2014 Aralık Anneleri

ense kalınlığı üst sınırın çok üstünde çıktığı için endişeliyim test sonucu zaten ense kalınlığından dolayı yüksek çıkacak

Kemiklidir belki bebis :)
Bence gayet saglikli canim.
Bir daha ne zamann gideceksin?
Istersen baska bir doktora daha git o da olcsun ne diyecek bakalim.

şimdi biraz araştırdım yaşanmış hikayeleri falan okudum da farklı dr ve farklı cihazlarda 1- 1,5 cm e kadar farklı ölçümler yapanlar olmuş. zaten aslında bunu ölçmek ciddi uzmanlık gerektiriyormuş.inş löçüm hatasıdır canım iyi düşünmeye çalış lütfen

doktoruma güveniyorum kızımda da bu dr gittim ve bulunduğum şehrin nerdeyse yarısını bu dr doğurttu ayrıntılı usg için çok zaman var o yüzden gerginim tek başına ense kalınlığı bişey ifade etmez ama yindede moral bozmaya yetiyor

doktoruma güveniyorum kızımda da bu dr gittim ve bulunduğum şehrin nerdeyse yarısını bu dr doğurttu ayrıntılı usg için çok zaman var o yüzden gerginim tek başına ense kalınlığı bişey ifade etmez ama yindede moral bozmaya yetiyor

Peki ne yapmayi dusunuyosun canim?
Bide benim doktorum ense kalinligi sadece zekayi gostermez dedi.Allah hayirlisini versin.dua etmek lazim bol bol.

Haftaya başlayacakmışım canım Ben...bir de balıkyağı vitamini başlayacakmışız ne demek bilmiyorum...şuan bulantıdan dolayı vermedi...geçseydi balık yağı vitaminini verecekti...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bana vermedi balik yagi vitamini. Benimde bulantilarim devam ediyor ondan vermedi belkide. Elevit buyuk geliyor bana yariya bolup oyle iciyorum onda bile zorlaniyorum. Hamilelikte ictigim ilaclar kadar ilac icmedim hayatimda :KK43:( hic sevmiyorum ilac icmeyi :KK43:

Peki ne yapmayi dusunuyosun canim?
Bide benim doktorum ense kalinligi sadece zekayi gostermez dedi.Allah hayirlisini versin.dua etmek lazim bol bol.

Şu an beklemekden başka yapacak bişeyim yok test sonucundan sonra tekrar konuşalım dedi Dr sadece down Sendromu değil aynı zamanda kalp anomalisi riski de demek

Haftaya başlayacakmışım canım Ben...bir de balıkyağı vitamini başlayacakmışız ne demek bilmiyorum...şuan bulantıdan dolayı vermedi...geçseydi balık yağı vitaminini verecekti...

Ay balık yagımı

Bana vermedi balik yagi vitamini. Benimde bulantilarim devam ediyor ondan vermedi belkide. Elevit buyuk geliyor bana yariya bolup oyle iciyorum onda bile zorlaniyorum. Hamilelikte ictigim ilaclar kadar ilac icmedim hayatimda :KK43:( hic sevmiyorum ilac icmeyi :KK43:

canım bazı ilaçlar mide de bazıları ise bağırsakta çözüldüğü için bölerek içmek zararlı olabiliyormuş.Benim bi tanıdığın bu yüzden zehirlendi.Doktoruna danıştın mı ? o iç dediyse sorun olmaz zaten.

Kizlar bana da decavit yazmis ama nasil kullanacaim hakkinda bir sey yok bende gunde 1 tane aliyodum, gun asiri mi almak lazimmis ? Bisey olur mu acaba :KK43:

Canım, benim zofranın hiç bi etkisi olmayınca Dr. tiroidin bulantımı artırdığını söyledi...inşallah geçer de yer içeriz.bolca...buarada yazmıştım okudun mu bilmiyorum..bundan sonra günde 1 avuç kuru üzüm, bir ceviz, bir muz, bir kase yoğurt yememiz gerekmiş bebişlere yararmış bunlar:KK66:

Şu an beklemekden başka yapacak bişeyim yok test sonucundan sonra tekrar konuşalım dedi Dr sadece down Sendromu değil aynı zamanda kalp anomalisi riski de demek
Oyleymis canim 3lu test yaptirirsin bide insallah hayirlisi olu.uzulme lutfen..
Kizlar bana da decavit yazmis ama nasil kullanacaim hakkinda bir sey yok bende gunde 1 tane aliyodum, gun asiri mi almak lazimmis ? Bisey olur mu acaba :KK43:

Bana 1 gun ic 1 gun icme dedi canim bilmiyorumki eczanede gunde 1 yazmis ama

doktorumun yüz ifadesi değişti birden kalp atışını bile 3 sn dinledik yarıda kesti bişey farkettiğini anladım kafam karıştı resmen dilim tutuldu bişey soramadım söyleyemedim
Canim icini ferah tut uzulme bence ayrintili usg yi bekle ozmna kadar dua et sonuctu yuzde yuz oyle cikacak die bisey yok aklina kotu seyler getirip kendinide bebisinide uzme

canım bazı ilaçlar mide de bazıları ise bağırsakta çözüldüğü için bölerek içmek zararlı olabiliyormuş.Benim bi tanıdığın bu yüzden zehirlendi.Doktoruna danıştın mı ? o iç dediyse sorun olmaz zaten.

doktor yazdıgında buyuklugunu bilmıodum canım soramadım eczanede calısan arkadasım var ona sordum bişey olmaz dedi 4 gundur ıcıyorum bir sorun yok sımdilik... ıc desede ıcemem bu ılacın yerıne daha kucuk hapta yokmuş mecbur bölerek ıcıyorum¿
:44::44:

Canım, benim zofranın hiç bi etkisi olmayınca Dr. tiroidin bulantımı artırdığını söyledi...inşallah geçer de yer içeriz.bolca...buarada yazmıştım okudun mu bilmiyorum..bundan sonra günde 1 avuç kuru üzüm, bir ceviz, bir muz, bir kase yoğurt yememiz gerekmiş bebişlere yararmış bunlar:KK66:

sagol cnm bilgilerin için ben badem yıyorum ayran ıcıyorum yogurt yıyemıyorum.
:26: muz kabızlık yapıyor digerlerinden yerım mutlaka :))
:KK49:

X