenmemize tabi gösterirse daha 2 haftadan fazla var 17 haftalık olacak nerdeyse... bir kızımız var kız da olsa oğlan da olsa çok sevineceğim ama ilkini çok kız istemiştim kendimi bildim bileli de ilk çocuğum kız olsun diye dua ederdim Rabbime şükür ama ikinci için sadece sağlıklı olmasından başka bişey geçmiyo gönlümden, duamdan ama ilki oğlan olsaydı gene kız isterdim onu biliyorum:) kızım 12.haftada belli olmuştu bu arada...

12 .haftada öğrendin demek. Ben korkmaya başladım. Doğumda mı öğrenicem ben 15 haftam bitti. 16 nın içindeyim. :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…