2014 Aralık Anneleri

Kızlarrr kafayı yicemm 14+2 haftalık hamileyim gittiğim doktor muayenelerinde ne bebeğimin kalp atışını duyabildim ne de doğru düzgün bebeğimi görebildim hiç bişi belli olmuyo ultrosanda eski gibi geldi bana kalp atışı bile duyulmuyo haftalardır hastane doktor arayışındayım bu arada eşim işten çıktı sıkıntı stres her gün baş ağrısı çekiyorm :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ama cinsiyeti kesinlikle erkek belirliyo canim bizimle hic alakasi yok yani.benim esimin baba tarafinda hic kiz cocuk yok halalar haric benimki kiz olursa ilk olacak.

Şaka yapıyorum bende canım :KK66: şimdi onca erkeğin arasında eşime yüklenmek doğru olmaz sonuçta :p zaten kardesleri yeterince dalga gectiler oglum bizden nasil kiz cikartirsin diye :))

Kızlarrr kafayı yicemm 14+2 haftalık hamileyim gittiğim doktor muayenelerinde ne bebeğimin kalp atışını duyabildim ne de doğru düzgün bebeğimi görebildim hiç bişi belli olmuyo ultrosanda eski gibi geldi bana kalp atışı bile duyulmuyo haftalardır hastane doktor arayışındayım bu arada eşim işten çıktı sıkıntı stres her gün baş ağrısı çekiyorm :KK43:(

Canim uzulme bende henuz kalp atisini duyamadim bebegimjn doktorum tehlikeli oldugunu dsunup dinletmedi degil kendide kontrol etmedi sinir kadin :KK43:

Canim uzulme bende henuz kalp atisini duyamadim bebegimjn doktorum tehlikeli oldugunu dsunup dinletmedi degil kendide kontrol etmedi sinir kadin :KK43:

Yok canım bunda olmuyo dedi tehlikeli olmasından dolayı değil makinadan dolayı ultrosan resmim de bi garip aynı görüntü yanyana iki tane tam ekran vermiyo paylaşırım resmi de 13 haftalıkken gittim cinsiyetini ne zaman öğrnebilirim diye sordum bana 2 ay sonra dedi

Rabbim yar ve yardımcın olsun Arkadaşım

Ya Settar

Ay bu erkekler bir alem yaaa ben de diyorum 10 yıldır hayatımda sen varsın öncelikli...artık bi 10 sene bebişimde sıra diyorum çatlıyor :)) oooo iyiymiş:KK70: '' midem bulanıyor ondan olabilir mi deseydin eşine :))''
bize ilk 12 hafta yapmayın dedi dr...eşim şimdiden iyi ki evlenir evlenmez bebek yapmamışız çok zormuş diyo...adama zor gelen yemek bulaşık ev işi bir de malum şeyin yasağı işte :) biZim çektiklerimizi cekseler var ya hamilelğiin daha 3 ncü ayında isyan bayrağını çekerler bunlar:KK70:
Bir de eşim iş, ev işi, yemek bulaşık,temizlik bana bi yardımcı alalım demeye başladı yaa 5 haftadır top onda ağır geldi:)) Rabbim dağına göre kar veriyor işte :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bizimde iliski yasak. Bidahaki kontrolde söylüycek Dr napicamizi:) ama esim doktor izin versede bana garip geliyo ya olmaz gibi falan Dio:KK66:
Nasıl olcak ya olmaz ya bisey olursa bebeğe Dio. Babalık duyguları şimdiden başladı bizimkinde. Valla banada farketmez suan zaten bulantıdan dolayı başka seyleri düşünemiyorum bile. :)

Ahaha süper bi fikir. Çok gıcık ya bunlar. Gecen sene o kadar güzel bir dogum günü hazırlamıştım ki ona. Bir sürü güzel mezeler, börekler , tarlılar falan yapıp bütün arkadaşlarını çağırmıştım eve. Çok fazla mutlu olmuştu. Ama onların ne yazık ki böyle incelikleri yok. Ben hiç bir şey demicem. Bir gün illa ki hatırlıcak, o zaman utansın

Herkeslere teşekkürler Rabbim herkese hayırlısını versin. 12+4 te öğrenmiş olduk canım biz.) çok duygusal anlardı her ultrasona girişimde Allah'a inancım artıyo resmen :) 6 cm lik şeyde pipi var resmen ya :KK70: :KK70: :KK70:

Seninle ayni durumu bende yasicam galiba! gecen hafta kizdi ama bugun doktor kesinlikle erkek dedi :) o kadar kiz ismi arastirdim :) hayirlisi ve sagliklisi tabikide bakalim 3hafta sonra ne denir...

Merak etme canim o kusmalarda gececek insallah kocaman bi gobisin olcak :)

Anliyorum canim ama bende boyle disari cikmiyorum tabiki:) Uzun tuniklerde var Defacto da. Cok hosuma gitmesede mecbur aldim ne giycem baska :)

Eki Görüntüle 1144667
Ve buda benim bebisimin ustten gorunusu. El salladi bana bugun :)

Evde degildim oglum beni eve çağırdı isiklari sondurmus mumlari yakmış beni bekliyormus :KK1: bide çanta almış :KK9: mutlu ettiler beni...

Evde degildim oglum beni eve çağırdı isiklari sondurmus mumlari yakmış beni bekliyormus :KK1: bide çanta almış :KK9: mutlu ettiler beni...

Benimkide hatirladi canim hic umursamiomus gibiydi ne ara ben gormeden getirdi pastayi anlamadim :)) bu sefer gercekten unuttu zannetmistim bide hamile kiyafeti almis bebisede corap almis :)))

Yok cnm ben paylasmadim fotograf :)) ilk gebelikte dahami kucuk oluyo ki?

Canim genelde oyle derler ilk gebelikte kucuk olur diye ama yapi meselesi sanirim. Birde erkek bebekte daha cok buyur derler. Benim 16 haftada buyumeye baslamisti ayni pantolanlarimi giyiyordum hep . Ama bunda 12. Haftadayim mumkundegil olmuyor kiyafetlerim. Ama tabi 2. Gebelikten mi yoksa tahminin gibi erkek mi bilemiycem :) boyle gidersede doguma kadar ogrenemiycem

Yok canım bunda olmuyo dedi tehlikeli olmasından dolayı değil makinadan dolayı ultrosan resmim de bi garip aynı görüntü yanyana iki tane tam ekran vermiyo paylaşırım resmi de 13 haftalıkken gittim cinsiyetini ne zaman öğrnebilirim diye sordum bana 2 ay sonra dedi

Canim aynen benimde 20. Haftadan once cinsiyeti belli olmaz bakamam dedi. 20. Haftadan sonrada emin olursam soylerim dedi olme esegim olme yani . Bende sinir oluyorum bu duruma nasil gelisimi onu bile soylemiyor. Oyle Allah a emanet doktor degistircem ama hala bulamadim duzgun birini :KK43:

Şaka yapıyorum bende canım :KK66: şimdi onca erkeğin arasında eşime yüklenmek doğru olmaz sonuçta :p zaten kardesleri yeterince dalga gectiler oglum bizden nasil kiz cikartirsin diye :))

Bizimkinin kiz olabilir deyince biraz rengi atti ama hastaneden cikar cikmaz cinsiyet sende benlik bise yok dedim artik alisti :)
İnsallah degismez

Bizimkinin kiz olabilir deyince biraz rengi atti ama hastaneden cikar cikmaz cinsiyet sende benlik bise yok dedim artik alisti :)
İnsallah degismez

Insallah gonlune gore olsun canim. Benimde ilk hamileligimse insallah kiz diye beklwdim hep sukur kizim oldu. Ister istemez insan birde oglan istiyor. Ikisininde anneligini yapmak ama nedense icime buda kiz doguyor. Hatta nedense benim 3. De olsa 4. Olsa hep kizim olacakmis gibi geliyor :)

X