2014 Aralık Anneleri

Gaz bendede çok var. Eşim dün akşam yemeğinde diyorki çantayı hazırladın mı. Anlamadım ben önce. Ya hani sanki sabah akşam doğuracak gibi duruyosun da diyor. Gerçekten 6 aylık kadar varım?

aynen öncelikle sağlıklı olsunlar.ama dediğin gibi kızlar için çeşit daha çok oluyo.. daha şirin şeyler oluyo :9

Selamlar güzel anneler oyy oku oku bitiremedim

Ya Settar

canım koruyu ben de düşünmüştüm bir ara. ben aydan hanımı duymuştum ordan ama özel muayenehanesinde alıyormuş hastalarını ve çok yoğunmuş. senin doktorun hangisi?

benim ki meltem hanım canım. o da çok yoğun en az 15 gün öncesinden randevu alıyorum. hatta bu sefer muayeneden hemen sonra aldım randevumu. çok güler yüzlü ve pozitif olması beni çok rahatlatıyor.

benim ki meltem hanım canım. o da çok yoğun en az 15 gün öncesinden randevu alıyorum. hatta bu sefer muayeneden hemen sonra aldım randevumu. çok güler yüzlü ve pozitif olması beni çok rahatlatıyor.

meltem hanım hakkında da çok güzel yorumlar okuduğumu hatırlıyorum. gerçekten en önemlisi psikolojimize iyi gelmesi sanırım. profesöre bile gitsek içimiz kuşkularla döndükten sonra ne fayda. iyi etmişsin canım. peki doğum işini konuştun mu hiç canım. muayene ve doğum ücretleri nasıl orada acaba? aydan hanımın muayene ücreti 350 tl diye duymuştum ben. ama diğer doktorlar öyle değildir tabii.

evet bende kendimi yorgun hissediyorum sürekli ve çok çabuk yoruluyorum. ışyerindeki arkadaşlarımda çok sinirli olduğumu söylüyor Sizlerde öylemisiniz????

aynen canım bi sinir normelde çok sakinimdir ama bu aralar bi tuhafımmmm

içmeye çalış ne kadar içersen o kadar kar,
sağol canım benim yatmıştı sıpa
evet bende o yüzden kendi dr.gitmedim bekledim haziranın onunda hem ikili test yaptırcam hemde bebiş büyümüş olcak görücem
benim ki içime erkek doğuyor ama bakalım .öncelikle sağlıklı olsunlarda

aynen canım belki bahane belkide gerçek ama 1 ay dayanılmıyor yahuuu..tedirgin oluyorum ,oluyoruz ne yapalım dediğin gibi özlüyoruz

benimde içime erkek doğuyor.

Aynen canım belki bahane belkide gerçek ama 1 ay dayanılmıyor yahuuu..tedirgin oluyorum ,oluyoruz ne yapalım dediğin gibi özlüyoruz

canım ben her hafta gidiyorum kontrole 7 günü bile zor geçiyorum sağlıklıkları nasıl iyilermi diye hep bi tedirginlik

aynen canım belki bahane belkide gerçek ama 1 ay dayanılmıyor yahuuu..tedirgin oluyorum ,oluyoruz ne yapalım dediğin gibi özlüyoruz

öyle vallahi, dayanılmıyor. 1 hafta daha sıkarım dişimi. zaten eşim de şehir dışına çıkacak bu hafta. ondan sonra artık haftaya ağrım mı olur sızım mı olur bilmiyorum, bişeyler ayarlarız

canım ben her hafta gidiyorum kontrole 7 günü bile zor geçiyorum sağlıklıkları nasıl iyilermi diye hep bi tedirginlik

yaaaa gerçekten miiii,dr.bişey demiyormu çok sıkta ultrasona girmek iyi değil diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum..
sanırım senin ikiz bebişler

cnm o özel muayene olduğu için öyledir. ben 77 tl veriyorum. tahliller falan extra fiyat tabi. doğum 1800 tl. ama epudural ve spinal de değişiyordur muhtemelen. onu henüz konuşmadım.

yani biz en fazla 15 gün dayanabiliyoruz böyle anlaşıldı
ohhhhh plan da yapılmış ,belli ki bişiler olcak yalandan sancı vs

yaaaa gerçekten miiii,dr.bişey demiyormu çok sıkta ultrasona girmek iyi değil diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum..
Sanırım senin ikiz bebişler

perinatolog sıkı takip lazım dedi canım ikizden ikize transfüzyon gelişmesin diye 10 günü geçirmiyoruz kontrol için

perinatolog sıkı takip lazım dedi canım ikizden ikize transfüzyon gelişmesin diye 10 günü geçirmiyoruz kontrol için

oyyyy maşallahhhhh
aman onlar sağlıklı olsunlarda,sende bu sayede bebişlerini görüp mutlu olursun..
rabbim hepimizinkini vaktinde sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inş

yani biz en fazla 15 gün dayanabiliyoruz böyle anlaşıldı
ohhhhh plan da yapılmış ,belli ki bişiler olcak yalandan sancı vs

şaka bir yana Allah gerçek sorunlardan korusun. sık sık kontrole gitmek de çok içime sinmiyor ama tedirginlik de çok kötü bi taraftan. bakalım dayanabildiğim kadar dayanıcam artık :)

cnm o özel muayene olduğu için öyledir. ben 77 tl veriyorum. tahliller falan extra fiyat tabi. doğum 1800 tl. ama epudural ve spinal de değişiyordur muhtemelen. onu henüz konuşmadım.

sağol canım çok oldu biliyorum ama son bir soru sorucam bir de o fiyat normal doğum fiyatı değil mi sezeryan daha fazladır öyleyse..

şaka bir yana Allah gerçek sorunlardan korusun. sık sık kontrole gitmek de çok içime sinmiyor ama tedirginlik de çok kötü bi taraftan. bakalım dayanabildiğim kadar dayanıcam artık :)

aminnnnnnnnnnnnnnn canım aminnnnnnnnnnn
ama korkuyorum en azında hereketleri hissetsek belki he iyi dicez yada ne bilim ozmanda bişiler bulucaz:44::44:
birde bende herşey normal bulantı kusma vs hiç bişey yok çok şükür .rahatımda
dayanabildiğimiz kadar ne yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…