2014 Aralık Anneleri

anladım canımm inşallahh daha olmazzz

Canım bugün yine sordum Dr.a...Rahmin etrafından iplerle çekilerek genişletildiğini düşün Çok normal ağrının olması dedi hatta benim bazen çarpmışım da çürümüş gibi ağrıyor sağ tarafım, çok normal dedi..rahat olun yani bıdıklarımız büyüyor yerlerine sığamıyorlar ondan oluyor :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım bugün yine sordum Dr.a...Rahmin etrafından iplerle çekilerek genişletildiğini düşün Çok normal ağrının olması dedi hatta benim bazen çarpmışım da çürümüş gibi ağrıyor sağ tarafım, çok normal dedi..rahat olun yani bıdıklarımız büyüyor yerlerine sığamıyorlar ondan oluyor :KK66:

anomm yerim ben o bıdıklarıı :KK1::KK1::KK16:

slm kızlar iyi dilekleriniz için tşk ederim , sağolun iyiki varsınız. valla bişe oldumu soluğu topikte alıyorum.sabah hemen yataktan fırladım kızlara bi yazayım bunu dedim. velhasılı kelam gittik doktora, dr ağrıyan yeri gösterince gebelik daha aşağıda o ağrı gebelikten değildir dedi.usg de baktık hemen ayakları uzamış vee göbek kordonu oluşmuş:KK16::KK16: kalbinide dinletti , şöyle deriiiin bi nefes aldık çok şükür hersey gayet normal dedi.sanırım tam panik atak oldum. hepinize cok tsk ederim kociş bilgisayarı bekliyor tek tek yazamadım ,, sizi seviyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Ohhh be gözün aydın canım nasıl sevindim inan ki :) hepimiz paronayak olduk iyice doğsalar da hesabını sorsak:)) ben de geçen bulantım azaldı diye aklım çıktı resmen göreceksin ama yavrum dans ediyordu bugün resmen:)) bulantı da geri geldi al sana der gibi:KK70: sanırım biraz sakin olmayı öğrenme zamanımız geldi bizim anne olacağız artık inşallah:)

slm kızlar iyi dilekleriniz için tşk ederim , sağolun iyiki varsınız. valla bişe oldumu soluğu topikte alıyorum.sabah hemen yataktan fırladım kızlara bi yazayım bunu dedim. velhasılı kelam gittik doktora, dr ağrıyan yeri gösterince gebelik daha aşağıda o ağrı gebelikten değildir dedi.usg de baktık hemen ayakları uzamış vee göbek kordonu oluşmuş:KK16::KK16: kalbinide dinletti , şöyle deriiiin bi nefes aldık çok şükür hersey gayet normal dedi.sanırım tam panik atak oldum. hepinize cok tsk ederim kociş bilgisayarı bekliyor tek tek yazamadım ,, sizi seviyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Gozun aydin canim sevindim.. Hamilelik pinpiriklestirdi iyice bizi ondan hep negatif dusunuyoruz. O kadar kolay degil dusmesi filan. Bide dusme tehlikesi filan yoksa. Eskiden insanlar neler yapiomus bisey olmuyomus. Kendimizi cok dinliyoruzya ondan oluyor. İcini ferah tut benimde ilk bebegim bende hemen telaslaniyorum doktora gidince icim rahatliyor.Simdi biraz daha sakin dusunmeye calisiyorum :)

Off yarin acik lise sinavinda gorevliyim..midem bulanmiodu pek h.ici aman nolcak sanki gidiveririm iki saat icin diodum ama simdi nasi buyuo gozumdeee..yatip uyumak varken pazar pazar pof...bebisim de yorulcak :KK70:

kızlar benim de karnım çok kaşınıyor şimdiden yağlıyorum kendimi korkuyorum çatlarım diye

bendede daha kaşıntı başlamadı ama dalinin bebek yağını aldım onu sürüyorum.inşallah çatlamadan geçiririz hamileliği :KK16::KK16::KK16:

inşallah canım pek düzenli kullanmıyorum açıkçası ama daha erken diye aklıma geldikçe sürüyorum yani henüz alışkanlık olmadı bende

Ohhh be gözün aydın canım nasıl sevindim inan ki :) hepimiz paronayak olduk iyice doğsalar da hesabını sorsak:)) ben de geçen bulantım azaldı diye aklım çıktı resmen göreceksin ama yavrum dans ediyordu bugün resmen:)) bulantı da geri geldi al sana der gibi:KK70: sanırım biraz sakin olmayı öğrenme zamanımız geldi bizim anne olacağız artık inşallah:)

:nazar::nazar:yerim ya o küçücük sey nasıl da oynuyo cok garip demi:26::26:sakin olma zamanı mı? ben şunu anladım artık sakin olma zamanı bitti , bence bundan sonra bütün ömrümüz pinpirik geçecek, baksana daha en yakınımızdayken , karnımızın içindeyken neler yapıyoruz.anne olmak , daha tam anlamış olamasak da çok zormuş:KK19::KK19::KK19::KK19:

Gozun aydin canim sevindim.. Hamilelik pinpiriklestirdi iyice bizi ondan hep negatif dusunuyoruz. O kadar kolay degil dusmesi filan. Bide dusme tehlikesi filan yoksa. Eskiden insanlar neler yapiomus bisey olmuyomus. Kendimizi cok dinliyoruzya ondan oluyor. İcini ferah tut benimde ilk bebegim bende hemen telaslaniyorum doktora gidince icim rahatliyor.Simdi biraz daha sakin dusunmeye calisiyorum :)

sağol canım, yaa evet bir cok kişi içten içe korku yaşıyor , tedirgin oluyor.zamane anneleri işte:KK1::KK1::KK1: ahh eskiler gibi olabilsek dr yüzü görmeyenler var.:26::26::26:

Sagol teyzesi :)

Kiskandim bende atayim bari resim :KK70:
a6u2eju5.jpg

Buda kusbakisi :)
u2epyja7.jpg

ya maşallah senin baya büyümüş ellerine bak yaa bu haftalarda böyle oluyo demek ayy yumuk yumuk elleri:KK19::KK19:

pek çok kez ölçtü 5 den 4 e kadar çeşitli değerler çıktı ortalaması 4.87 dedi ikili testde risk yüksek çıkacak sadece zaman kazanmak için yaptırıyorum dedi

canım bende makale gibi bi yerde okumuştum bu testler hiç bi anlam ifade etmiyormuş riskli çıkıp hamileliğini zehir edip sağlıklı bebek doğan bir sürü insan var. evet zor bi durum hassas dönemdeyiz hersey bizi korkutuyo ama Rabbim ol dedikten sonra herşey olur , ne kadar riskli çıksa da Rabbimin izniyle bebeğin sağlıklı dooğar inşallah.inan herşey duada gizli , duanın değiştiremeyeceği birşey yoktur.Rabbim sağlıkla doğmanı nasip eder inşallah. bu arada elini karnına koyup el Musavvir cek bebek sağlıklı ve güzel doğarmış.Rabbim hepimizin yardımcısı olur inşallah

:))) ne güzel yazmışsın.. Aslında ben de senin gibi düşünüyorum ama beni daha da kuruntuya düşürenşey bebeğin tüp bebek olması.. Ben hamile kalabilmek için daha doğrusu transferden sonra ve önce bir yığın iğne vuruldum ve araştırmalarıma göre bu iğne ve ilaçlar bebeğin genetik yapısını bozabiliyor.. Neticede yapay .. Ama evet hepimizin hem fikir olduğu birşey var, Allah'tan iyi kimse bilemez .. Ben de dua ediyorum bol bol! Şunu da söylemeden edemicem, strese girmeden olmuyor canım.. Insanın aklına binbir türlü şey geliyor

ya zaten gelmemesi cok zor , testleri normal çıkanlar bile yine tedirgin oluyo garantisi yok çünkü. ama canım yapay diye hiiiç düşünme tüp bebekle yıllarca uğraşanlar var. mesele şu bence Rabbim nasip ettimi oluyo. hiç genetiğini falan düşünme , herşey Rabbim in ol demesine bakar. sağlıklı doğmayıda nasip eder inşallah.bbu arada ikinci yazışım oluyo ama belki görmezsin diye elini karnına koy ve el Musavvir çek , bebek sağlıklı ve güzel doğarmış. hadi Allah ın izniyle inşallah

X