2014 Aralık Anneleri

Kızlar yüzünde lekeler çıkan var mı kırmızı gibi küçük küçük özellikle kustuktan sonra daha çok çıkıyo bnde

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım Ben 11+4 de öğrendim cinsiyeti tabi kesin demedi %70 ihtimalle söyledi ama o da yetti yani :) inşallah öğrenirsin insan merak ediyor ister istemez...

Canım geçmiş olsun büyük ihtimalle Yolda sarsıldığın için olmuştur...sen iyi olmalısın benim aklıma sen gelince benşm de geçecek diye moralim düzeliyor...motivasyonum oluyorsun:))
İnşallah tekrarı olmaz...

Hamileyken.benim gibi sigara kullanan varmi ����kurtulamiyorum��

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım Ben günde bir paket içen biri olarak önce 3-4 e düşürdüm hamile kalmadan 6 ay önce de bıraktım...bırakmaya çalış yazık yavruya sen ne yersen karnındaki kuzu da onu yiyecek...şöyle düşün bebeğin doğduktan sonra ben onun odasına girip burnunun dibinde sigara içsem bana müsade eder misin etmezsin tabi...bunu.içindeyken yapma yavruuna... Çok bırakmak isteyip iradene yeniliyorsan gebelikte sigara kullanımı araştırmalarını oku canım...inşallah bırakırsın:)

Son düzenleme:
Cnm dün benimde ilgimi cekti aynada. Bendede var o kırmızıliklar

Dun aksam migrenimde tutmustu oda olabilir hic bulantim yok 1 haftadir hala yok..sabah bulasik makinasini yerlestiriyodum tezgahin alti kuf gibi kokuyo.bana oyle geliyo belkide.tencereyi koyarken bi anda geldi iste temiz hava falan kar etmedi zor attim kendimi banyoya.bu kadarina yine sukur canim seninde gecicek insallah..
Hamileyken.benim gibi sigara kullanan varmi 😞😭kurtulamiyorum😭

Ben hamile kaldigimi ogrenene kadar gunde 4-5 tane iciyodum ogrendigim gun biraktim zaten bikac gunede tiksindim simdi esime balkonda bile icirmiycem nerdeyse :)
Ben birakmisken bidaha baslamamak niyetindeyim insallah
Kızlar yüzünde lekeler çıkan var mı kırmızı gibi küçük küçük özellikle kustuktan sonra daha çok çıkıyo bnde

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Kilcal damar catlamasi olabilir canim

ne kadarlık hamilesin canım? bende hamile kaldığımı öğrenene kadar içiodum.ümidim yoktu çünkü. sonra bıraktım.ve bi kaç hafta sonra tiksinmeye başladım.hemde öyle böyle değil. kokusu beni mahvediyo. hatta kokusu yüzünden istifra bile ettim. açık havada içilen sigara bile beni mahvediyo. inşallah bidaha başlamam.ve sende tiksinirsin inşallah yoksa iradeyle bırakmak zor

Annem lazlığını bebeğede geçirecek. Şimdi hamişlerin arasında yazmıyorum ama aşerdiği şey öyle böyle değil. Gülesim geldi

slm kizlar uzun zamandir yoktum. nasilsiniz bakalim
kizlar bende esimle kan uyusmazligi cikti 5. aydan sonra tedevi uygulanacakmis

varmi benim gibi olan

Bizimde var kan uyusmazligimiz. 28. Haftada igne yapiliyormus. Ama doktorum bnmkini vurdu 8 . haftfa kahverengi akintim oluyordu o yuzden vuruldu bnmki erkenden.

Cnm dün benimde ilgimi cekti aynada. Bendede var o kırmızıliklar

bende de oluyo ara ara geçen haftalarda daha çoktu şuan yok gibi gidip geliyor ilginç.zaten cildi problemli biriyim bukadaıyla kalr inşllh

Bizimde var kan uyusmazligimiz. 28. Haftada igne yapiliyormus. Ama doktorum bnmkini vurdu 8 . haftfa kahverengi akintim oluyordu o yuzden vuruldu bnmki erkenden.

Kızlar biz evlenmeden nikah işlemleri için kan verdik orda bişi demediler...kan uyuşmazlığını ordan mı biliyorsunuz???? Yoksa gebelikten sonra eşinizle tekrar mı baktırdınız şüphe düştü???

Annenin kan grubu negatif babanın kan grubu pozitif olduğunda kan uyuşmazlığı riski olur bebek babanın kan grubunu alırsa doğumda anne ve bebeğin kanı karışır bu durumda bebekde kan hücresi yıkımı olur ve kansızlık olur ilk gebelikte genellikle bi sorun yaşanmaz fakat iki ve daha sonraki gebelikler için anneye ilk 72 saat içinde anti-D ignesi yapılarak daha sonraki gebeliklerin bu durumdan etkilenmesinin önüne geçilir korkulacak bi durum yok yani

Anladım canım teşekkür ederim baya aydınlatıcı oldun peki eşimin şimdi bi daha baktırmasına gerek var mı ki:what:
İkimizin de kan grubu pozitifti, nikah işlemleri için de baktırmıştık aslında ama sonradan değişmez herhalde ya da yanlış bakılmamışdır herhalde.. gereksiz vesveseye kapıldım sanırım...

Kızlar söyleyin bakalım cinsiyeti öğrenenler içinize doğanlat oldu mu? Yoksa rüyalarınızdakiler mi çıktı?

canim bende erkek hissediyordum erkek oldu ilk cocuk rüyamda da erkek görüyordum..esim rüyasinda kiz görüyodu ama ..
rüyamin birinde annem kiz elbiseleri almis bende israrla erkek nie kiz elbisesi aliyosun die sinirleniyordum

sen sigaradan her nefes çektiğinde bebeğinin içinde öksürüklere boğulduğunu bi düşün bakalım. vicdanen rahat edemez bırakırsın diye düşünüyorum

Kizlar guzel bi kapatici yada bb cc krem alicam tavsiyelerinizi almak istedim yuzumde lekelenme olmadi gunese cikmadan mutlaka gunes kremide kullaniyorum.bide goz altlarim mor onun icinde kapatici ariyorum. :)
Yani kapaticiligi yuksek ve gorunumu dogal urunler ariyorum cildim karma kuruya donuk hatta tenimde esmer.

Son düzenleme:

ben nuxe ün bb kremini kullanıyorum. memnunum. biraz pahalı ama azar azar kullanıyorsun. uzun süre gidiyor. içeriğinin yüksek bi oranı da bitkisel

ben nuxe ün bb kremini kullanıyorum. memnunum. biraz pahalı ama azar azar kullanıyorsun. uzun süre gidiyor. içeriğinin yüksek bi oranı da bitkisel

Ben o markayi duymadim biraz netten arastirayim canim sagol.ciltteki ton farkliliklarini guzel kapatiyomu peki?

canım sonradan değişmez ama yanlış bakılmış olabilir.bende oldu mesela.gebelik için kan testleri yapıldığında kan grubunada bakalım ne olur ne olmaz dediler.ve benim A rh+ olan kan grubum, 0 rh+ miş meğer. ama + olduğu için bi problem oluşturmadı. ve iyiki yapmışlar yoksa hala yanlış bilecektim. ben 8-10 yıl önce sağlık ocağında yaptırmıştım . bundan dolayıdır belkide.. en son hastande yaptırdm kesin sonuç.

Son düzenleme:
Ben o markayi duymadim biraz netten arastirayim canim sagol.ciltteki ton farkliliklarini guzel kapatiyomu peki?

evet güzel kapatıyor. çevremde kullanan herkes çok memnun. eczanelerde satılıyor. belki eczanede denemen için yardımcı olabilirler. nuxe ün memnun kalmadığım hiç bir ürünü olmadı şimdiye kadar.

Tesekkurler tatlim sanirim istedigim ozelliklere sahip bi urun biraz daha arastirma yapip karar vericem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…