2014 Aralık Anneleri

kızlar biraz ateşim çıktı.. Grip oldum sanırım.Bebeğe bi zararı olur mu bilginiz var mı? doktorumunda cep numarası yok arayamıyorum.

Geçmiş olsun.. Korkma canım bebeğine bir şey olmaz.. Meyve tüket ve bol bol dinlen..Olur da boğaz enfeksiyonu falan olursan yani iltihaplı bir durum söz konusu olursa o zaman mutlaka doktora giderisn. Gripten bir şey olmaz.

Geçmiş olsun.. Korkma canım bebeğine bir şey olmaz.. Meyve tüket ve bol bol dinlen..Olur da boğaz enfeksiyonu falan olursan yani iltihaplı bir durum söz konusu olursa o zaman mutlaka doktora giderisn. Gripten bir şey olmaz.

inşaallah canım.ateşten korkuyorum hamileyken.Teşekkür ederim ..

inşaallah canım.ateşten korkuyorum hamileyken.Teşekkür ederim ..
Ateşin 38.3 ü geçmediyse sorun yok parol ateşini düşürmeye yardımcı olur bol sıvı almak da ateşin kaybettirdigi sıvıyı yerine koyar ateşten çok herhangibir enfeksiyon durumudur bebeğe zarar veren dinlen bol bol geçmiş olsun

Ateşin 38.3 ü geçmediyse sorun yok parol ateşini düşürmeye yardımcı olur bol sıvı almak da ateşin kaybettirdigi sıvıyı yerine koyar ateşten çok herhangibir enfeksiyon durumudur bebeğe zarar veren dinlen bol bol geçmiş olsun

çok teşekkür ederim canım.Şuan biraz daha iyiyim.Dediklerini de uyguluycam..

Kızlar söyleyin bakalım cinsiyeti öğrenenler içinize doğanlat oldu mu? Yoksa rüyalarınızdakiler mi çıktı?

Kızlar söyleyin bakalım cinsiyeti öğrenenler içinize doğanlat oldu mu? Yoksa rüyalarınızdakiler mi çıktı?

Evet dün bebişi gördüm 13 haftalığım ama ultrason ölçümlerine göre 14+1 çıkıyorum veeee %50 nin üzerinde oğlum olacağı söylendi...... Ama benim dr tutturamıyor fazla kızımda 7 ay erkek demişti 8. ay kız olduğunu öğrendik bakalım sağlıklı gelsin bebişler kız erkek hic nemli değil ben bile sormadım o son anda söyledi ne diyeyim herkes için hayırlısı

canım bende gribim araştırdım bayağı gribin değil ama ateşin zararı varmış bebeğe bi acile git istersen

ahhh kızlar grip beni mahvetti çok hastayım çok ama bugün 6.30 da uyandım :KK53::KK53::KK53:memleketten ailem geliyor heycanla onları bekliyorum.ablam ,prenses yeğenim annem kardeşimm ahh çok mutluy. amaaaaa eviim başını almış gidiyo ne yapsam bilemedim.kocişle yapabildiğimiz kadar yapalım ne ki olursa artık. nede olsa yabancı değil annem. bebeğimize de battaniyeler yelekler yorgan yastık bile yapmış:21::21: resim paylasırım:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Çok kız istiyorduk.. rüyamızda eşim de ben de kız görmüştük:) dün doktor büyük ihtimalle kız dedi :)) hislere gelince bazen erkek bazen kız hissediyordum ama hislerim çok zayıftıır:KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba hamişler. ben de geldim aranıza. perşembe doktor kontrolüm var. 11+ 4 de olucam. cinsiyet öğrenebilir miyim ki ? baştan aman ne olursa oşsun yeter ki sağlıklı olsun diyordum ama artık cinsiyetini de merak ediyorum. ilk bebeğim olacak inşallah :KK49::KK49:

merhaba hamişler. ben de geldim aranıza. perşembe doktor kontrolüm var. 11+ 4 de olucam. cinsiyet öğrenebilir miyim ki ? baştan aman ne olursa oşsun yeter ki sağlıklı olsun diyordum ama artık cinsiyetini de merak ediyorum. ilk bebeğim olacak inşallah :KK49::KK49:

Hayirli olsun cnm Gözün aydin ve aramiza Hosgeldin 🎊

Daha cok erken sanirsam kesin bir cvp alamazsin. Benim doktor tahmin bile yürütmedi daha cok kücük diye ve kizinda oglaninda organ gelisimi ayniymis, ancak iki üc hafta sonra ögrenirsin cnm . Evt saglikli olsunlar yeterki ilk bebek cinsiyet farketmez ama insan ciciler almak icin merak ediyor iste :)

Kizlar gunaydin dun yazamadim bi turlu cok guzel bi yere piknige gittik arkadaslarimizla doga cok guzeldi orman yesillik..
Yorgunluktan oldum tabi hic bisey yapmasamda bozuk yollardan ziplaya ziplaya gitmekten.
Ama sabah yine kustum ya 14.haftadayim bu 2. Oluyo bulantim bile yoktu bi an neye ugradigimi sasirdim

Hayirli olsun cnm Gözün aydin ve aramiza Hosgeldin 🎊

Daha cok erken sanirsam kesin bir cvp alamazsin. Benim doktor tahmin bile yürütmedi daha cok kücük diye ve kizinda oglaninda organ gelisimi ayniymis, ancak iki üc hafta sonra ögrenirsin cnm . Evt saglikli olsunlar yeterki ilk bebek cinsiyet farketmez ama insan ciciler almak icin merak ediyor iste :)

teşekkür ederim canım benim. doktor erkek de dese havalara uçacam kız da dese havalara uçacam. ama merak işte :KK53: doktorum 5 haftada bir kontrole çağırıyor demekki daha 6 hafta beklemem gerekecek:18::18:

ahhh kızlar grip beni mahvetti çok hastayım çok ama bugün 6.30 da uyandım :KK53::KK53::KK53:memleketten ailem geliyor heycanla onları bekliyorum.ablam ,prenses yeğenim annem kardeşimm ahh çok mutluy. amaaaaa eviim başını almış gidiyo ne yapsam bilemedim.kocişle yapabildiğimiz kadar yapalım ne ki olursa artık. nede olsa yabancı değil annem. bebeğimize de battaniyeler yelekler yorgan yastık bile yapmış:21::21: resim paylasırım:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

geçmiş olsun canım.şimdi annen sana bi güzel bakarki bişeyciğin kalmaz inşallah:nazar: gözün aydın bu arada. aman üstün körü yap gitsin ev işi dediğin ne ki yarın herşey aynı :KK9:

slm kizlar uzun zamandir yoktum. nasilsiniz bakalim
kizlar bende esimle kan uyusmazligi cikti 5. aydan sonra tedevi uygulanacakmis

varmi benim gibi olan

Hamileyken.benim gibi sigara kullanan varmi 😞😭kurtulamiyorum😭

Hamileyken.benim gibi sigara kullanan varmi 😞😭kurtulamiyorum😭

Benim iki hamileligimde de 5.haftadan sonra sigaradan hatta kokusundan inanılmaz derecede rahatsız olmaya başlıyorum rahatsız olmamış olsam içen arkadaşlarım gibi kaçamak da olsa içerdim sanırım mümkün olduğu kadar az içmeye çalış en azından

X