2014 Aralık Anneleri

Bugün içim rahat etmedi, kalkıp başka Dr a gittim... Sonuçları görünce panik oldu çok yüksek dedi... Bi cvs yöntemi bi amniyosentez bir de prebilmem ne diye bişiden bahsetti. Cvsyi hemen yapabiliriz dedi, bebekten parça alıyorlarmış ya da ordan biryerden, amniyosentez 16-18 haftalarda olur o da karından sıvı alınarak yapılıyormuş.. Ama bu iki yöntemde 1/200 oranında düşüğe sebep oluyormuş.. Dedim ben gebeliği sonlandırmicam o yüzden bebeğe eziyet etmek istemiyorum.. O da kan testi yapalım dedi.. Kan testi de yüzde 99.5 oranında sonucu veriyormuş.. En azından sonuç olumlu ise geri kalan aylarımı stres içinde geçirmem diye verdim Bir tomar para yolladım kanı Amerika'ya.... Sonuç 25 Haziran'da gelecek....
2 li 3 lüden daha kesin sonuç çıkartır ama neticede bu testler tahmindir kesin değildir dedi... Ama senin olasılığın yüksek bakmak lazım dedi...
Sonra ultrasona baktı herşey gayet normal dedi...

Allah'a sığındım bekliyorum ....

Bugün içim rahat etmedi, kalkıp başka Dr a gittim... Sonuçları görünce panik oldu çok yüksek dedi... Bi cvs yöntemi bi amniyosentez bir de prebilmem ne diye bişiden bahsetti. Cvsyi hemen yapabiliriz dedi, bebekten parça alıyorlarmış ya da ordan biryerden, amniyosentez 16-18 haftalarda olur o da karından sıvı alınarak yapılıyormuş.. Ama bu iki yöntemde 1/200 oranında düşüğe sebep oluyormuş.. Dedim ben gebeliği sonlandırmicam o yüzden bebeğe eziyet etmek istemiyorum.. O da kan testi yapalım dedi.. Kan testi de yüzde 99.5 oranında sonucu veriyormuş.. En azından sonuç olumlu ise geri kalan aylarımı stres içinde geçirmem diye verdim Bir tomar para yolladım kanı Amerika'ya.... Sonuç 25 Haziran'da gelecek....
2 li 3 lüden daha kesin sonuç çıkartır ama neticede bu testler tahmindir kesin değildir dedi... Ama senin olasılığın yüksek bakmak lazım dedi...
Sonra ultrasona baktı herşey gayet normal dedi...

Allah'a sığındım bekliyorum ....

Ayyyyy sağol canım benimmmm :)) :)) sen nasılsın?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İçgüvesyinden hallice be anam..

Ne desem bilemedim canım, bu çok hassas bir ölçüm diyeceğim ama doktorunun zaten işinin ehli olduğunu yazmışsın.. Dur bakalım..Bu testler genelde insanı sinir etmekten öteye geçmiyor..

Allah cümle bile korkuttu beni

Ya Settar

Beni de.

Balıkyağı kapsülü veriyorlar hayatım ama haftada 2-3 kez düzenli balık yersen ona da gerek kalmaz..

Elevit kullanan arkadaşlar, elevitin içeriğinde domuz jelatini olduğunu doğruladı ilaç firması.. Bazı arkadaşların bu konuya hassasiyeti olabilir diye söylüyorum, bilginiz olsun..Onunla eşdeğer Decavit adlı ilacı yazdırabilirsiniz dr unuza.

Son düzenleme:

Çok iyi yapmışsın canım
.inanıyorum tertemiz gelecek sonuçlar...boşyere stres yapmazsın gebeliğin tadına varırsın..inşallah temiz.gelir canım ya dua edelim...Rabbim sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah...

İçgüvesyinden hallice be anam..

Balıkyağı kapsülü veriyorlar hayatım ama haftada 2-3 kez düzenli balık yersen ona da gerek kalmaz..

Çok şükür :) ya ben zaten balığa düşman bir insanım bulantı da olunca aklıma gelince bile öğürüyorum.. Geçse de yesek inşallah:)

Âmin cnm inşallah.. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar versin

canim öncelikle hamileligin hayirli olsun Rabbim kucagina almayida nasip etsin insAllah. Senin yasadiklarin bana yabanci gelmedi, kuzenimden en iyi arkadasima varana kadar ayni seyleri yasadi ve ikiside arastirma fln istemedi, Allah ne verdiyse ne layik gördüyse diyip hamileligin tadini cikartilar. Sonucta doguduktan sonrada engeli özürlü olabilirler degilmi? hepimiz birer engeli adayiyiz unutmayalim. O sivi almayi iykide kabul etmemissin, saglikli bebegi bile sakat birakabiliyor, bebege zarar veriyor! Kuzenimde arkadasimda masAllah nur topu gibi senden benden saglikli evlatlari var simdi! Iste böyle durumlar icin iki li teste karsiyim aslinda... bizlere saglikli dediler ama garantisimi var saglikli dogacagina? sanada riskli demis ama garantimi verdiler, ancak Allah bilir canim benim kalbini temiz tut ve dua et, hayirlisi neyse onu dile Rabbimden..

Yasin kac senin? genelde 35yas üzeri hamilelerde risk oluyor onda bile saglikli doguran knlarca kisiler var etrafimda ve dünyada :)

Stresse girip bebegini üzme sakin! Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler.. senin bir tosunun olucak icime doguyor :) tombis bir bebis sevicez :) sende bosuna kuruntu yapmisim diye yazacaksin buraya insAllah

:))) ne güzel yazmışsın.. Aslında ben de senin gibi düşünüyorum ama beni daha da kuruntuya düşürenşey bebeğin tüp bebek olması.. Ben hamile kalabilmek için daha doğrusu transferden sonra ve önce bir yığın iğne vuruldum ve araştırmalarıma göre bu iğne ve ilaçlar bebeğin genetik yapısını bozabiliyor.. Neticede yapay .. Ama evet hepimizin hem fikir olduğu birşey var, Allah'tan iyi kimse bilemez .. Ben de dua ediyorum bol bol! Şunu da söylemeden edemicem, strese girmeden olmuyor canım.. Insanın aklına binbir türlü şey geliyor

haklisin cnm stress insanin elinde olmasada yasanmis onca güzel gercekler var, onlari düsün. Tüp Bebek ile hamile kalan bir ablam var ve hamileliginde narkozlu ameliyat olmus, cani pahasina istememis ama esi imzalamis annenin hayati daha önemli diye ve ameliyati olmus. Narkoz düsün - simdi masAllah saglikli güzeler güzeli bir oglu var kiyaman bakmaya.. gurban oldugum Rabbim istesin yeterki.. bak sunu oku bi

Hz. Musa peygamberin zamanında bir aile varmış çocukları olmuyormuş ve Hz. MUsaya gelerek rabbime bizim adımıza yalvarıp sorarmısın demişler Hz. Musa Yüce Allaha sormuş ve Mevlam çocuklarının olmayacağını bildirmiş ve bunu gelip aileye söylemiş aradan uzun zaman geçmiş ve bu aileyi tekrar görmüş Hz. Musa ve yanlarında küçük bir çocukda varmış gitmiş sormuş o ailenin çocukları olmuş Hz. Musa çok şaşırmış ve Mevlaya sormuş: çocukları olmıcak diyordun Allahım diye, Mevlamızdan cevap olarak şu yanıt gelmiş; onlardan benden ne dualarını ne de ümitlerini eksik etmediler bende çok istedikleri evlatlarını onlara verdim demiş

Allah de gerisini birak güzel kardesim inanki üzüldügünle kalirsin.. Dua ve tevekül, sabir ve sükür. Yer gök dua üzerine kurulmus yeterki yüreginle inan ve Rabbime sigin, o kendisine siginanlari asla birakmaz

Amenna.. İşte biz insanoğlu böyle zamanlarda asıl sığınmamız gerekeni unutuyoruz.. Teşekkür ederim canım içimi ferahlattın.. Daha iyi olacağım inşallah.

Amenna.. İşte biz insanoğlu böyle zamanlarda asıl sığınmamız gerekeni unutuyoruz.. Teşekkür ederim canım içimi ferahlattın.. Daha iyi olacağım inşallah.

insAllah canim benim, ben inaniyorum saglikli tombis bir bebisin olucak :) icini ferah tut, bebeginlede konus üzülmesin annesi :)

Kizlar kasik agrilariniz var mi iki kasigimdada agri var yururken zorlaniyorum geriliyor sanki :44:

canim ben cok yasadim resmen bacagima vuruyodu yürüyemiyorum diodum abartiyon diolardi :) gerckten agri bacaga iniyo adim atamiyordum simdilerde yok 10. haftalarda vardi bide baslarda cok yasadim

canim ben cok yasadim resmen bacagima vuruyodu yürüyemiyorum diodum abartiyon diolardi :) gerckten agri bacaga iniyo adim atamiyordum simdilerde yok 10. haftalarda vardi bide baslarda cok yasadim

Ewet bacagimdada var kaba yerlerinde et kesigi olmusum gibi oyle yurumedimde ama cok yuruyup zorlamisim gibi hissediyorum. Normal hayatta cok yurudugumde olurdu..gecer insallah

slm kızlar iyi dilekleriniz için tşk ederim , sağolun iyiki varsınız. valla bişe oldumu soluğu topikte alıyorum.sabah hemen yataktan fırladım kızlara bi yazayım bunu dedim. velhasılı kelam gittik doktora, dr ağrıyan yeri gösterince gebelik daha aşağıda o ağrı gebelikten değildir dedi.usg de baktık hemen ayakları uzamış vee göbek kordonu oluşmuş kalbinide dinletti , şöyle deriiiin bi nefes aldık çok şükür hersey gayet normal dedi.sanırım tam panik atak oldum. hepinize cok tsk ederim kociş bilgisayarı bekliyor tek tek yazamadım ,, sizi seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…