2014 Aralık Anneleri

Nasi tahmin ettim ama :KK70:
Kizlarda onu konusuyo herkese farkli kokuyo kocalari tuzlu,yunlu vs. :)

Valla herkes atmış kocayı kenara :KK9: ben atamıyorum.. Aha bak aldı küllüğü gitti salona sigara içmeye... Yaw bu adamın bu bebeğe tek katkısı sperm oldu.. Pesssssss!

Bebeğin tüp olduğunu düşünürsek herşey bir gram spermden ibaret... Bu aralar resmen kılım kendisine....

Benim eşim artık evin hiçbir yerinde sigara içmiyo gelir gelmez duşa giriyo dişini fırçaliyo ilk başlarda balkonda içiyodu çok kokuyor üstüne kusarım dedim ondan vazgeçti :)

Bak bak tehdite baaak üstüne kusarım iyiymiş :KK70: benimki sigara içmiyor çok şükür ben içerdim 6 ay önce bıraktım sıpam için :)) Ben de parfümüne kızıyorum eşimin sıkma diyorum balkonda sıkıyor ama koşarak kapıya gidene kadar beni deli ediyor o koku yaaa senin tehditi deneyim:KK70::KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim bisey dememe gerek kalmiyo bacagima koyuyo elini niye oyle yapiyosun diye sordum.bigun karnina baski olmasin diye diyo :)
Yataktan cise kalkarkende her defasinda yavas yavas kalk dikkat et diyo ya uykusunun arasinda bile :KK70:

Ahahahahahhaah şimdi okudum yukarıyı... Herkesin kocası pis mi kokuyor :) Iyi çok sevindim... Ben de bizimkine hergün yıkan diyordum 😂😂😂😂

Nasi tahmin ettim ama :KK70:
Kizlarda onu konusuyo herkese farkli kokuyo kocalari tuzlu,yunlu vs. :)

Ben tek degilmisim :KK9: eve giriyor kötü kokuyon banyo yap diyom..banyodan çıkıyoragir kokuyon diyom ee yeni yikandim diyo adamcagiz vucudu kokmasa da kafan kokuyor diyorum :KK1::KK1::KK1::KK9:

İlk 3 ayda baş popo mesafesi sonraki 3 ayda iki kulak arası Mesafe son 3 ayda da bacak boyu ölçülüp haftası tahmin ediliyor
Ama ilk uc ayda bas nere popo nere nasil ayirt edilirki ilk haftalarda?
Bana hep toplam boyu soyleniyodu bu defa bas popo mesafesi diye ozellikle belirtti doktor anlamadim ki

Valla herkes atmış kocayı kenara :KK9: ben atamıyorum.. Aha bak aldı küllüğü gitti salona sigara içmeye... Yaw bu adamın bu bebeğe tek katkısı sperm oldu.. Pesssssss!

Bebeğin tüp olduğunu düşünürsek herşey bir gram spermden ibaret... Bu aralar resmen kılım kendisine....

Buda baska ilginc yaklasim koptum gercekten :KK70:
Bu aksam cok yaraticiyiz

Ben oremem ama netten asagidaki modeli cikarttirdim anneme onu oruyo.bizde kiz tarafi a dan z ye ceyiz yapar bebege ben cok bise almiycam o yuzden :)
ununatun.jpg

Kenari farkli olacak tabi o kurdelalarda olmuycak onun yerine baska bise dusunuyoruz :)
Fikirlere acigim
Kizlar askolsun bi battaniyeme bakmadiniz.:KK43:

Ama ilk uc ayda bas nere popo nere nasil ayirt edilirki ilk haftalarda?
Bana hep toplam boyu soyleniyodu bu defa bas popo mesafesi diye ozellikle belirtti doktor anlamadim ki

O kadar da ayırt etsin dimi yıllarını vermiş bunun için :) toplam boyu hesaplamak için formül var ama toplam boyu söyleyen duymadım ben

Kizlar hepinize meraba benim bulantilar nihayet elveda diyo bana cok sukur, darisi size.Bugun aksam hamburger menu yedim kolasiyla birlikte acikcasi biraz kotu hissetmiyor degilim arada bir olmaz bisey dimi :)

Kizlar hepinize meraba benim bulantilar nihayet elveda diyo bana cok sukur, darisi size.Bugun aksam hamburger menu yedim kolasiyla birlikte acikcasi biraz kotu hissetmiyor degilim arada bir olmaz bisey dimi :)

Uzun bir süre yeme... Bir kereden birşey olmaz.. Dr bana gazlı içecekleri yasakladı.. Ben de ilk defa bu akşam kola içtim! Ama Et'lere güvenmiyorum

O kadar da ayırt etsin dimi yıllarını vermiş bunun için :) toplam boyu hesaplamak için formül var ama toplam boyu söyleyen duymadım ben

Yaa canim ilk baslarda crl hesaplarken bi cizgi oluyo ya olctugu yeri gosteren
İste o cizgi bastan ayaga gosteriyodu. Bu defa kendi doktoruma diilde memleketime gelmisken bi aile dostumuza gorundum.
Dedim az buyumus gibi esimle hesap yapioduk o da yok ben bastan popoya olctum bacaklar yok bunun icinde dedi
Off yaa senin dediginde mantikli
Ne biliyim esim doktor ama uzmanligi olmayinca bilgileri yetersiz kaliyo bu detaylarda

Kizlarr bana bi fotograf nasil yuklenir ogretsenizde benim minnosun resmini bi yukleyim sizin haftaniza gore bi yorumlasaniz ufak mi kalmis benim bidik :KK43:(

Fikri olan yok mu kızlar???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/Q

doktorum bana;aynı şekilde devam et hayatına,yalnızca ilk üç ay saçını boyatmayıp üç aydan sonra doğal boyayla boyat ve lazer epilasyonu bırak dedi..ellerim çok kuru ve günlük bilmem kaç defa krem sürüyorum.makyajımı da yapıyorum her zamanki kadar .kısacası eski hayatıma aynen devam

Yaa canim ilk baslarda crl hesaplarken bi cizgi oluyo ya olctugu yeri gosteren
İste o cizgi bastan ayaga gosteriyodu. Bu defa kendi doktoruma diilde memleketime gelmisken bi aile dostumuza gorundum.
Dedim az buyumus gibi esimle hesap yapioduk o da yok ben bastan popoya olctum bacaklar yok bunun icinde dedi
Off yaa senin dediginde mantikli
Ne biliyim esim doktor ama uzmanligi olmayinca bilgileri yetersiz kaliyo bu detaylarda

İlk haftalarda zaten kese çapı ölçülüyor belki ordan karışıklık olmuştur takılma bunlara doktoruna güven normal diyorsa normaldir rahat ol :)

X