2014 Aralık Anneleri

Bende kapaliyim canim.o elbisenin ustune bolero giycem mesela bi sekilde kapatiyorum.hem lcw ve defactoda uzun hamile tunikleride gomlekleride var bi bak bence :)

defacto yokki burda tek çare lcw. orda bulamazsam şehir dışı alışverişe gidicem napim :)

inşallah bir şey çıkmaz canım, senin de hislerin öyleymiş bak,sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inş

Bugün randevumuz vardı ve 3 aydır bi yakışıklı taşıdığımı öğrendim:) ne bi utanma ne bi sıkılma göstermeyim merak etsinler fln dememiş sermiş ortaya yatıyo zibidi:)

yiğidin malı meydanda olur diye düşünmüş demek ki çocuk, rahat bırakın hayırlı olsun

wayy maşallahhh benim daha bu kadar büyümedi..
iç karınla alakalıymış..
iç karnın genişse çok çıkmıyomuş darsa çok çıkıyomuş karnın...

birde darsa çok çatlıyomuş.benim halamın parmak parmak çatlakları vardı. doktor için dar ondan böle demiş.

Bugün randevumuz vardı ve 3 aydır bi yakışıklı taşıdığımı öğrendim:) ne bi utanma ne bi sıkılma göstermeyim merak etsinler fln dememiş sermiş ortaya yatıyo zibidi:)

Yaaa ahyırlı olsun :) Annem merak etmesin, hemen öğrensin demiş. Pek düşünceli canım

Erkek olsaydı 14'te kessinn belli olurdu..
Bir kıztoş geliyo sana

benim hipotezim şöyle tatlım;
yapı itibariyle erkeğe benzetiyor ama biti (oğlumun tabiriyle pipi) göremiyor, yapısını erkeğe benzettiği için kız da diyemiyor temkinli gidiyor. ama son dakika golü bir biti çıkacak bize diyor hislerim :)))

çook da tecrübeli bi dr ama valla hakkından gelemedi benim sıpanın:)

hayırlısıyla tertemiz çıkar inşallah sanım sonuçların..

gözünaydın

bi küçük not iletmek istiyorum Hayatın üçüncü haftasından itibaren embriyonun üstünde çok küçük bir boşluk olarak ortaya çıkar. Kademeli olarak büyüyerek fetüsün etrafındaki su kesesi oluşur. Bu keseyi dolduran amniyotik sıvı esas olarak keseyi oluşturan zarlardan ve dördüncü aydan itibaren böbreklerin çalışmaya başlaması ile fetüsün idrarından oluşur.

ve su içmekle amniyon sıvısının miktarı direk olarak bağlantılı değildir. su içmek sizin kendi böbrekleriniz ve bağırsaklarınız için faydalıdır

Ben de seviyorum ama evde onlardan giyerim :) Hep kısa kollu. Ama model bulup diktiririz artık.

Daha şimdiden sıkıntısı sardı valla. Allah'tan salaş modeller çok ama hep iç gösteren tarzda. Uzun kollu yapmışlar kapalılar için salaş bol tunikler ama şifondan az kalın için komple meydanda ne anlamı var ki kapalılar için. En mantıklısı diktirmek ya da dikmek. Ben çok hoş bir model buldum onu dikiyorum. Gerçi her yerde var artık yarasa kol klasik salaş. Ama inanılmaz rahat. Tavsiye ederim kapalı arkadaşlara.

erkek işteeee ayyyy darısı basımıza biz de öğrensek de merakımız geçse heyecandan çatlayacağm kaç haftalıkken öğrendiniz canım??

wayy maşallahhh benim daha bu kadar büyümedi..
Iç karınla alakalıymış..
Iç karnın genişse çok çıkmıyomuş darsa çok çıkıyomuş karnın...

kızımda göşüm fazla yoktu aslında 5.aydan sonra hamile kıyafeti giymeye başlamıştım

Ben yeteneksizim o konuda, yapmaya cesaret edemiyorum Ama diktiririm artık

Gerçekten de yaa Ben de bir şey bulama dım

Aynen canlar ne giyeceğiz biz hamile tişörtlerini seviyorum ama kısa kollu mu hepsi :-(

Ya Settar

Kizlar benim uzun kollu penye hamis tisortumu annem 2 ay once almisti kayseriden yazliklar cikmamisti o zaman uzun kollu varmis oyle almis benim cok isime yaradi.kisa kollu tisortleri veya gomlekleri alip penye bolerolar var onlarla kombinleyebilirsiniz tek bolero veya ince bi ceket herseyin uzerine gider..

Sanada mutlu yillar canim :)
Masallah canim gozun aydin

Selam kızlar ben 14+3 de yim şuan kadar 1 kilo aldım sizce normal mi? Baktım bazı arkadaşlar hiç kilo almamış. yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ama pek olmuyor galiba

Kaktus benzetmesi guzeldi
Bende az iciyorum ama sanki hamile kaldiktan sonra daha fazla icmeyr basladim o uygulamayi bende indireyim

:)

hakikaten öyle biriym amaaa millet papatyaya güle benzer ben kaktüseeee bugün 2 bardak zor suyu içtim bakalım uygulama sayesinde indir canım aklına getiriyor en azından vicdan yapıp içersin...bak tam yazarken gene su sesi çaldı telefonum kalkıp 3üncü bardağımı içeyimmmmm kuzum içinnnn

Son düzenleme:
Selam kızlar ben 14+3 de yim şuan kadar 1 kilo aldım sizce normal mi? Baktım bazı arkadaşlar hiç kilo almamış. yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ama pek olmuyor galiba

benimde 16 hafta bitmek üzere daha hiç kilo almadım canım...

Çok iyimiş nasıl besleniyorsunuz?

valla canımın istediği her şeyi yiyorum canım ama abartmamaya çalışıyorum..
çaya tek şeker atmaya başladım mesela 2 atıyodum ve tuzu azalttım..
sabahları tost peynir zeytin..
öğlenleri sulu etli yemek ve çorba yoğurt ve ya salata
arada muz fındık fıstık yiyorum..
akşamlarıda belli olmuyo bazen kahvaltı gibi yapıyoruz yumurta yiyim diye bazen makarna yiyoruz bazen yemek..
yani eski düzen devam ediyorum aslında ama yumurta yoğurt peynir ve et yemeyi arttırdım..
zaten canım sürekli et çekiyor..
büyümeye başladıklarından protein ihtiyacı artıyor...
bir de hamileliğimin başından beri tatlıdan tiksindim hiç yiyemiyorum o yüzden de kilo almıyo olabilirim önceden çok yerdim...

selam kızlar ben 14+3 de yim şuan kadar 1 kilo aldım sizce normal mi? Baktım bazı arkadaşlar hiç kilo almamış. Yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ama pek olmuyor galiba

çok kilolu değilsen normal canım ben boyuma göre kiloluyum aslında 55 kiloya düştüm 1.46 boyum

Ben yeteneksizim o konuda, yapmaya cesaret edemiyorum Ama diktiririm artık
Ben çok meraklıyım dikişe. annemden göre göre dikmeye başladım. Daha doğrusu mecbur kaldım. Boyum 1.70. Standart tunikler hep dizlerimin üstünde kalıyor. Kapalı olduğumdan dolayı diz üstü tunikleride pek tercih etmiyorum. Dizlerde ya da diz altı olsun diye oturup kendim dikiyorum Şu hamilelikte nasıl giyineceğimi şaşırdım valla Daha çıkmadı karnım yani azıcık çıktı. Son aylarda ne yaparız hiç bilmiyorum
Kilo alma bünyeden bünyeye değişiyor. Çok takılma bence. 34 haftalık tanıdığım sadece 4 kilo almış mesela. Tamamen bünye.

benimde 16 hafta bitmek üzere daha hiç kilo almadım canım...

Ne kadar güzel ben 14+2 yim 2-3 kilo arası aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…