2014 Aralık Anneleri

e artık dolu dolu 3 aylık olmuşsunuz annesi, çıkacak elbet göbiş de :)
buradaki arkadaşların sıkıntılarını okudukça ben de bir yandan şükrediyorum canım ya bulantımın olmamasına ama işte mutlu hamilelik için yetmiyooo :) inşallah atlatıcaz bugünleri :)

Saol cnm bnm evt ya 3 hafta gecmek bilmedi bende arada gidip icimi rahatlatayim dedim..pzt.gunu gidecem inş. Guzel haberlerle donerimm

canım bende günde 5 kere çıkarıyodum. su bile içemiordum. zofran die bi hapla ayakta duruyodum. bugün ilk defa hapı içmeyi unuttum şükür şimdilik mide bulantım yok. acaba benimde geçmişolabilir mi inşallah

bazı dr lar 2,5 bazıları 3 ü sınır kabul ediyorlarmış bildiğim kadarıyla.. senin ki iyi

Hastaneyi aradim simdi gecen cuma kan vermistim cikmis sonuclar hemsireler doktora gosterdi sonucumu normalmis ikili test sonucum oranini demediler ama normal demis doktor hemsirelerine icim rahatladi. Bidaki konttrolum 23 haziranmis ben nasil dayancam gormeden (

Bende zofranla duruyorum cnm 2 gun once sabah hicbiseyim yok iyiyim dedim icmedim ilaci guzelce kahvaltimi yaptim yarim saat sonra cikardim hepsini. İctim sonra ilaci gene. 13 haftaligim ne zaman gececek bilmiyorum. Doktorumda cikariyosan devamet dedi ilaca.

Son düzenleme:

Ayy bende aynıydım işte canım.son zamanlarda zofranda etki etmemeye başlamıştı üstelik...bugün tiroid kontrolüm vardı sabah 7 de üniversite hastanesine gittim aç karnına kan verdim 2 saat aç bekledim ona rağmen midem coşmadı ya hafiften bulantım var ama bu kadarcık bulantının elini ayağını öperim ki Ben:)) bitti galiba:) inşallah Senin de bitmiştir canım...bir de mideni ve hamile olduğunu düşünmemeye çalış baya etkisi oluyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gözün aydın canım süper :)) aynen ben de dün gittim bi dahakini 26 hazirana aldım. çoooook uzun hiç gelmicek bi tarih gibi geliyo bana :))

Gözün Aydın canım darısı bize inşallah :) bir şey olmaz annesi hiç olmadı bi bahane bulup gidersin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bende geçen günde unuttum dediğin gibi kahvaltı yapmamla çıkarmam bi oldu sonra 5 kere daha çıkardım. bugünde unuttum ama şimdilik bi sıkıntı yok umarım olmazda ya. inaniki doya doya su içmeyi, yemek yemeyi kahvaltı yapmayı özledim ya. hayırlısıyla hamilelğin tadını almaya başlasaydık bi

aynen düsünmeyince insan daha rahat edio, ama o kötü olduğum zamanlar aklıma geldikçe daha çok midem bulanıyor

bende varımm :) mümkünse benide ekleyebilirmisiniz sat:11 mart olası doğum tarihi 16 aralık yaş 27 ilk bebeğim trabzondayım

kızlaaar günaydın,
bugün işe geldiğimden beri telefonlar susmadı, ancak bakabildim sayfaya ve hızınıza yetişemedim ne kadar çok yazışmışsınız :)
ütülerini, mutfak alışverişini halletmiş biri olarak kendimi daha hafif hissediyorum bugün biraz tembel işi yaptım valla eşimin gömleklerinin hepsini topladım ütücüye gönderdim, kalanları ütüledim. bu akşam da şöyle bir süpürüp silersem kayınvalide ziyaretine hazırım

bu arada bulantılarım da tam gaz, dün gece öyle kötüydüm ki her tarafıma kramp girdi çıkarırken. hala kaburgam ağrıyor, inş bebik birşey hissetmiyordur ben kıvranırken

bende dün öğrendim sonuçlarımı herşey iyi dedi doktorum cumarteside ben sonuçları alıp doktora gidicektim randevuda almıştım ama sonuçlarımı telden öğrendim gitsem bana kızarmı ki ama ben bebeğimi görmek istiyoruuuummmmm ayrıca konyaya gidicez yarın 1 hafta ordayız bebişimi görmeden gideme ki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…