2014 Aralık Anneleri

kızlar 12 haftam bitti bugün nerdeyse . yarın 12+0 ım cok sükür ve bugün ilk kez gerçek mide bulantısını yasadım öğürmeler falan cok saskınım bide kustum . yani anlayamadım sanki yeni hamile kalmışım . bu haftalarda mide bulantısı başlayan varmı:KK19::KK19::KK19:

Ben suan 13+3 um benimde gecen hafta artti 2-3 gun ilac icmeme ragmen cikardim. O donemde artiyor sanki. Gerci benim bastan beri var ama artmisti o haftada. Suan azaliyor sanki benim. Yediklerimi agiz tadiyla yemege basladim.

kızlar göğüslerimin acısı geçmiyor yan yatamıyorum neden böyle anlamadım hani azalıyordu sızlıyor resmen sütyenimi çıkaramıyorum çıkardığımda baya artıyor acı :KK5: sizde durumlar nasıll :26:

ben 12+4 deyim.Artık acımıyor.İlk haftalar bende tıpkı senin gibiydim.Sen kaçıncı haftan?

hadiiiii kac haftalıkken tahmin etti doktor. ben 11+3 de gittim 13 haftalıkken gidecem o zaman gözükürmü dedim ooo daha çok erken dedi 13 hafta için. hain dr söylemeyecek yaaa:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

10+5 te gittik öyle dedi. Sonra 3 hafta sonra tam belli olur dedi.
Cumartesi randevumuz var hayırlısı :KK53: Gerçi daha 3 haftamız dolmadı. İkili test için gidicez :) Ayrıca 13 hafta çok erken sayılmaz. İlla ki tahmini vardır ama yanılmak istemiyor olabilir.

kızlar 12 haftam bitti bugün nerdeyse . yarın 12+0 ım cok sükür ve bugün ilk kez gerçek mide bulantısını yasadım öğürmeler falan cok saskınım bide kustum . yani anlayamadım sanki yeni hamile kalmışım . bu haftalarda mide bulantısı başlayan varmı:KK19::KK19::KK19:

Demekki kişiden kişiye değişiyor cnm bende dun kotuydim bulanti bas agrisi....

dünden beri sağ kasık üstüm acaip ağrıyor apandistmi ne korktuk durdukk bu şekilde ağrısı olan varmı???
okudum 2 -3 ansiklopedi bilgisine göre rahim büyümesinden dolayı bağ dokuları itmesinden olabiliyormuşmuş....

canım benim var gittim dr a bebeğimiz iyi çok şükür dr gebelikle alakası yok gaz sancısı olabilir dedi bilmiyorum artık

bende yerımmm nasıl olcak kıme benzıcek cok merak edıyorummm. cocugun canını yakarım dıye sımdıden suphelenıyorum acıta acıta severım biliorum kendımı bıraz buyuyunce kacar benden :emir_bebek::KK4:

Ben de çok merak ediyorum yaa gözü ne renk olacak teni saçı ağzı burnu hatta ses tonu nasıl olacak çok merak ediyorum:) benim ki de babasına kaçar kesin ben de acıtarak severim belki de kıyamam ama yaaa :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oluyor malesef:KK43: Bu sabah aç karnına ve kahvaltıdan sonra ds çıkarttım ben de ve aynen senin gibi sağ tarafıma bıçak girer gibi ani bi sancı giriyor...o kaslar zorlandığı için oluyor sanırım....zofran da kar etmiyor doktor bile şaşırdı etki etmemesine ama etki etmiyor çaresizce geçmesini bekliyorum...9 ayın sonunu düşününce rahatlıyorum ama:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bana zofran vermedi ya, dramamine veya metpamit kullan dedi onları da kullanınca inanılmaz halsizlik yaptı ve bulantılarımı da hiç kesmedi zaten. böyle idare etmeye çalışıyorum :KK43: ah 9 ayın sonunu düşünmesek bu bulantılara hiç katlanılmaz ki zaten :)

Ben suan 13+3 um benimde gecen hafta artti 2-3 gun ilac icmeme ragmen cikardim. O donemde artiyor sanki. Gerci benim bastan beri var ama artmisti o haftada. Suan azaliyor sanki benim. Yediklerimi agiz tadiyla yemege basladim.

ya inanılır gibi değil benim yoktu resmen. su an yutkundukça bile midem bulanıyo. bu ne zormuş böyle yaa

Bebek hareketleri konuşulmuş da, arkadaşlar ilk hamilelikte genelde 20. haftaya kadar hissedilmiyor pek..istisnaları vardır tabi...ben de ilk bebeğimi 20 den sonra hissetmiştim...bunda 12. haftadayım ama hissetmeyi geçtim, dışardan bile görünüyo hareketleri..sırt üstü uzanıp izliyorum akşamları eşimle birlikte..sağa sola kıvrılışı, dalgalanması, herşey görünüyo....bu kadar erken olmasına ben de çok şaşırdım..ama ikinci hamilelik olması etken...tabi ikinci olmasına rağmen geç hissedenler de var...belli olmuyo

senin o zaman kesin kız :KK1::KK1: kızlarda genelde kesinlik kazanmıyormuş ya.erkegi net diyolarmıs. tabi ben bilmem bunu eşimde bilmez.doktor bilir:KK1::KK1::KK1:
İnsallah degismez canim kiz cok istiyodum :)
Merhaba Hanımlar

Aranıza yeni katıldım. Herkesin hamileliği hayırlı olsun.
Hepimizin hayirli olsun canim.hosgeldin..
Bendede ayni zamanlarda olmustu bulantim hep olmustu ama kusmamaistim.12.hafta baslarinda cok fena kusmustum.3 gun falan kotu devam etti sonra eskisine dondum.su siralar sabah bulantilarimda azaldi cok sukur..
Benim eltimede ilk kiz demisler erkek oldu 3 yasinda suan oglu var :) kizlarda yanilma oluyormus.
Ayy insallah degismez benimki ona ben elbiseler alicam tutu etek alicam planlarim var :KK70:

Bende hassasiyet kalmadi cnm sendede oylemi. Agri sizi yok yani .. Normalmi bu. 13+3 um.

Bendede hassasiyet azaldi canim 12+6 yim bugun

bana zofran vermedi ya, dramamine veya metpamit kullan dedi onları da kullanınca inanılmaz halsizlik yaptı ve bulantılarımı da hiç kesmedi zaten. böyle idare etmeye çalışıyorum :KK43: ah 9 ayın sonunu düşünmesek bu bulantılara hiç katlanılmaz ki zaten :)

Bende ilk dramamine kullniyordum doktor degistirdi zofran verdi. Dramamine senin isini gormez daha kotu yapar dedi. Sende al cnm eczanelerden direkt alabilirsin devlet karsilamiyor zaten. Yan etkisi yok zofranin 9 ay kullananlar bile olabiliyormus.

X