2014 Aralık Anneleri

Gozun aydin cnm ohh ne guzel cinsiyetde belirlenmis
İnsallah sonuclarinda iyi cikar

günaydın herkese ben hipotiroit hastasıyım yani tiroit bezleri yavaş çalışıyor 100 lük 1tane ilaç alıyorum dün tahlil verdim tsh 0.204 şimdide çok çalışıyor doktorum endokrin git dedi pazartesiye kaldı bilgisi olan varmı ne yapmalıyım normal değerler 0.57-5.6

Kizlar dun beni bir saglik sigortasindann aradilar yatakta tedavi alinirsa yaklasik 1000 tl civari dogum anlasmali hasstanelerinde indirimli oluyormus, bayindir icin fiyat sordum 2950 ye geliyor indirimli fiyati, acibadem icin 4500 civari idi. Bu arada muayne ucretleride 121 lr. Kararsiz kaldim alip almamakta sanki bayındir icin fiyat uygun geldi gibi

Son düzenleme:

canım bende hipotiroit hastasıyım ilk öğrendiğimde 22 idi tsh ama bana 50 mg eutroxy içiyorum. hamilelikten sonra 1 gün 50 bir gün 75 bana yetiyor şimdi 2 lerde. muhtemelen dozunu azaltırlar ama bir endokronolog ile görüş mutlaka

Günaydın...tam geçti evet derken dün gece saat 11-4 arası paso çıkarttım uykunun ortasında bi.geldi lavaboya bile yetişeedim yazık eşim temizledi ortalığı 1 gün geçti sandım..meğer o bir gün ''mutlu hamilelik nasıl yaşanır''ın fragmanıymış sabah yine berbat bulantılarla kalktım geçmemiş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım görmüşsündür geçmiş yazılardan belki ben 275 mg içiyorum 1.95 çıktı dün....evet normal aralık 0.57-5.6 ama gebelikte üst sınır 5.6 değil 2.5...çok da fazla gelmemiş sanki sanmıyorum sıkıntı olacağını.ama en iyi endokrin doktoru bilir tabi...T3 ve T4 nasıl canım?

Günaydın..Demek yeniden başladı bulantıların.Napalım sıkıcaz dişimizi azıcık daha.Sabret

Günaydın..Demek yeniden başladı bulantıların.Napalım sıkıcaz dişimizi azıcık daha.Sabret

Evet ve dün 11 haftanın en şiddetlisini yaşadım tam bitti derken
ama bir şey itiraf edeyim mi demek ki bebeğim iyi diye içime su serpilmedi desem yalan olur :) bugün kontrolüm var çoooook heyecanlıyım:)) sen nasılsın iyi misin?

günaydın kızlar malesef moralim çok bozuk , sabaha kadar sol tarafımda kasık üstü bi yer ağrıdı.her döndüğümde hatta dönmeden bile hissettim. sabahta kalkdım dedim randevu alayım maalesef boş yer yoktu yarım saate drumu arayıp randevu alamadım ağrım var gelsem bakarmısınız diyecem. az önce tuvalete gittim peçeteme pembe leke geldi.ağzıma almak istemiyorum ama galiba bişe oldu. dua edin bana

Canım hiç bir şey olmadı düşünme öyle....bak benim arkadaşımın kıpkırmızı kanaması oldu bebeğine hiç bir şey olmadı... Allah korusun düşünme kötüyü çağırma...şimdi sakin ol doktora git canım....Hiç bir şey olamayacak Allah'ın izniyle...

hemen kötü düşünme canım. umarım düşündüğün gibi bir şey yoktur. idrar yolu enfeksiyonu gibi bir şey de olmuş olabilirsin. ağrı, sancı ve bazen pembelik yapabiliyor. belki böyle bir şeydir. iyi düşün iyi olsun. Allah yardımcınız olsun senin de bebişinin de.

Moralini yuksek tut canim, kasik agrilari normal bendede oluyordu rahim buyuyor agri olmasida normal dedi dr bana ama sen icinin rahat etmesi icin kendi dr unda yer yoksa bile baska bir dr dan randevu al icin rahat olsun allahin izniyle bebegin sana sımsıkı tutunmustur kolay kolay bırakmaz annesi..

Son düzenleme:

ya canım idrar deliğine küçük parmağının ucu bile girmez

ya inşallah dediğin gibidir olumlu olmak lazım ama olamıyorum bu agrı ne peki anlayamadım . inşallah dediğin gibidir inşallah

korkular hiç bitmiyor malesf, amin

ya benim de 3 gündür vardı ağrım rahim büyüyordur dedim bugün sabaha kadar hissedince korku doldu içime. bide Allah korusun bu kalbi duranları falan da cok okudum galiba hep oylede bi korku var içimde.bi düşük yasamıştım sanırım ondan korku yoğun bende

Ben 12+1 deyim tam gaz devam bulantım kusmam.Ama dediğin gibi bebişlerimizin varlığını hissedebiliyoruz bu şekilde :) Bugün ense kalınlığına bakılır ve ikili test yapılır size.İnşaallah sağlıklı haberlerini alırsın canım.

geçmiş olsun bence de kötüyü çağırma ama ihmal de etme. acile falan gitsen ilgilenmezler mi. ağrı ve leke devam ediyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…