2014 Aralık Anneleri

Kızlar nasılsınız kaç kilo aldınız ben 4 kilo aldım şimdiden frenlemeye çalışıyorum ama ödem çok bende sanki yemiyorum o kadar aslında

elifcim gözün aydın canım. dr nereye gidiyorsun ? usg 3 boyutlumu? benim gittiğim hastanede usg 3 boyutu değil, hiçbir şey anlamıyorum, değil dansını hoplamasını zıplamasını görmek, bebeği bile zor seçiyorum, o kadar hızlı bakıyor ki dr görüntü devamlı değişiyor:)

Kızlar nasılsınız kaç kilo aldınız ben 4 kilo aldım şimdiden frenlemeye çalışıyorum ama ödem çok bende sanki yemiyorum o kadar aslında

bende çok fazla yemiyorum ama aldım yani bende 4-5 kilo sabah kalktığımdada parmaklarım şişmiş oluyor yüzüklerimi zor takıyorum

amin canım çok teşekkür ederim. hiç gönlümde bi cinsiyet yok canım. klasik olcak belki ama gerçekten tek derdim sağlıklı olması. inş sen de güzel haberler alırsın canım

valla zor canım allah kolaylık versin bize. ben bulantıdan çekmedim gazdan çektiğim kadar

ay biraz içimi rahatlattın.sağol.tamam bende daha fazla içicem su.
maşşallah minişine. :)
aynen doktor bundan sonra 4 haftada 1 konroller ama daha önce gelmek istersen sen bilirsin dedi. benim ayın 20 sinde 12 haftalık olmş olacak nasipse. o yüzden bekliycem bi aksilik olmazsa.daha sonra cinsiyet için daha sık gitmeyi düşünüorum

canım ben ilk medicanaya gittim. son 2 muayenedir de koruya gidiyorum dr dan çok memnun kaldım heralde devam edeceğim. 3 boyutluyu denedi dün net görüntü alamadı daha üç boyutlu için küçük dedi normal usg ye geçti. valla o kadar netti ki canım kızım bile gördü kol bacak hareketlerini. hatta bi ara bi ayağını bi ayağının üstüne atmış, kızım: " aa bacak bacak üstüne atmış kardeşim" dedi :) dr en az 10 dk ayırıyor muayeneye. 10 dk da normal konuşuyoruz. ölçümleri yapacağı zaman ekranı donduruyo orda da gösteriyo tek tek kafası şu gözleri şunlar vs diye. burun kemiği bile çok net belliydi profilden.

canım bende de bir ara çıkmıştı enfeksiyon. evet bol bol su içmek gerekiyor. bir de doktor bana bol bol portakal suyu iç ve günde 7-8 tane yaban mersini ye demişti. c vitamini iyi geliyormuş enfeksiyona, aklında bulunsun.

su nasıl güzel bir nimet. havalarda ısındı ya bol bol içeriz artık tamam canım.sağolasın.

ayyyy evet yaaa ne alttan ne üstten hiç beceremem iğrenirimde doğum yapan arkadaşlarımda son aylarda ben seni görürüm gazın olacak tutamıcan zaten deyip dalga geçiyorlar

valla canım davul gibi oluyorum. nasıl gaz topluyorum o kadar anlamıyorum. inş bebişlerimiz bizim gibi gazlı olmazlar. yoksa çok çekeriz :)

çok iyi anlaıyorum canım olmayınca olmuyo. hatta kardeşim öyle dalga geçer ki benle. bak abla şimdi şöyle yapcan der anında geğiriverir durduk yerde :)))

ben 9+4 üm. daha kilo alamadım.69 la hamile kaldım.3 kilo vermiştim.bulantı kusmadan.şimdi biraz iyiyim.ve verdiğimin 2 kilosunu geri almışım.göbeğim vardı zaten benim hep 3 aylık hamile gibiydim

öyle anlaşılıyor ki 1 ay süreye dayanamadığımız için hepimizde o ara kimi rahatsızlıklar görülüyor ama belli ki hepsi psikolojik ama napalım bir bahaneye ihtiyacımız var gitmek için, özlüyoruuuz

Ben uc kiloya yakin verdim bulantilardan dolayi. Zaten biraz fazlam vardi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım koruyu ben de düşünmüştüm bir ara. ben aydan hanımı duymuştum ordan ama özel muayenehanesinde alıyormuş hastalarını ve çok yoğunmuş. senin doktorun hangisi?

2 kilo almıştım 1 kilo verdim sonradan. totalde 1 kg almış oldum canım.
canım zayıf başlayanlar daha çok kilo alıyor. nispeten kilolu olanlar daha az kilo alıyorlar. tabi istisnalar da var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…