2014 Aralık Anneleri

Kizlar kasik agrilariniz var mi iki kasigimdada agri var yururken zorlaniyorum geriliyor sanki :44:

canım ağrı sürekli ve şiddetliyse muhakkak dr a git , ara ara hafif giriosa normal de olbilir ama devam ederse sen yinede bi dr a git. sıkıntı da yapma bebeğin yaramazlık yapıyordur ondandır büyüyo artık annesi

Günaydın canlar

Ya Settar

Sanada gecmis olsun gozdecim bu arada epey bi adrenalin yasatti senin ufaklik.bizimkide dun bizi cok ugrastirdi arkasini donup uyudu oturarak bi turlu ense kalinligi olcemedi doktor.hep dedigim gibi anne olmak simdiden zor :)

Az önce ilk defa bebeğin kıpırtısını hissettim. Biraz yoruldum. Şöyle ayaklarımı uzatıp dinleneyim dedim. Bir iki dakika sonra sağ tarafta bir kıpırtı oldu. Değildir herhalde dedim. Hemen arkasından tekrar oldu:):) şimdik bekliyorum ama 3. Gelmedi beklemeye devam

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende oyle hissediyorum bazen ama yok yok degildir diyorum sonra :)

Bugun biraz daha iyiyim hafifledi kasik agrilarim. Markete gittik esimle bi bas donmesi , bulanti , gozum karardi. Kasiyerden poset istedim kosa kosa lavanbboya goturdu beni elimi yuzumu yikayinca kendime geldim cok fena oldum.

Ben daha hissedemiyorum dun ssbah elimi koydum bi kipirdi oldu ama karnimdan gelmistir dedim :)) merakla bekliyorum tepislerini :)))

kızlar benim de karnım çok kaşınıyor şimdiden yağlıyorum kendimi korkuyorum çatlarım diye

Benim zaten karnimda catlakliklar var bi ara kilo almistim baya bi ondan olmustu. Simdi baslamadi daha kasintilar. Biseyde surmuyorum. O zamanlar Karnim genislemisti baya heralde ondan buyuk olamaz . suan 57 kiloyum o zamanlar 85 vardim yani :)) bir anda aldigim icin bide tenle ilgili sanirim baya var catlaklarim. ne kullancagimida bilmiyorum vucuda surulen kremler amniyo sivisina girebiliyomus. Doktora daniscam?

Bugün bulantîdan ölüyorum dayanamiyorum, resmen agliyorum kizlar ya bu kadarıda fazla artık bir yandan mide bulantisi bir yandan migren canım cıkacak gibi kafamı kaldıramıyorum dua edin bana lutfen

nasıl yaniiii 30 kilo mu verdin nasıl başardın canım bunu :) valla tebrik ederim

Bugün bulantîdan ölüyorum dayanamiyorum, resmen agliyorum kizlar ya bu kadarıda fazla artık bir yandan mide bulantisi bir yandan migren canım cıkacak gibi kafamı kaldıramıyorum dua edin bana lutfen

offf geçmiş olsun sana canım ya. benim bulantılar 12. haftada şıp diye geçti dünya varmış dedim. inş en kısa sürede senin de geçer ve hamileliğin keyfini çıkartmaya başlarsın. migren de hamilelikte tavan yapıyor diye biliyorum bi arkadaşımda da vardı dr diyet vermişti. bazı yiyecekler çok tetikliyormuş peynir vs.

nasıl yaniiii 30 kilo mu verdin nasıl başardın canım bunu :) valla tebrik ederim
Canim zaten normalde zayiftim bir donem kilo aldim 2 yil oyle yasadim sonra kendiligimden diyet yapmadan 70 e dusmustum. İstahim azalmisti ama. Sonra diyetle 60 a dustum 2 yildir 60-65 arasinda gidip geliyorum. simdi 57 yim hamilelikte zayifladim. Su icsem yariyor normalde ama simdi almiyorum. İnsallah cok kilo almam. O donemde korkumdan hic tartilmadim en az 85 tir yani. Kisa surede aldigim icin gitti hemen vucudumdan catlaklar kaldi. Cok sinir bozucu..

Bugun biraz daha iyiyim hafifledi kasik agrilarim. Markete gittik esimle bi bas donmesi , bulanti , gozum karardi. Kasiyerden poset istedim kosa kosa lavanbboya goturdu beni elimi yuzumu yikayinca kendime geldim cok fena oldum.

bebeğin varlığını hissettirmiş bu iyi bişey:))

canım ya dualarım seninle ama bebeğini düşün varlığı herseye değer , bu sana eminim iyi geliyordur. bir an önce ağrın geçer ve bulantın hafifler inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…