2014 Aralık Anneleri

offf midem bulanmıyo diyodum nazar değdi, soğan doğrarken midem değişik oldu sonra öğür öğürbi hal oldum,birde kızlar benim bi fobim var kusma fobim...:KK52: kusmakdan ve kusandan korkuyorum,kendim kusmayayım diye midem acıdı çok.. allah aşkına benim gibi fobisi olan var mı :KK36::KK36:

offf midem bulanmıyo diyodum nazar değdi, soğan doğrarken midem değişik oldu sonra öğür öğürbi hal oldum,birde kızlar benim bi fobim var kusma fobim...:KK52: kusmakdan ve kusandan korkuyorum,kendim kusmayayım diye midem acıdı çok.. allah aşkına benim gibi fobisi olan var mı :KK36::KK36:

Var canım bende kusmaktan çok korkarım şükür ki hamileliklerimde hiç kusmadım :))

Var canım ben :KK43: çok kustum 6ncı haftadan beri ama her defasında ölecek gibi oluyorum nefessiz kalıyorum panik yapıyorum çok... böyle anlatamam :KK43: eskisine göre korkum azaldı ama biraz biraz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
bende beklerim canım her zaman :) buyrun ..
benim uzun sürdü senelerce süren var tabi şükür halimize :)
Sukur canim tabii.ayy ne guzel arkadas olduk antalyadada kapimoz oldu :KK70:
ay benim doktorum cidden sorunlu herhalde 2 li test yapcas şu tarihte gel dedi yaptırcan mı falan demedi çıktık delüü
Bizimki ense kalinligina bakicaz ama kan tahlilini siz bilirsiniz dedi.o zamana kadar dusunup kararinizi verin dedi.

Ayni ben iste 2 ay boyunca kusmamak icin elimden geleni yaptim ama dun noldu kendimden gectim hala bogazim aciyo :KK43:

Sukur canim tabii.ayy ne guzel arkadas olduk antalyadada kapimoz oldu :KK70:

Bizimki ense kalinligina bakicaz ama kan tahlilini siz bilirsiniz dedi.o zamana kadar dusunup kararinizi verin dedi.

Ayni ben iste 2 ay boyunca kusmamak icin elimden geleni yaptim ama dun noldu kendimden gectim hala bogazim aciyo :KK43:

Kusunca ağız tadı değişiyor zaten tadımız yok :-(
Var tabii ben varım alanya ya tayini çıkan yok mu :-)

Ya Settar

Var canım bende kusmaktan çok korkarım şükür ki hamileliklerimde hiç kusmadım :))

anaaa ne kadar varmış kusmakdan korkann :KK1: ben yıllardır kusmadım,öğürüp duruyorumm :KK1:

Var canım ben :KK43: çok kustum 6ncı haftadan beri ama her defasında ölecek gibi oluyorum nefessiz kalıyorum panik yapıyorum çok... böyle anlatamam :KK43: eskisine göre korkum azaldı ama biraz biraz

alıştın demi kusa kusa...eminim ben kussam öyle olurdu,neler yaşadığnı hissedebiliyorumm..inşallahh daha az miden bulanır

anammm ciddi misinnn :KK50: zaten kendimizi sıkmakdan mide mahfoluyo...sık sık nereye kadar tabii kötü olmuş seninn,bi daha olmaz inş.:KK34:

Ne zaman biticek bu bulantilarrrr :KK43: agiz tadiyla yemek yemek istiorum :KK43: mideme sanki okuz oturmus gibi..

anammm ciddi misinnn :KK50: zaten kendimizi sıkmakdan mide mahfoluyo...sık sık nereye kadar tabii kötü olmuş seninn,bi daha olmaz inş.:KK34:
İnsallah olmaz canim bugunde surekli tuttum kendimi aksama kadar ama aksam yemegi esim yapinca oyle guzel yedimki :)
Benim derdim yemek yapmakla pisirmedigim surece iyiyim :KK70:

yemek yemek bir hayal..ağzımdan burnumdan fışkırarak kusuyorum resmen :KK5:

Aynen ya ben de gecen gun midemi rahatlatir diye soda ictim sonra bi kopurttu midemi agzimdan burnumdan fiskirdi sodalar asitli asitli butun gece burnum yandi basim catladi agridan sabahi zor ettim o yuzden ben de cok korkuyorum simdi tekrar kusmaktan istah kalmadi hic :KK43:

ne güzel yaaaaaa:nazar: ya canım aslında ağrısından sızısından hiç korkmuyorum normal doğumun...yani canı tatlı bir insan hiç değilim aslında dayanıklıyımdır epey hem de, maşallah:nazar: ama normalden korkmamın TEK sebebi alttan dikişşşşşşşş çooook tırsıyorummm:26::26: yani üstten 50 dikişe de razıyım ama alttan diş düşüncesi bile içimi bi garip yapıyor anlatamammmmmmm:26: sırf bu sebeple sezeryan istiyorum:44:

bende aynı durumdayım.benide tedirgin eden orayı kesiyo olmaları.orası kesilceğine karnım kesilsin diyorum. o sancının yanında o kesiği anlamıyosun bile diyolar.artık nasıl bir acıysa. ALLAH hepimize hayırlı sağlıklı doğum versin. benim doktorum erkek olduğu için daha doğumla ilgili hiçbişey soramadım.:KK1: bu doktorumu bana bi ebe arkadaşım önermişti. ve normal doğumda çok başarılı demişti demekki normal tavisye edicek bi sağlık problemi olmazsa. birde bi kadın doğum yapmış başka bi doktor yaptırmış okadar kötüymüşkü alt tarafı bu benim doktor toparlamış ortalığı:KK1: yani cerrahlığı çok ii falan diyordu arkadaşım.

Sevdiklerimizle ve bebişlerimizle geçireceğimiz nice kandillerimiz olsun. Allahım bize sağlıklı bir gebelik, kolay bir doğum, hayırlı evlatlar nasip etsin, çocuk hasretiyle yanan herkese bu duyguyu tattırsın....

Ne zaman biticek bu bulantilarrrr :KK43: agiz tadiyla yemek yemek istiorum :KK43: mideme sanki okuz oturmus gibi..

Al bendende o kadar ya bu bulanti kadar kötü bisey yok midem agzimda geziorum yemek desen hic yok rabbim yardim etsin canim sanada banada bulantisi olanlarada. Bu arada ne kadarlik bebisin?

Selamm kizlarrr bende rabbim nasip edrse aralik annesi olcam ins. 9 haftalik hamileyim bulantilardan perişanim rabbim yardim etsin yemek yemeği unuttum resmen :/

X