2014 Aralık Anneleri

bende dün öğrendim sonuçlarımı herşey iyi dedi doktorum cumarteside ben sonuçları alıp doktora gidicektim randevuda almıştım ama sonuçlarımı telden öğrendim gitsem bana kızarmı ki ama ben bebeğimi görmek istiyoruuuummmmm:KK52::KK52: ayrıca konyaya gidicez yarın 1 hafta ordayız bebişimi görmeden gideme ki

tam bahane işte canım, yola çıkıcaz hersey yolundamı diye çıkmadan görmek istedik . yola çıkmamın bi sakıncası olurmu faklan filan bi kontrol edelim dedik diye gidip görmelisin bebeğini.

ayyy ne fenayız üçkağıtçı olduk resmen doğurana kadar bütün drleri gezicez galiba :KK52:

meleğim bende iki gündür aynı dertten muzdribm , gece bel ağrısıyla uyandım. kasığım mı kasığımın üstümü bilmiyorum ağrıyor işte.sağa sola dönrken birden hareket ederken. çok da evham yaptım ama. seninde böylemiydi ağrın nasıldı.dr ne dedi sebebini dedi mi:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Korkma kuzum ben gittigimde bu aylardaki kasik agrisi idrarda enfeksiyon oluncada olur dedi tahlil istedi temiz cikti ben ultrasyona girmicem sandim kadina ultrasyona gitmicemmi dedim :KK9:oda sonuctan sonra dedi :KK1:bebegi gormek istiyordum ama dedigim gibi acil ilgilenmiyo hafrasini dedi problem yok gazdanda olabilir dedi ilac verdi almadim bile ilaci nasil olsa kendi doktoruma pzt.gidecegim amac bebegimi gormekti :KK1:gostermedi bile diyorum ya acil baştan salma oluyor iyi oldugunu bilmekte yetti ama..sende istersenbir uultrasyona gir icin rahat etsin cnm

Amin. Benim hiç bulantım olmamasına rağmen sizler için hep dua ediyorum. Bitsin artık bu çilenizde hamileliğinizi yaşayın diye. Allah yardımcınız olsun.
Amin canim cok sagol.ben yine halime sukrediyorum daha kotu olan arkadaslara Allah sifa versin..
ay benim gibi biri daha varmış.geğirme nedir bilmem desem bana inanır mısınız. hiç geğirdiğimi hatırlamıyorum. insanlar rahatlamak için soda içer ben içince daha da şişiyorum :)
Bende varim.ozellikle aksamlari midemde gaz birikiyo.geceleride bagirsaklarim cok hareketli oluyo bazen uyuyamiyorum wcde bile cikaramiyorum cunku :KK70:
günaydın annişler :KK14:

Gunaydin tatlim :)

Korkma kuzum ben gittigimde bu aylardaki kasik agrisi idrarda enfeksiyon oluncada olur dedi tahlil istedi temiz cikti ben ultrasyona girmicem sandim kadina ultrasyona gitmicemmi dedim :KK9:oda sonuctan sonra dedi :KK1:bebegi gormek istiyordum ama dedigim gibi acil ilgilenmiyo hafrasini dedi problem yok gazdanda olabilir dedi ilac verdi almadim bile ilaci nasil olsa kendi doktoruma pzt.gidecegim amac bebegimi gormekti :KK1:gostermedi bile diyorum ya acil baştan salma oluyor iyi oldugunu bilmekte yetti ama..sende istersenbir uultrasyona gir icin rahat etsin cnm

canıım yaa daha bi haftam dolmadı ultrsyona gireli dr m beni akıl hastası sanacak çünkü gecen muayeneden sonrada yakın zaman da hemen gitmiştim belim ağrıyo diye:KK5::KK5: sanırım usg bende bağımlılık yaptı:2::2: devlette de ilgilenmiyolar diye boşuna gitmeyem dedim:KK14::KK14: bi iki yerde bebek büyüdüğü için ağrı olabilir diyolar ona biraz umut bağlıyorum

canım bende günde 5 kere çıkarıyodum. su bile içemiordum. zofran die bi hapla ayakta duruyodum. bugün ilk defa hapı içmeyi unuttum şükür şimdilik mide bulantım yok. acaba benimde geçmişolabilir mi inşallah

Banada zofran çok iyi geliyordu.Bir tane atıyordum iki gün hiç kusmuyodum.Ama bana yan etkisi oldu zofranın,karaciğer enzimlerini yükseltiği için kesmek zorunda kaldım.Şimdi günde 6-7 kere çıkarıyorum :/

canıım yaa daha bi haftam dolmadı ultrsyona gireli dr m beni akıl hastası sanacak çünkü gecen muayeneden sonrada yakın zaman da hemen gitmiştim belim ağrıyo diye:KK5::KK5: sanırım usg bende bağımlılık yaptı:2::2: devlette de ilgilenmiyolar diye boşuna gitmeyem dedim:KK14::KK14: bi iki yerde bebek büyüdüğü için ağrı olabilir diyolar ona biraz umut bağlıyorum

Cnmcm sen devlete git nolcak hrmde bekle aksam 6da sonra acile git sira fiş derdin olmaz ilgilenmesede bebisinin iyi oldugunu der oda yeter bize

yan etki ettiğini nasıl anladın canım acaba banada ediyormudur

Hiç bir belirti olmadı.Kan testinde çıktı canım.ALT ve AST değerlerim çok yükselmiş.Ultrasonla karaciğere ve safraya bakıldı.Bişey çıkmadı zofranın yan etkisi olabilir diye kestik o ilacı.Propektüsünde de yazıyor zaten.

bu sabah gözümü bi açtım ohbe dedim bugün cumartesiiii bi saniye düşümdüm olamazzzzz cuma bügün hadi fatoşşş kalk işe
şuan o kadar yorgun bitkin bi haldeyimkiiiiiiiiiii

evet bende kendimi yorgun hissediyorum sürekli ve çok çabuk yoruluyorum. Işyerindeki arkadaşlarımda çok sinirli olduğumu söylüyor :KK50::KK50: Sizlerde öylemisiniz????

tam bahane işte canım, yola çıkıcaz hersey yolundamı diye çıkmadan görmek istedik . Yola çıkmamın bi sakıncası olurmu faklan filan bi kontrol edelim dedik diye gidip görmelisin bebeğini.

çok güzel bir fikir bende ne desem diye düşünüyordum aklınla bin yaşa şekerim :KK16:

ay bendede var kasık ağrısı.hemde idrarımda enfeksiyon vardı. doktor düşük olmasın die progestan vermişti.enfeksiyona sonra bakarız demişti. progestanı bıraktırdı ama enfeksiyonu sormayı unuttum. acaba ondanmı kasığım ağrıyor. hamile kalmadan öncede enfeksiyon vardı hatta o ay ondan hamile kalamadım. sonraki ay hamile kaldım ama idrarda yine enfeksiyon çıktı.neden böyle sık sık oluyorki bu anlamadım.bidahaki kontrolümde 20 haziran daha çok var. acaba beklemeyip gitsemmi şimdi korkmaya başladım.

ay bendede var kasık ağrısı.hemde idrarımda enfeksiyon vardı. doktor düşük olmasın die progestan vermişti.enfeksiyona sonra bakarız demişti. progestanı bıraktırdı ama enfeksiyonu sormayı unuttum. acaba ondanmı kasığım ağrıyor. hamile kalmadan öncede enfeksiyon vardı hatta o ay ondan hamile kalamadım. sonraki ay hamile kaldım ama idrarda yine enfeksiyon çıktı.neden böyle sık sık oluyorki bu anlamadım.bidahaki kontrolümde 20 haziran daha çok var. acaba beklemeyip gitsemmi şimdi korkmaya başladım.

pomak duyduğum kadarıyla bol bol su içmek gerekiyomuş enfeksiyon içinde.ben bu arada günde 10 12 bardak rahat içiyorumdur su.

çok güzel bir fikir bende ne desem diye düşünüyordum aklınla bin yaşa şekerim :KK16:

pislikler diyorum bende :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Cnm hafta sonu araya girmeden bence ihmal etme git..onlemini al hatta tekrarla idrar testini

$IMG_7198.jpg $1.jpg

kızlar bunlarda yeniler:KK9:

Evet bi cizgi var cok silik. Su var ki ben bu cizgiyi saatler sonra gördüm. Bilmiyorum o yüzden hala süpheliyim ama cok istiyorum :)
Yarin sabah ise gidiyorum erkenden yapamam ama aksam alip yapicam. Bakalim haber veririm :)

hadi inş.allah kalbine göre versin canım :) bekliyorum:KK34:

ayyy ne fenayız üçkağıtçı olduk resmen doğurana kadar bütün drleri gezicez galiba :KK52:

dün benim de inanılmaz bir sancım oldu böbreklerim ve karnımda nefes alamadım.. int.baktığım kadarıyla bebiş büyüdükçe organlara baskı yaparmış
çok korktum ,bütün gün acabalarla yaşadım.
enfeksiyon var bende de dr.ilaç vermedi bol su iç nerdeyse tüm hamilelerde var dedi..,
akşam evin yanında hastaneye gittim bebişimi gördümmmmmm:nazar::nazar::nazar::nazar:
sıpam sırt üstü yatmış keyfi yerinde minnacık kalbide atıyordu hamdolsun rahatladım..
haziranın 10 nuna kadar şimdi biraz daha rahatım ..
1 ay aralık çok uzun yahuuuu:KK1::KK1::KK1:

X