2014 Aralık Anneleri

Hıhhh buldum saat başına ayarladım böğürmesini bekliyorum :)) dün bi bardak su içmişim yaa bu program işe yarar belki..ama Ben hamile kalmadan da aynıydım kaktüs gibiyim bi haftada bir bardak su aklıma ancak gelirdi:KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım sa bah arrastırdım ben biraz su bebeğinde gelişmesini saglıyormuş

Benimde unutmus geldi yemek yedi simdi yerleri siliyor.soylemicem ama aksam oglum gelsin okuldan git babanin dogumgununu kutla dicem bu yeter ona konusmicam ben
Ahaha süper bi fikir. Çok gıcık ya bunlar. Gecen sene o kadar güzel bir dogum günü hazırlamıştım ki ona. Bir sürü güzel mezeler, börekler , tarlılar falan yapıp bütün arkadaşlarını çağırmıştım eve. Çok fazla mutlu olmuştu. Ama onların ne yazık ki böyle incelikleri yok. Ben hiç bir şey demicem. Bir gün illa ki hatırlıcak, o zaman utansın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

oooowwwwwwww oldukça sabırlısın.şimdiye kadar rekorum 2 hafta. her fırsatta uçarak gidiyorum:KK55::KK55::KK55:

sabırlıyım, realistim, genişim :KK1::KK9::KK52: hahaha...aslında cinsiyet için de 15 i bekleyim diyorum ama arkadaşlarım çok baskı yapıyo...git git diye beynimi yediler..onları rahatlatmak için gidicem

Arkadaşlar ikili tarama testimizin sonucu iyi çıktı çok şükür :) Ayrıca böbreğim için ultrasona girmiştim.Doktor bebeklere de baktı.Onlarıda gördüm içim rahatladı :) Yuvarlanıp duruyorlar kardeş kardeş :p

arkadaslar pazartesi günü olan kontrolde bebisim cinsiyeti kesin erkek artik kabak gibi ortadaydi pipisi :):nazar:
7 cm olmus bayada hareketliydi hatta göbek bagiyla oynayip duruyodu:)
göbegim asiri sis duruyo resmen 6 aylik gibiyim ama 1 kilo almisim hersey yolunda cok sükür
Allahim herkese nasip etsin bu güzel duygulari

Hayirlisi olsun canim ben de gordum bugun gercekten harika bi duygu :) benim doktorum cinsiyetle ilgili bi tahminim var dedi ama ne oldugunu soylemedi ya :KK43: ama bizimki cok hareket ediyodu ‘bi rahat durmadi adam ya‘ dedi ben de erkek diye tahmin ettigini dusunmeye basladim :)

kızlar yarın randevumuz var, en son 4 hafta önce gitmiştik. normalde rahat biri olmama rağmen şimdi çok heyecanlıyım ve çok merak ediyorum her şey yolunda mı diye :18: son bir kaç gündür mide bulantılarım, kusmalarım arttı ve sancılar da olmaya başladı. inşallah bebek sağlıklıdır, yarın güzel haberler paylaşırım sizinle inşallah. dua edin olur muu :KK16:

ilkini kaybedınce kalbı durdugu ıcın bundada ıster ıstemez telas yapıyorum bole durumlarda randevum 4 20 de daha var beklıyorum umarım luzumsuz bır telastır dedıgın gıbı :KK76:
Haklisin canim tabiki bence evham yapiyosun insallah guzel haber bekliyoruz senden :)
Kizlar taytlar cok rahat bunu defactodan aldim tshirt eskiden kalma ama hamile alisverisine basladm cunku karnim cikti rahat edemiyorum eski pantalonlarimla :) 13+0 dayim hala eski kilomdayim ama karnim buyuyor bel cukurumda kayboldu :) bakalim bikac ay sonra nasil olcaz...Eki Görüntüle 1144285
Ay masallah cok guzel gorunuyosun.bende alicam bi tane tayt :)
Hıhhh buldum saat başına ayarladım böğürmesini bekliyorum :)) dün bi bardak su içmişim yaa bu program işe yarar belki..ama Ben hamile kalmadan da aynıydım kaktüs gibiyim bi haftada bir bardak su aklıma ancak gelirdi:KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Kaktus benzetmesi guzeldi :KK9:
Bende az iciyorum ama sanki hamile kaldiktan sonra daha fazla icmeyr basladim o uygulamayi bende indireyim
11de kıza benzetti, 12de erkeğe benzetti, 14de organ yok net bir şey diyemeyiz dedi beni fıtık etti benim dr.
Hahaha :KK70:
Oyle sey olurmu ne kararsiz doktor.
maşşallah göbüş olmuş baya baya:KK9: siz rahatsınız bi tayt bi tsirtle tamam. ama biz kapalılar için zor.bide yaz gelio.uzun kolluydu uzun boyluydu bulabilcekmiyiz bakalım. olmadı tunik diktirmeyi düşünüyorum terziye.
Bende kapaliyim canim.o elbisenin ustune bolero giycem mesela bi sekilde kapatiyorum.hem lcw ve defactoda uzun hamile tunikleride gomlekleride var bi bak bence :)

kızlar yarın randevumuz var, en son 4 hafta önce gitmiştik. normalde rahat biri olmama rağmen şimdi çok heyecanlıyım ve çok merak ediyorum her şey yolunda mı diye :18: son bir kaç gündür mide bulantılarım, kusmalarım arttı ve sancılar da olmaya başladı. inşallah bebek sağlıklıdır, yarın güzel haberler paylaşırım sizinle inşallah. dua edin olur muu :KK16:

Ben de yarın gidiyoeum :KK76: Hadi hayırlısı. İnş çook güzel haberlerle geliriz :KK16:

ikili test souçlarını aldım bugün kombine değer 50/1 çıktı doktorum amiosentez yada cvs önerdi amniosentez için 16.haftaya kadar beklemek istemediğim için cvs yaptırmaya karar verdim atıl hocayı sordum doktoruma bir hafta içinde randevu bulabiliyosan zaten başka doktor aramana gerek yok dedi çok şükür ki cuma günü için prof.dr atıl yükselden randevu aldım.dualarınızı bekliyorum içimde bişey çıkmayacağına dair bir his var ama kesin soucu biran önce öğrenmek istiyorum :2:

Bugün randevumuz vardı ve 3 aydır bi yakışıklı taşıdığımı öğrendim:) ne bi utanma ne bi sıkılma göstermeyim merak etsinler fln dememiş sermiş ortaya yatıyo zibidi:)

ikili test souçlarını aldım bugün kombine değer 50/1 çıktı doktorum amiosentez yada cvs önerdi amniosentez için 16.haftaya kadar beklemek istemediğim için cvs yaptırmaya karar verdim atıl hocayı sordum doktoruma bir hafta içinde randevu bulabiliyosan zaten başka doktor aramana gerek yok dedi çok şükür ki cuma günü için prof.dr atıl yükselden randevu aldım.dualarınızı bekliyorum içimde bişey çıkmayacağına dair bir his var ama kesin soucu biran önce öğrenmek istiyorum :2:
Allah yardımcın olsun ama bir şey çıkmayacağını düşünüyorum. Çok fazla riskli çıkıp sonraki testlerde problem olmadığını gören çok varmış. içini rahat tut hiç birşeyi yoktur bebişinin. Allah'a emanet canım.
Bugün randevumuz vardı ve 3 aydır bi yakışıklı taşıdığımı öğrendim:) ne bi utanma ne bi sıkılma göstermeyim merak etsinler fln dememiş sermiş ortaya yatıyo zibidi:)
Bak sen zibidiye :) :KK1: Gözün aydın hayırlı doğumların olur inş Allah canım.

kalbini ferah tut inşallah hiç bir şey çıkmayacak risk olup sağlıklı doğan bir sürü bebek var hayırlısıyla güzel haberler alırsın inşallah

X