2014 Aralık Anneleri

korkma canım hiç bir şey olmamıştır inşallah bende azıcık agrısın hemen birşey mi oldu diye telaşlanıyorum. Bebeklerimiz sandığımız kadarda korumasız değil sonuçta

Fiyati veren acıbadem sigorta, normalde muayne ucretleri 270 kusur iken bunla muaynelerde 120 ye gelecekmis. Dogumdada indirim olacakmis bilmiyorum ama banada mantikli giibi geldi
Evet gayet mantikli ama doktor secimini onlarmi yapiyolarmis sen kendi istedigin doktora bu fiyatlarla gidebiliyomusun acaba?

t3 t4 normal ama tsh 0.20 10 gün öncede 0.53 çıktı 150 den 100 mg düşürdüm şimdi dahada düşmüş pazartesiye kadar bebeğime bişey olmaz umarımmm.

kızlar dün muaneye gittim doktor yüzde 51 erkek dedi bacak arasında çıkıntı gördü erkekte yanılma olurmu değişen oldumu 1oğlum var 9 yaşında kıza çok ümit etmiştim erkeğe alıştımamışım kendimi tuhaf hissediyorum

canım gelmedin mi daha? özel yazamıyorum yine postan dolmuş. merak ediyorum sizi.

Kizlar biz geldik hastaneden bizimki maymun etti bugun bizi.kivrildi uyudu ne ense kalinligi olcebildi doktor ne baska bisey.3 defa ultrasona girdim 3.de biraz acildida bakabildik.ellerini ayaklarini yuzunu net gorduk ama..burun kemigi var ense kalinligi 1.6 imis boyu 7 cm masallah.12+3 e geldik tekrar ultrason olcumlerine aldirma oynayabiliyo 1-2 gun dedi.
Kan sonucu 2 hafta sonra cikacak.kesin olmamakla birlikte kiza benziyomus cok mutlu oldum insallah degismez babasi biraz buruklasti erkek istiyodu ama tahminim dogru cikti dedi:)
Yolun duserse 2 hafta sonra gel cinsiyetini netlestirelim dedi.sonraki kontrol 1 ay sonra.
Sakin yatiyodu ne takla atti ne el ayak salladi.gelisimi normalmis ense kalinligi falanda normal olunca mutlu olduk tabi :)
Tshim 1.20 cikti oda cok guzel birde decavit verdi bana 2 gunde 1 ic dedi bu kadar :)

oohh oh maşşallah size

Canımmmm gözün aydııın :) kız bebek süperdir annenin gözünün nurudur kız çocuğu:) önce sağlıklı olsun da tabi:)
biz de gittik şimdi teyzesii , çikolata yedim onun etkisi galiba kıpır kıpır durmadı eller ayaklar çırpınıo gibiydi:)) cinsiyet tahmini için erken dedi.. Allahım çok şükür yaaaa :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım sen vajinismus muydun Bende 1,5 yıl cektim onu.

Evet ya 11 ayda benim başımı kemirdi atlattığım ilk ay hamile kaldım normal doğum umudun var mı? Bazen düşünüyorum da fikrini öğrenmek isterim

Ya Settar

Canım çok sevindim mutlu anneler mutlu bebişler

Ya Settar

Bu da benim minik susamım teyzeleriiii :))

Eklentiler

• $1401533397826.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 29

Gözünaydın cano:))

oohh oh maşşallah size
Tesekkur ederim canim :)

Sagol tatlim yaa bizimkide nazlanarak soyledi valla cinsiyeti.ben cok istiyodum kiz.esimede dedimki birak ilk kiz olsun erkek cocuk haylaz olur basedemeyiz ilk torun olcak simaracak dedim onunda kafasina yatti.hem kiz babaya cok duskun olur seni cok sever dedim haklisin dedi :)
Bende zorla cikolata yedim oynasin diye ama nafile bi kendine gelemedi cok inatci dedi dr.bence tatli sevmiyo hamile kaldigimdan beri tatlidan sogudum cunku.seninde gozun aydin canim hersey yolunda olunca cinsiyet gozumde bile olmadi valla..:)

Sagol teyzesi :)

Kiskandim bende atayim bari resim

Buda kusbakisi :)

Maşallah hepsine yaa :))

Buarada başıma ne geldi benim doktorum ayrılmış dünya hastanesinden doğumevine geçmiş şansıma...arkadaşın tavsiyesiyle acıbademe kaldım yine..tedirgindim ama Dr.u sevdim inşallah iyi olur...

Buarada doktor ceviz, pekmez, kuruüzüm, muz, bal bebeğe kilo yapar dedi kızlaaaaar çok yiyin bunları :))

Evet ya 11 ayda benim başımı kemirdi atlattığım ilk ay hamile kaldım normal doğum umudun var mı? Bazen düşünüyorum da fikrini öğrenmek isterim

Ya Settar

benim bu ikinci gebeliğim canım.Bende senin gibi yendiğim ay hamile kaldım kızıma ve çok şükür normal doğurdum.Şimdi ikiz olduğu için normal olacagını pek sanmıyorum.Yinede belli olmaz.Ben 19 yaşında evlenmiştim ve çocuksu bi insandım acaba diyorum o yüzden mi başıma geldi.Çok zor günlerdi neyseki geride kaldı çok şükür.

maaşallah canım.İnşaallah sonuna kadar hep iyi haberlerini alırız yavrularımızın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…