2014 Aralık Anneleri

bazı yerlerde ananeden beklenir de herşey. babaanne almaz. o yüzden sordum.

heee bende bu konuya kıl oluyorum hem kızı ver bide hamile kalsın doğursun üstüne bide anane herşeyi alsın ne gerizekalıca bir düşüncedir bu yaaa

evet canım yaa pek anlayamadım hastalıktan kafamda yerinde değil gerçi. ama takılma o kadar bebeğin sağlıklı olsun da 12 hafta da görmezsin 13 haftada görürsün. yeter ki sağlıklı olsun sen bi de başka hastaneye git. sigortanız varsa çok kalabalık olmayan devlet has. dene bide internetten dr tavsiyesi al bulunduğun bölgede ki.

heee bende bu konuya kıl oluyorum hem kızı ver bide hamile kalsın doğursun üstüne bide anane herşeyi alsın ne gerizekalıca bir düşüncedir bu yaaa

:) anneanne bebeğe her şeyi alıyorsa sende bebeğe ve geline hediye al değil mi ?

Ama Allahtan almadı şimdi konuşacak çok lafım var .

İnş allah kanamasıda durur. Rahat geçer bundan sonra. Bebeğin sağlıklı olmasına çok sevindim. Deneyimli bir anne olacaksın ilerde

Zaten gayet azaldı inşallah durur :) Ah ne deneyim birde bana sorun Birşey olacak diye korkudan 3,5 attım afedersiniz :)

kimi de böyle duyunca yarılıyor , diğer gelin altından galiba

benim kv de düğünde bişe yapmadı hemde bi havlusunu bile görmedim.amaaan yine de takmıyorum bebeğe yaparmı bilmiyorum. neyse diyorum o kadar emekle çocuğunu okutmuş ben sefasını sürüyorum daha ne yapsın diyorum ve boş veriyorum.

İStanbulda mısnız?

Fiyatlar çok çok uygun çünkü

bence çok çok uygun, memnunsan sakın bırakma orayı :)

hangi hastaneymiş burası yaaa çok ucuzmuş
bizimkide uygun ama burası bizimkindende uygunmuş gerçi önemli olan doktor o iyi olsunda para veriliyor bi şekilde

Fiyatlar çok iyi canım ya. Sadece epidural çok geldi. Yanlış mı anladım ya da sezeryanlı epidural mi 1200. O zaman iyi. Bakalım bende 24 ünde gidince soracağım.
Ben rizedeyim :)
Doktorumdanda cok memnunum esimin okul arkadasi zaten extra ilgileniyo bizimle.epidural sezeryan degil normal.onda kararsiz kaldim ama gonlum aci cekmemekten yana dogumdan cok korkuyorumda

Bizim oralardada kiz tarafi yapar besik ve ceyizini.hatta annem basladi bile orgulere.odayi ve geriye kalan herseyi erkegin ailesi yapar ve ben eminimki bebegimin bezini bile onlar alicak..

heee benimkide alayım dedi nerden ne marka alıcan dedim onların apartmanda herkes a101den alıomuş deli etti beni a101den alınan bezi ilk önce senin oğlun kullandırmaz dedim çıldırıcam yawww sakın alma dedim

Geçmiş olsun canım neyin var ? Bnde öyle diyorum sağlıklı olduğunu bilmek yetiyo bana ama yine de görmek istiyorum bakalım araştırıyorum ama devlete gitmek istemiyorum bn yakınımdaki dvlet hastaneleri çok kalabalık bazı özeller çok pahalı bazıları ucuz ama devlet gibi çok kalabalık bakalım napcamm :s

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ewt ilkinde de ayniydim yedi ay sürdü malesef. Ayran banada iyi geliyo. Yogurtlu corbalar yemege calisiyorum onun disinda pilav ve makarna baska bişi yedigim yok.

yedi ay mı inşallah bu sefer o kadar sürmez. benim en baştan beri bulantım ve sabah kusmalarım var ama yer yemez çıkarmamıştım hiç. bugün her yediğimi çıkardım. annem de şehir dışında, yoksa ona gidiyordum bakıyordu bana.
çıkarıyorum, açım falan ama kendimi iyi hissediyordum ama az önce annem aradı onun sesini duyunca ağlamaya başladım yaşıma başıma bakmadan :2:

Ben varim canim sabah ögle aksam her ogunden sonra bir guzel cikariyorum bu sabah tartildim 65 kiloya dusmusum baslangicta 69 kilo idim. 4 kilo vermisim sen dusun halimi perisanim anliycan bende senin gibi..

Bende oyleyim 62 le hamile kalfim 56 yim suan. Kustukca kilo kaybediyorum. O yuzden doktorum zofrana devam et dedi. Bende 3 gundur icmiyordum mahvoldum basa dondum sanki suyu bile cikariyorum gecsin artikkkk (

büyük soğuk algınlığı canım. ya 30 tl muayene ücreti olan hastneler hemen hemen dev. kapasitesinde buurada. Kocaeli de yani. belki ordada öyledir 70 küsür dediğinin usgsnden memnun kalabilirsn

aslında çok yüksek değil 50-100 arası oluyor muayene fiyatları çoğu hastanede
doğum biraz pahalı gibi ben en fazla 1500-2000 olarak biliyorum fiyatları :44:

Benim kayınpederim verck büyük ihtimal doğum parasını ama o da çok cimridir evlenirken herşeyimizi aldılar Allah razı olsun ama bi de gel bana sor nasıl aldılar hayatta 2500 tl vermez nereye gitcem diye düşün düşün kafayı yicem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

heee benimkide alayım dedi nerden ne marka alıcan dedim onların apartmanda herkes a101den alıomuş deli etti beni a101den alınan bezi ilk önce senin oğlun kullandırmaz dedim çıldırıcam yawww sakın alma dedim

Benim kayinvalidem hayatta ucuz bise kullandirmaz herkes ayni olacak diye bi kaide yok tabi ama ben evliligimden bu yana hic sorun yasamadim kayinvalidemle cok iyi anlasiyoruz Allah bozmasin
Yani benim annem israrla yapicam demese beklemezdi bile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…