2014 Aralık Anneleri

Benimde cok agir gecti bulantim su icsem cikariyordum zofrani icmezsem. Halada devam ediyor. 3. Ayi bitirdik biraz hafiflemesi lazim belki etki yapar diye dusundum. Cok kotu ya insallah gecer. Hastanedede yatmistim ben ordada bulanti ilaci yapmislrdi serumun icine oda iyi gelmisti?

Yok kizlar bu sigara illetinden kurtulamiyorum oglumdada birakamadim bilinc alti sogra sagliga zararli ama yok yani kurtulamiyorum ve dogumdan narkozdan uyanirkeb bebk iyimi eli kolu saglammi diye aglayarak uyaniyorum 😭😭 bundada hamile kalmayi planladigim gunden beri birakmak icin ugeastiysam olmadi 6 ay hamile kalmadim ama birakamadimda sigarayi dua ettim allaha hep tiksinme ver hamileyken birakayim diye ama olmadi ne mide bulantisi ne timsinme birakamiyorum 😭

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saglikcisin galiba bu kadar guzel anlattigina gore

line saglik cok aciklayici olsu tesekkur ederim

birde kizlar COOOK OZUR DİLEYEREK birsey sormak istiyorum
cok ozur dilerim ama benim son iki seferdir iliskiden sonra baldirlarimin arka kismi ve kalcalarim cok agri yapiyor
hatta popomun uzerine oturamiyorum
birde vajinamda agri cok oluyor ....ozur dilerim ama cidden agrilar cok siddetli oludugu icin korkuyorum gebelikten mi acaba...benim gibi olan varmi?normal
mi bu durum

özeline msj attım

Kizlar ben iki hafta once doktora gittim 12. Haftadaydim. % 99 erkek dedi ama ben hep eksi tuzlu yiyorum. Tursu yesil elma filan. Eksi yiyenin kizi olurmus. Kisiden kisiye degisiyor mu,?

bu yaptigin oldumu simdi yaaaa
tursu falan esim bile yok

aksam aksam beni dusurdugun hale bak
ben tursu almaya gidiyorum ne haliniz varsa gorun

Son düzenleme:

yardımcı olduysam ne mutlu evet hemşireyim internette hamileler için ilişki pozisyonları var olara bi bak belki kendini zorlamışsındır çünkü bebek büyüo durumlar değişiyo :)

sigarayi birakmaksi icinse
banada bi yardimci olsan
bende tamamen birakamadim

tamm arastiracagim internette...aslinda o pozisyonlar son aylarda gercekten faydali oluyor..gobekten dolayi

bırakamıyorsan en azından günde 10 taneden az içmeye çalış çünki gebelikte nikotin bandı yada o tarz bi yardımcı ürün kullanamazsın tamamen iradeye kalmış bi durum

kızlar bende suan 14 haftama girdim fakat bnm cok agrılarım oluor agrılardan devinmeyi falan ayırt edemiorum hisseden var mı bu haftalarda??

Kizlar hepinize meraba bugun aksam yemek yerken karnim kasindi bende acip bi baktim oylesine bir suru catlak gordum ve aglayarak sofradan kalktim:2: esim bi anlam veremedi tabi :) sonra oturma odasinin isiginda bi baktim ki bana oyle gelmis meger ne cok korkuyomusum bu catlaklardan siz basladiniz mi catlak kremi veya yaglara ? Yarin ilk isim catlak kremi almak olacak

ben bi süredir karışım yağ kullanıyorum sadece banyodan sonra sürüyorum öyle düzenli bişey kullanma alışkanlığım yok :) ben kızımda da bu yağları kullanmıştım yine banyodan sonra şeklinde çok şükür çatlağım olmadı ama zaten 9 kilo almıştım ve ailemde de çatlağı olan yoktu zaten o yüzden çok takılmadım

kızlar bende suan 14 haftama girdim fakat bnm cok agrılarım oluor agrılardan devinmeyi falan ayırt edemiorum hisseden var mı bu haftalarda??

ilk hamileliğinse 18-20 haftadan önce hissetmen daha doğrusu ayırt etmen zor ikinci yada daha fazlaysa da en erken 16. haftada hissedersin

O karışımın içinde hangi yağlar var acaba? Göbek çevremde tüylenme de var o yüzden besler diye yağ kullanmaya cesaret edemiyorum lierac önerdi arkadaşlarım ondan alcam sanırım

O karışımın içinde hangi yağlar var acaba? Göbek çevremde tüylenme de var o yüzden besler diye yağ kullanmaya cesaret edemiyorum lierac önerdi arkadaşlarım ondan alcam sanırım

badem yağı büyük boy küçük boylarda avokado ve buğday yağı dediğim gibi daha öncede kullandım öyle tüylanme falan olmadı ama bünyeye göre değişirmi bilmem

badem yağı büyük boy küçük boylarda avokado ve buğday yağı dediğim gibi daha öncede kullandım öyle tüylanme falan olmadı ama bünyeye göre değişirmi bilmem

teşekkür ederim bi arkadaşım da kakao yağını önermişti,aslında denemek lazım zaten tüyleneceği kadar tüylendi de

bırakamıyorsan en azından günde 10 taneden az içmeye çalış çünki gebelikte nikotin bandı yada o tarz bi yardımcı ürün kullanamazsın tamamen iradeye kalmış bi durum

aynen irade meselesi
yaa herseyden tiksindim bundan tiksinmedim

azaltmak en iyisi..cunku hakikatenirden birakamiyorum

Ayh kusura bakma cnm :)) alip gelince yaz aklima takildi? Ye mutlaka istediyse.
canim pek sevmem tursuyu ama senin yaziyi okuyunca resmen agzim sulandi
aldim yedim canim merak etme

Ama bundan sonra aksam gec saatlerden sonra yemek ismi vermek yasak haberiniz ola
hayir problem degil de ...kocasi evde olan var olmayan var canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…