2014 Aralık Anneleri

canım sa bah arrastırdım ben biraz su bebeğinde gelişmesini saglıyormuş

Benimde unutmus geldi yemek yedi simdi yerleri siliyor.soylemicem ama aksam oglum gelsin okuldan git babanin dogumgununu kutla dicem bu yeter ona konusmicam ben
Ahaha süper bi fikir. Çok gıcık ya bunlar. Gecen sene o kadar güzel bir dogum günü hazırlamıştım ki ona. Bir sürü güzel mezeler, börekler , tarlılar falan yapıp bütün arkadaşlarını çağırmıştım eve. Çok fazla mutlu olmuştu. Ama onların ne yazık ki böyle incelikleri yok. Ben hiç bir şey demicem. Bir gün illa ki hatırlıcak, o zaman utansın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

oooowwwwwwww oldukça sabırlısın.şimdiye kadar rekorum 2 hafta. her fırsatta uçarak gidiyorum

sabırlıyım, realistim, genişim hahaha...aslında cinsiyet için de 15 i bekleyim diyorum ama arkadaşlarım çok baskı yapıyo...git git diye beynimi yediler..onları rahatlatmak için gidicem

Arkadaşlar ikili tarama testimizin sonucu iyi çıktı çok şükür :) Ayrıca böbreğim için ultrasona girmiştim.Doktor bebeklere de baktı.Onlarıda gördüm içim rahatladı :) Yuvarlanıp duruyorlar kardeş kardeş

Hayirlisi olsun canim ben de gordum bugun gercekten harika bi duygu :) benim doktorum cinsiyetle ilgili bi tahminim var dedi ama ne oldugunu soylemedi ya ama bizimki cok hareket ediyodu ‘bi rahat durmadi adam ya‘ dedi ben de erkek diye tahmin ettigini dusunmeye basladim :)

kızlar yarın randevumuz var, en son 4 hafta önce gitmiştik. normalde rahat biri olmama rağmen şimdi çok heyecanlıyım ve çok merak ediyorum her şey yolunda mı diye :18: son bir kaç gündür mide bulantılarım, kusmalarım arttı ve sancılar da olmaya başladı. inşallah bebek sağlıklıdır, yarın güzel haberler paylaşırım sizinle inşallah. dua edin olur muu

ilkini kaybedınce kalbı durdugu ıcın bundada ıster ıstemez telas yapıyorum bole durumlarda randevum 4 20 de daha var beklıyorum umarım luzumsuz bır telastır dedıgın gıbı
Haklisin canim tabiki bence evham yapiyosun insallah guzel haber bekliyoruz senden :)
Ay masallah cok guzel gorunuyosun.bende alicam bi tane tayt :)
Kaktus benzetmesi guzeldi
Bende az iciyorum ama sanki hamile kaldiktan sonra daha fazla icmeyr basladim o uygulamayi bende indireyim
11de kıza benzetti, 12de erkeğe benzetti, 14de organ yok net bir şey diyemeyiz dedi beni fıtık etti benim dr.
Hahaha
Oyle sey olurmu ne kararsiz doktor.
Bende kapaliyim canim.o elbisenin ustune bolero giycem mesela bi sekilde kapatiyorum.hem lcw ve defactoda uzun hamile tunikleride gomlekleride var bi bak bence :)

Ben de yarın gidiyoeum Hadi hayırlısı. İnş çook güzel haberlerle geliriz

ikili test souçlarını aldım bugün kombine değer 50/1 çıktı doktorum amiosentez yada cvs önerdi amniosentez için 16.haftaya kadar beklemek istemediğim için cvs yaptırmaya karar verdim atıl hocayı sordum doktoruma bir hafta içinde randevu bulabiliyosan zaten başka doktor aramana gerek yok dedi çok şükür ki cuma günü için prof.dr atıl yükselden randevu aldım.dualarınızı bekliyorum içimde bişey çıkmayacağına dair bir his var ama kesin soucu biran önce öğrenmek istiyorum :2:

Bugün randevumuz vardı ve 3 aydır bi yakışıklı taşıdığımı öğrendim:) ne bi utanma ne bi sıkılma göstermeyim merak etsinler fln dememiş sermiş ortaya yatıyo zibidi:)

Allah yardımcın olsun ama bir şey çıkmayacağını düşünüyorum. Çok fazla riskli çıkıp sonraki testlerde problem olmadığını gören çok varmış. içini rahat tut hiç birşeyi yoktur bebişinin. Allah'a emanet canım.
Bugün randevumuz vardı ve 3 aydır bi yakışıklı taşıdığımı öğrendim:) ne bi utanma ne bi sıkılma göstermeyim merak etsinler fln dememiş sermiş ortaya yatıyo zibidi:)
Bak sen zibidiye :) Gözün aydın hayırlı doğumların olur inş Allah canım.

kalbini ferah tut inşallah hiç bir şey çıkmayacak risk olup sağlıklı doğan bir sürü bebek var hayırlısıyla güzel haberler alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…