2014 Aralık Anneleri

Bulantım geçti diye sevinoyodum hatta doktora bile cuma günü bulantım bitti çok şükür dedim senmisin diyen al sana dedi hafta sonum bulantı baş dönmesiyle geçti :KK49:

İnsallah olmaz canim bugunde surekli tuttum kendimi aksama kadar ama aksam yemegi esim yapinca oyle guzel yedimki :)
Benim derdim yemek yapmakla pisirmedigim surece iyiyim :KK70:

günaydınnn :21: hımm bende dün yemek kokusuna sandım ama değilmiş,devam ettim yapmaya dahad bulanmadı midem,demek arada geliyolar bölee :KK51::KK51:

Günaydın kızlar nasılsınız görüşmeyeli...Cumartesi günü doktora gittim bebişim gayet iyiymiş çok şükür ikili test yaptırdık burun kemiği ve ense saydamlığına baktı bir sorun yok dedi çok şükür haftaya da kan testi sonucunu alıcaz inşallah onda da birşey çıkmaz cinsiyetini söylemedi bir dahaki gelişinde söylerim dedi bir dahaki randevu 4 hafta sonra neyse sağlıklı olsun da...Doktor bana tiksindiğin hiçbirşeyi zorla yemeye çalışma dedi doğal beslen dedi köy sütü,köy yoğurdu,köy yumurtası,köy tavuğu ye dedi folikasitimi de kesmedi folikasit ve balık hapı kullanıyorum başka ek bir şey vermedi... şuan 12+4 oldum ama miğde bulantılarım hala geçmedi 2 kilo zayıflamışım nolacak bakalım :KK43:

Günaydın herkese :) yine bir pazartesi bizi bekler :KK43: hemen cuma olsuuuun....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın kızlar nasılsınız görüşmeyeli...Cumartesi günü doktora gittim bebişim gayet iyiymiş çok şükür ikili test yaptırdık burun kemiği ve ense saydamlığına baktı bir sorun yok dedi çok şükür haftaya da kan testi sonucunu alıcaz inşallah onda da birşey çıkmaz cinsiyetini söylemedi bir dahaki gelişinde söylerim dedi bir dahaki randevu 4 hafta sonra neyse sağlıklı olsun da...Doktor bana tiksindiğin hiçbirşeyi zorla yemeye çalışma dedi doğal beslen dedi köy sütü,köy yoğurdu,köy yumurtası,köy tavuğu ye dedi folikasitimi de kesmedi folikasit ve balık hapı kullanıyorum başka ek bir şey vermedi... şuan 12+4 oldum ama miğde bulantılarım hala geçmedi 2 kilo zayıflamışım nolacak bakalım :KK43:

:nazar::nazar: oh şükür ne güzel hersey normal çıkmış Rabbim bize de hayırlı sonuçlar almayı nasip eder inşallah.bende 10+5 im ve 2 kilo almışım , 58 olmuşum diyet yapmayı düşünüyorum bugünden itibaren:KK53::KK53::KK53:

:nazar::nazar: oh şükür ne güzel hersey normal çıkmış Rabbim bize de hayırlı sonuçlar almayı nasip eder inşallah.bende 10+5 im ve 2 kilo almışım , 58 olmuşum diyet yapmayı düşünüyorum bugünden itibaren:KK53::KK53::KK53:

aman ne diyeti sağlıklı ol bebeğini kucağına aldıktan sonra zayıflarsın kusmaların mide bulantıların başlarsa diyet yapmana gerek kalmıyor zaten ilk aylarda ben de 2 kilo almıştım ama son iki haftada gitti hepsi...

günaydınlarrr
bir haftaya daha başladık bebişlerimizle :emir_bebek::nazar:
bulantı yaşayan arkadaşları okuyunca içim bi tuhaf oluyor Allah yardımcıları olsun. Ben şimdiye kadar hiç yaşamadım çok şükür
ama başlar ilerleyen haftalarda diye çok korkuyorum :18:

Günaydın canlar :-) bugün de uyandık şükür

Ya Settar

Kizlar sabahlari gobek deligimin icinden bisey kemiriyomus gibi oluyor. Tam tarifte edemedim. Garip bisey tam deligin icinden sanki. Neden boyle olurki ? Sizde de oluyomu ?

maşallah haberler çok iyi. hep böyle iyi şeyler duyarsın inşallah
cinsiyeti de demek ki kesin olsun diye 16. haftada söyleyecek. Sağlıklı olsunlarda önemli değil

ben birşeyler alabilmek için merak ediyorum cinsiyeti
gerçi duramadım siyahlı beyazlı zıbınlar aldım :KK1:

maşallah haberler çok iyi. hep böyle iyi şeyler duyarsın inşallah
cinsiyeti de demek ki kesin olsun diye 16. haftada söyleyecek. Sağlıklı olsunlarda önemli değil

ben birşeyler alabilmek için merak ediyorum cinsiyeti
gerçi duramadım siyahlı beyazlı zıbınlar aldım :KK1:

ben 7 aylık oluncaya kadar bir şey almamaya kararlıyım sadece her ay maaşı alınca bir çeyrek alıp atıyorum kuzum bereketli gelsin sonra o çeyrekler cicilere, çeyizlere dönüşecek :))

aman ne diyeti sağlıklı ol bebeğini kucağına aldıktan sonra zayıflarsın kusmaların mide bulantıların başlarsa diyet yapmana gerek kalmıyor zaten ilk aylarda ben de 2 kilo almıştım ama son iki haftada gitti hepsi...

hadiiii son bir buçuk haftam kaldı artık iyice almaya baslarım diye düşünmüştüm:KK23::KK23:

ben 7 aylık oluncaya kadar bir şey almamaya kararlıyım sadece her ay maaşı alınca bir çeyrek alıp atıyorum kuzum bereketli gelsin sonra o çeyrekler cicilere, çeyizlere dönüşecek :))

oww ben bekleyemem 7. aya kadar :KK1:
senin yaptığında çok güzel bende eskiden her ay altın alıyordum evde duruyordu
ama eve hırsız girdikten sonra artık alıp koyamıyorum:KK50:

X