2014 Aralık Anneleri

oww ben bekleyemem 7. aya kadar :KK1:
senin yaptığında çok güzel bende eskiden her ay altın alıyordum evde duruyordu
ama eve hırsız girdikten sonra artık alıp koyamıyorum:KK50:

Allah korusun evde altın tutmak sakıncalı biz bankadan kasa kiraladık evde bir şey durdurmuyoruz artık...

günaydınnnnn kızlaarrrr....
nasılsınız? durumlar nasıl? bir problem yoktur inş. kötü bişiy duymak istemiyorum:KK16::KK16:

kızlaaar günaydın iyi haftalar olsun .. Haftasonu yine bulantılar devamm sabahta oldu biraz ..
sizlere bişey danışmak istiyorum balık yağı hapı kullananlar duydum doktorunuz mu önerdi , haftasonu bi eczacı ile tanıştım zadevitalin balıkyagını önerdi kullanan varsa memnun mu yazabilir mi ?
normalde özele gidiyorum ama yarın evimize cok yakın olan sait çiftçiye gideceğiz ikili test varsa yaptıracağım bakalım nasıl olacak.. cinsiyett için çıldırıyorumm ya artık bişeyler almak istiyorum ..

kızlaaar günaydın iyi haftalar olsun .. Haftasonu yine bulantılar devamm sabahta oldu biraz ..
sizlere bişey danışmak istiyorum balık yağı hapı kullananlar duydum doktorunuz mu önerdi , haftasonu bi eczacı ile tanıştım zadevitalin balıkyagını önerdi kullanan varsa memnun mu yazabilir mi ?
normalde özele gidiyorum ama yarın evimize cok yakın olan sait çiftçiye gideceğiz ikili test varsa yaptıracağım bakalım nasıl olacak.. cinsiyett için çıldırıyorumm ya artık bişeyler almak istiyorum ..

günaydın. aynen bende her gördüğümü alasım vardı ortak renk olanlardan biraz aldım şuanda alma isteğim durdu bu şekilde yapabilirsin :21::21:

Gunaydin tatlim :) kendim gibi birini bulduguma sevindim cunku acaba benim doktorum mu cok ilgisiz diye dusunuyordum. Neyse beklicez sabretcez canim yapacak baska bisey yok. Hayirlisiyla gittigimizde guzel haberlerle donelim de gerisi onemli degil. Bende hic agri yok sadece bulanti ve halsizlik var..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım senin randevu bugündü değil mi? Ne yaptın merak ettim. İnş her şey yolundadır. Gördün mü bebeğini :KK16:

Evet canim diyet yapiyorum.
Bayagi dikkat ediyorum ama bazen de canimin cok istediği bir seyi yiyorum.
Fazla hareket ediyorum. Düşük çıkıyor sekerim.
E beni dahiliyeye gonderdi direk. Korkacak bişey yok cnm diyetle cok rahat dusuyormus.

hımmm benimde diyet yapmam lazım ama bu sıralar inadına yasak olan şeyleri canım istiyor
haşlama patates gibi :KK34::KK34:
benide haziranın onunda gel bakalım tekrar dedi bide 2 li test yapılcak..
inş hayırlı haberler ile dönerim
canım senide azminden dolayı tebrik ederim,darısı bana inşallahh:KK34:

ben kullanıyorum EFA 1200 balık yiyemiyorum diye verdi doktor akşamları bir tane içiyorum bu haftasonu ilk defa yeni bir doktora gittim ben de o doktor da gayet iyi kullanmaya devam et dedi...

Herkese gunaydin kizlar benimki biraz gec oldu ama napalim :KK70:

ya kızlar illa tenemi değecek güneş.giysinin üstünden faydası olmazmı? :KK52:[/QUOTE]

Ben tene degecek diye biliyorum kapaliysan guneste otururken kollarini dirsege kadar siyir bi yerde okumustum yeterli olur diye..
günaydınnn :21: hımm bende dün yemek kokusuna sandım ama değilmiş,devam ettim yapmaya dahad bulanmadı midem,demek arada geliyolar bölee :KK51::KK51:
Ayy bu iyi bi gelisme desene yavas yavas duzelecek demekki.bende daha iyiyim bugun sukur :)
:nazar::nazar: oh şükür ne güzel hersey normal çıkmış Rabbim bize de hayırlı sonuçlar almayı nasip eder inşallah.bende 10+5 im ve 2 kilo almışım , 58 olmuşum diyet yapmayı düşünüyorum bugünden itibaren:KK53::KK53::KK53:
Diyet yapilmaz canim hamileyken.kilolara takilma bebegin saglikli olsunda verirsin kilo dedigin nedirki.biz dogumdan sonra bide diyet topigi acariz burdaki arkadaslarla hep beraber kilo veririz :KK70:
ben 7 aylık oluncaya kadar bir şey almamaya kararlıyım sadece her ay maaşı alınca bir çeyrek alıp atıyorum kuzum bereketli gelsin sonra o çeyrekler cicilere, çeyizlere dönüşecek :))

Sabredebileceksen cok guzel.Bizde bebegin ceyizini kizin annesi yapar ben o yuzden cok rahatim.ama yinede duramiyorum alicam biseyler cinsiyet bi belli olsun :)

maşallah canım yaa :nazar::nazar::nazar: benimki geriden geliyor, seninki önden önden gidiyor :) sağlıkla büyüsünler inşallah :) daha önceki kontrolde uyumlu muydu sat ve ultrason merak ettim.

Önceki kontrolde de 6 gün öndeydi cnm. Bnm bebekler haftasına göre önde oluyolar. Erken yımırtlıyomuşum:KK1:

Herkese gunaydin kizlar benimki biraz gec oldu ama napalim :KK70:

ya kızlar illa tenemi değecek güneş.giysinin üstünden faydası olmazmı? :KK52:

Ben tene degecek diye biliyorum kapaliysan guneste otururken kollarini dirsege kadar siyir bi yerde okumustum yeterli olur diye..

Ayy bu iyi bi gelisme desene yavas yavas duzelecek demekki.bende daha iyiyim bugun sukur :)

Diyet yapilmaz canim hamileyken.kilolara takilma bebegin saglikli olsunda verirsin kilo dedigin nedirki.biz dogumdan sonra bide diyet topigi acariz burdaki arkadaslarla hep beraber kilo veririz :KK70:

Sabredebileceksen cok guzel.Bizde bebegin ceyizini kizin annesi yapar ben o yuzden cok rahatim.ama yinede duramiyorum alicam biseyler cinsiyet bi belli olsun :)[/QUOTE]

Sabretmek için elimden geleni yapıcam çeyiz konusunda ben evlenirken her şeyimizi annemler yaptı o yüzden bebekte de bir şey yapmalarını istemiyorum birazda erkek evi terlesin dimi ama... aman ben yaparım her şeyi kuzuma...

X