2014 Aralık Anneleri

Maşallah hepsine yaa :))

Buarada başıma ne geldi benim doktorum ayrılmış dünya hastanesinden doğumevine geçmiş şansıma...arkadaşın tavsiyesiyle acıbademe kaldım yine..tedirgindim ama Dr.u sevdim inşallah iyi olur...

Buarada doktor ceviz, pekmez, kuruüzüm, muz, bal bebeğe kilo yapar dedi kızlaaaaar çok yiyin bunları :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ozel msj attim canim sana

maaşallah canım.İnşaallah sonuna kadar hep iyi haberlerini alırız yavrularımızın :)

Hepimizin.kuzulara maşallah Rabbim korusun hepsini:) çok sağol canım öyle mutluyum ki daha çok çirkinler ama çok seviyorum ben onuuu:) inşallah sağlıklıca kucaklarımıza da almak nasip olur

benim bu ikinci gebeliğim canım.Bende senin gibi yendiğim ay hamile kaldım kızıma ve çok şükür normal doğurdum.Şimdi ikiz olduğu için normal olacagını pek sanmıyorum.Yinede belli olmaz.Ben 19 yaşında evlenmiştim ve çocuksu bi insandım acaba diyorum o yüzden mi başıma geldi.Çok zor günlerdi neyseki geride kaldı çok şükür.

Canım bi çok şey etkiliyor ben de çocuksu yapıdayım ama normal doğumuna Çok sevindim bana da umut olur inşallah :-)

Ya Settar

Keşke ben de doktordan güle oynaya gelseydim :KK43: ense kalınlığı üst sınırın 2 katı çıktı öylece kaldım Dr kapısında ikili test verdim ama o da yüksek risk çıkacak ense kalınlığından dolayı çarşamba sonucu alıp tekrar Dr gitcem

maaşallah canım.İnşaallah sonuna kadar hep iyi haberlerini alırız yavrularımızın :)
Amin canim :)
Hepimizin.kuzulara maşallah Rabbim korusun hepsini:) çok sağol canım öyle mutluyum ki daha çok çirkinler ama çok seviyorum ben onuuu:) inşallah sağlıklıca kucaklarımıza da almak nasip olur

Bendeee.amin :)
Kizlar bebisleriniz cok tatli masallah :)) yerim ben onlari :)) elevite baslayan varmi aranizda?
Bana decavit verdi canim miltivitamin ve mineral yaziyo uzerinde 1 gun al 1 gun alma dedi
Keşke ben de doktordan güle oynaya gelseydim :KK43: ense kalınlığı üst sınırın 2 katı çıktı öylece kaldım Dr kapısında ikili test verdim ama o da yüksek risk çıkacak ense kalınlığından dolayı çarşamba sonucu alıp tekrar Dr gitcem
Canim ya oyle dusunme yinede en iyisini Allah bilir testler yanilabilir.bizimde garantimiz yokki en dogrusu bol bol dua etmek hayirlisini istemek..

Rabbim minnakını korusun hemen normale dönsün inşallah canım

Ya Settar

Canım ya sen sağlıkçısın bir de daha iyi bilirsin bizden...çok yanıltıyormuş o ense kalın çıkıp %85 riskle sağlıklı doğan çocuklar varmış...annenin yaşı etki ediyor diyorlar...içini ferah tut dua et canım inşallah sağlıklıca gelecek kuzular:)

Kizlar bebisleriniz cok tatli masallah :)) yerim ben onlari :)) elevite baslayan varmi aranizda?

Haftaya başlayacakmışım canım Ben...bir de balıkyağı vitamini başlayacakmışız ne demek bilmiyorum...şuan bulantıdan dolayı vermedi...geçseydi balık yağı vitaminini verecekti...

canım inşaallah yoktur bişey.Benim arkadaşımın bebeğininde bütün testleri yüksek riskli çıkmıştı.Çok şükür sağlıklı doğdu iki yaşında şimdi

doktorumun yüz ifadesi değişti birden kalp atışını bile 3 sn dinledik yarıda kesti bişey farkettiğini anladım kafam karıştı resmen dilim tutuldu bişey soramadım söyleyemedim

doktorumun yüz ifadesi değişti birden kalp atışını bile 3 sn dinledik yarıda kesti bişey farkettiğini anladım kafam karıştı resmen dilim tutuldu bişey soramadım söyleyemedim

inş korkulacak birşey yoktur ve testlerin temiz çıkar. dğer verdi mi kaç çıktı ense kalınlığı?

mrb arkadaslar
artik vitamin hapimin ikincisine basladim .benimki pregnavit select 1 di 3 ay boyunca bunu ictim simdide 2 sine basladim onda da hem vitamin hapi hemde balik yagi hapi birlikte aliyom.
eleviti soran arkadas o hapta cok ii burda herkes onu kullaniyo ilk aydan basliyolar emzirme dönemi bitene kadar
vitaminlerinizi eksik etmeyin sizin vucuttan gidiyo

Hiç bir şey olmaz canim korkma.
Hiç guvenilir degil bu test ama doktorlar görevlerini tam yapmak adina yapiyorlar bu testleri.
Ben de pztsi gidicem. Ne derse desin dememis gibi davranicam.

Hiç bir şey olmaz canim korkma.
Hiç guvenilir degil bu test ama doktorlar görevlerini tam yapmak adina yapiyorlar bu testleri.
Ben de pztsi gidicem. Ne derse desin dememis gibi davranicam.

ense kalınlığı üst sınırın çok üstünde çıktığı için endişeliyim test sonucu zaten ense kalınlığından dolayı yüksek çıkacak

pek çok kez ölçtü 5 den 4 e kadar çeşitli değerler çıktı ortalaması 4.87 dedi ikili testde risk yüksek çıkacak sadece zaman kazanmak için yaptırıyorum dedi

şimdi biraz araştırdım yaşanmış hikayeleri falan okudum da farklı dr ve farklı cihazlarda 1- 1,5 cm e kadar farklı ölçümler yapanlar olmuş. zaten aslında bunu ölçmek ciddi uzmanlık gerektiriyormuş.inş löçüm hatasıdır canım iyi düşünmeye çalış lütfen

X