2014 Aralık Anneleri

Beeeen! Evimin kokusundan tiksiniyorum yaa,, tütsü falan alıcam ne bu böyle..
Bu durumda olan var mı?

ben öyleyim canım, haftasonu tatile gitmiştik hiç kusmamıştım ama eve döner dönmez kusmaya başladım neden bilmiyorum bir de benim evim son kat ve yağmur yağdığında mutfaktaki lavaboda bi koku oluyor. normalde de hissederdim ama aşığı rahatsız edici bi koku değildi. şimdi o kokuyu alır almaz tuvalete koşuyorum

Gunaydin kizlaaar.guzel bir gun gecirmenizi diliyorum.bulantisiz ve sorunsuz...

gözün aydın canım süper :)) aynen ben de dün gittim bi dahakini 26 hazirana aldım. çoooook uzun hiç gelmicek bi tarih gibi geliyo bana :))

Aynen cnm sonucuda ogrendim bahanemdeyyok gitmek icin. Ozledim geldim derimm :)) cok uzun sure gormeyince sira beklerden acayip heyecan basiyor :)) hic oyle heyecan yapmam kalbim durcak gibi oluyor.

Aynen cok ozledim. Agzimin tadi yavas yavas kendine geliyor gibi az bulantim olsunzorla yiyorum.bide ilaci sabah erken icince bulanti baslamadan engelliyorum daha cok faydasini ggoruyom:)

Kizlar selamlar herkese. Ben 26 yasindaym ilk gebeligm sat:3 mart dogum 10 Aralik inşallah. Amerikada yaşıyorum ama şu an türkiyedeym ve 2gun once doktora gittm özele gitmeme ragmen gösterilen ilgisizlik beni cok şaşırttı amerikayi hic sevmem ama doktorları insana insan gibi davraniyor. Burdaki doktor dogumu burda yapmayacagimi anlayinca resmen beni başından savdi 10dk bile surmedi tum islemler.ikili test zamanim geldiği icin gitmistim neyse en azindan cinsiyeti kıza benziyor dedi! Ayrica hicbir hamilelik belirtisi yaşamadım 2 aylık hamileyken 10saatlik uçak yolculuğu yapmamdan bellidir sanırım:) Ama bu sebeple hamile olduğumu bile unutuyorum karnim buyumeye başladıda en azindan o hatirlatiyor ben burdayim diye:) umarim herkes atlatir bulanti donemini..

Aynen cok ozledim. Agzimin tadi yavas yavas kendine geliyor gibi az bulantim olsunzorla yiyorum.bide ilaci sabah erken icince bulanti baslamadan engelliyorum daha cok faydasini ggoruyom:)

canım bi de sende gaz sorunu oluyormu. ya ben 10 haftalığım ama karnım rahat 5 aylık . en ufak bişe yediğimde o kadar çok şişiyorki anlatamam. benim hamile kalmadan öncede sindirim sorunum vardı. şimdi dahada arttı resmen. iki yemek arasından en az 5-6 saat gecince sindiriyorum. acıkıorum aslında ama karnımın şişinden yiyemiyorum

Bütün annelerin derdi. Nasıl bir daha ki randevuya kadar dayanacağız biz :) Bende 24 haziran'da gidicem. Çok var daha.

Yok be ne kızacak. Yüz yüze konuşmak istedim. Birde yolculuğa çıkmadan iyi mi bakalım istedim dersin. Meraktan çatlayalım mı canım. Onlarda biraz anlayışlı olsun :)

Gunaydin kizlaaar.guzel bir gun gecirmenizi diliyorum.bulantisiz ve sorunsuz...

Amin. Benim hiç bulantım olmamasına rağmen sizler için hep dua ediyorum. Bitsin artık bu çilenizde hamileliğinizi yaşayın diye. Allah yardımcınız olsun.

Canim bende bi ara olmustu gaz siskinlik.. gegirme oluyor simdide.. en tiksindigim seyi kendim yapiyorum. Aksamlari cok sisiyor karnim sabahlari biraz daha inmis oluyor. Bendede sindirim sorunu var doktor az ve sik ye dedi. Oyle yapmaya calisiyorum.

canım benim sorunumda geğirememe zaten. bende geğiremem gibi bi sıkıntı var. o yüzden hayatta asitli içemem hemen kalbim sıkışır. keşke geğiribilsem rahatlardım

Normalde kontrolum pzt.gunuydu ama dayanamadim bugün hafif bel ve kasık ağrım var diye acile gidelim dedik bebisimizi gorelim gittik dr.iyi dedi icimize su serpildi..darısı sizlere ve pzt.gunu gireceğim ikili taramaya

meleğim bende iki gündür aynı dertten muzdribm , gece bel ağrısıyla uyandım. kasığım mı kasığımın üstümü bilmiyorum ağrıyor işte.sağa sola dönrken birden hareket ederken. çok da evham yaptım ama. seninde böylemiydi ağrın nasıldı.dr ne dedi sebebini dedi mi

canım benim sorunumda geğirememe zaten. bende geğiremem gibi bi sıkıntı var. o yüzden hayatta asitli içemem hemen kalbim sıkışır. keşke geğiribilsem rahatlardım

ay benim gibi biri daha varmış.geğirme nedir bilmem desem bana inanır mısınız. hiç geğirdiğimi hatırlamıyorum. insanlar rahatlamak için soda içer ben içince daha da şişiyorum :)

Normalde kontrolum pzt.gunuydu ama dayanamadim bugün hafif bel ve kasık ağrım var diye acile gidelim dedik bebisimizi gorelim gittik dr.iyi dedi icimize su serpildi..darısı sizlere ve pzt.gunu gireceğim ikili taramaya

ayyy ne fenayız üçkağıtçı olduk resmen doğurana kadar bütün drleri gezicez galiba

ay benim gibi biri daha varmış.geğirme nedir bilmem desem bana inanır mısınız. hiç geğirdiğimi hatırlamıyorum. insanlar rahatlamak için soda içer ben içince daha da şişiyorum :)

ayyyy evet yaaa ne alttan ne üstten hiç beceremem iğrenirimde doğum yapan arkadaşlarımda son aylarda ben seni görürüm gazın olacak tutamıcan zaten deyip dalga geçiyorlar

hayırlı olsun canımm maşallahh rabbim cinsiyetini de gönlüne göre versin sağlıklı nurtopu gibi bebişin olsun inşallahh bende ikili testimi haftaya salı öğrencem inşallah meraktan çatlıyorumm cinsiyet için

aaaa ininmıorum bende kendimi tek zannediodum:) ininki doktora ya da başka birine durumumu anlatınca benle dalga geciorlardı. bende insanlar gibi soda icip rahatlamayı istemişimdir. ama bana daha da sıkıntı girer sonra kalbim bile sıkışmaya başlar sıkıntıdan, şükür yalnız değilim :)

hamişleeer hamişler hani bu uyku düzelmişti artık abartılı gelmiodu gözümü açamıorum akşam yemeğinden sonra hala bulantı da geçti gibi oldu ama bu sabah fena salladı herneyse buna da şükürr haftasonu gelioo bol bol uyuyup dinlenmek istiyorumm cumartesi akşamı üniversiteden arkadaşım evleniyor şahidi olcam hiçbir elbisem olmuyor bakalım napcam yarın bakcam hemen sabahtan .. olmadı ceket pantolon yaparım ama elbise istiorum ya..+2 kilo aldım hemen daraldı herşey üstüme bişey bulamıyorumm ..

günaydın cnm çıkartamıyoruz malesef işyerinde biryerlerim pişti

bu sabah gözümü bi açtım ohbe dedim bugün cumartesiiii bi saniye düşümdüm olamazzzzz cuma bügün hadi fatoşşş kalk işe
şuan o kadar yorgun bitkin bi haldeyimkiiiiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…