2014 Aralık Anneleri

17. haftaya kadar tek bebekte 2.5-5 kilo arası almak normalmiş nette öyle yazıyordu...ki ikizde de çok normal 2-3 kilo...

Hemen ben de indirmeliyim

Bende dikkat ediyorum ama eskiden her akşam 30 dk yürüyüş yapardım şimdi yapamıyorum uyku bastırıyor belki ondann kilo almışımdır.

Bende tatlıyı çok severdim. Şimdi hiç canım çekmiyor. çikolata hariç ama. Ona hiç hayır diyemiyorum
Benim iştahım açıldı resmen. Gerçi o kadar yemeğe çok kilo almadım. SAdece 2-3 kilocuk

Benim boyum 1,60 kilom gebelik öncesi 56 idi 14+3 57 kilo oldum havalar düzelse de akşamları yürüyüşe çıksak yani.

17. haftaya kadar tek bebekte 2.5-5 kilo arası almak normalmiş nette öyle yazıyordu...ki ikizde de çok normal 2-3 kilo...
benim korkum 17. haftaya kadar 2,5-5 kilo arası ile kalamamak. İnş Allah daha fazla almam, bir de bunun vermesi var
Hemen ben de indirmeliyim

Hangi program o bana da su içmemin hatırlatılması gerekiyor valla. Unutuyorum da

Masallah tatlimm cok sevindim :)

İnsallah iyi haberler alirsin canim
Bugün randevumuz vardı ve 3 aydır bi yakışıklı taşıdığımı öğrendim:) ne bi utanma ne bi sıkılma göstermeyim merak etsinler fln dememiş sermiş ortaya yatıyo zibidi:)
Masallah oglusuna
defacto yokki burda tek çare lcw. orda bulamazsam şehir dışı alışverişe gidicem napim :)
Baska magazalarda yokmu tatlim.artik hamile olmasi sart bile degil.oyle gomlekler varki salas 9 aylikken bile giyebilirsin :)
Kucuk sehirlerde yasamanin sikintilari malesef bende yasiyorum ayni seyleri :)

Cok guzel bisey canim ic ic sifa olsun su sagliktir..

Bende tatlıyı çok severdim. Şimdi hiç canım çekmiyor. çikolata hariç ama. Ona hiç hayır diyemiyorum
Benim iştahım açıldı resmen. Gerçi o kadar yemeğe çok kilo almadım. SAdece 2-3 kilocuk

Bendede ayni canim cikolata bile yiyemiyorum hatta o yuzden fazla kilo almadim galiba

erkek işteeee ayyyy darısı basımıza biz de öğrensek de merakımız geçse heyecandan çatlayacağm kaç haftalıkken öğrendiniz canım??
Herkeslere teşekkürler Rabbim herkese hayırlısını versin. 12+4 te öğrenmiş olduk canım biz.) çok duygusal anlardı her ultrasona girişimde Allah'a inancım artıyo resmen :) 6 cm lik şeyde pipi var resmen ya

cvs ne oluyo canım , bence de bebeğin sağlıklı öyle hissediyorum nedense inşallah da öyledir. ama bu bebekten sıvı ve parça alımı düşük ve sakatlığa sebep oluyormuş cvs öyle bişe değil demi, inşallah cok güzel haberlerle gelirsin

Bugün randevumuz vardı ve 3 aydır bi yakışıklı taşıdığımı öğrendim:) ne bi utanma ne bi sıkılma göstermeyim merak etsinler fln dememiş sermiş ortaya yatıyo zibidi:)

biraz kabaca olcak ama yiğidin malı meydanda olurmuş hadi hayırlı olsun tam kac hafta kaç günlüksün canım

canım ablam 3.5 aylıkken dr a gittiğinde dr bebek susuz kalmış çok su tüketmelisin demişti. abllam pek içmiyordu.sonradan dibine vurdu . su bebek için önemli bebeğin gelişiminde bile etkisi varmış

CVS karından yada vajenden girip bebeğin eşinden parça almak demek alınan parçadan kromozom testleri ve diğer anomaliler için araştırma yapılıyo öyle sakatlık gibi bir risk yok tabi uzman birisi tarafından yapılırsa ve gideceğim doktor türkiyede sayılı isimlerden enfeksiyon ve düşük riski var ama düşük riski zaten sağlıklı normal bi gebelikte bile bu haftalarda %2 civarında bi fark yok yani çok araştırdım bi sıkıntı olacağını bilsem yaptırmam yaşadığım stres daha büyük sıkıntı benim için

Hangi program o bana da su içmemin hatırlatılması gerekiyor valla. Unutuyorum da

Water your body diye bir program. Ama ben WaterTraker diye bir program indirdim. Daha doğrusu ancak onu indirebildim. Google play'den indirebiliyorsan Water your body. Kızlar onu indirmiş.

Allah yardımcın olsun umarım iyi sonuçlar alırsın.

Kızlar bende erkek bebek bekliyorum. Dediğiniz gibi bende hep ekşi yiyorum canım hiç tatlı istemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…