2014 Aralık Anneleri

:KK1::KK1::KK1::KK1: ayy ne güldüm yaaa vala burda moral buluyorum canlarr :KK1::KK1::KK16: tuzluyu anladık da yünlü neymiş yaa :KK1:

Ne bileyim o parfümler zehir gibi geliyor bana yatakta itiyorum uzağa allahtan farketmiyor gariban

Ya Settar

Sevmez miyim annesi maşallah süphanallah bakıp bakıp durdum:) koyarım bende haftaya teyzesiiiiiii:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Koy tabi merakta bırakma bizi heheh beraber heyecanlanıyoruz

Ya Settar

ya benim düşük oldu kasımda hayatım. banyo yapmak tetikledi işte kahve lekeler kana dönüştü banyo yapınca.dikkat ettinse regli dönemindede banyo yapınca kanama çoğalıyor. normal durumda dediğin gibi ayakta iyi. ama lekelenmen varsa lütfen banyo yapma.ben tecrübe ettim maalesef sonrasında ise büyüklerden ve dr dan banyo yapmamak gerektiğini duydum.zaten kendim de anladım banyodan çıkınca leke döndü kırmızı kana. şimdi yeniden hamileyim çok şükür . Rabbim hepimize kucağımıza almayı nasip eder inşallah.

Geçmiş olsun inşallah bu sefer sıkıntısız tamamına erip bebilimi kucağına alırsın.
Doğru dıyoosun aslında adetliyken banyo yapmak kanamayı arttrıyo da allahtan bugun bana bişey olmadı. Hatta gitgide azaldı ve kahveeye dondu. İçerdeki bölge akıoyo sanırım. Bn yıne de hıc kalkmıyorum. Haftaya da rapor verirse süper olcak. 11 de biter boylelıkle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eşim bana tazı gibi oldun seninle ava çıkmak lazım iyi koku alıyosun diyo :)
Cok guluyorum yaa..
Bana da yiter gari yumuşatıcı pis kokar mı diyor

Ya Settar
Banada hersey pis kokuyo bulasik deterjani dus jeli yumusatici oo liste uzar gider..
Ne bileyim o parfümler zehir gibi geliyor bana yatakta itiyorum uzağa allahtan farketmiyor gariban

Ya Settar
Bende yanimda sikma o parfumu dedim zavalli cikarken vestiyerden sikip gidiyo :)
Benimki sigara iciyo bide balkonda ayni odaya bile almiyorum koku cikana kadar

Cok guluyorum yaa..

Banada hersey pis kokuyo bulasik deterjani dus jeli yumusatici oo liste uzar gider..

Bende yanimda sikma o parfumu dedim zavalli cikarken vestiyerden sikip gidiyo :)
Benimki sigara iciyo bide balkonda ayni odaya bile almiyorum koku cikana kadar

Sigara içse odayı ayırırdık herhalde bide diyorum benden temizdir öyle olmasa napardım acaba

Ya Settar

heheh :) bende yatakda bunalıyorum çok dokunma elini üstüme koyma vs. vs. artık alıştı o da huyuma... :KK1::KK1:

Sigara iciyor malesef eşim yanima geldigi gibi dişlerini fırçala pis kokuyon diyorum. Zaten balkonda içer hep ama kokusu nasıl kötüymüş. Birde bende içiyordum yaklaşık 1yıl once bıraktım. Nasıl içiyormusum bilmiyorum valla. Gece yatarken aliskanlik olmus hep elini karnima koyar. Ee iyide orda artik bebis var. Bisey olacak diye mi neden eli gelsin gobisime hemen ittiriveriyorum. Coj kotuyuz biz kizlar ya.:KK70:

Sigara iciyor malesef eşim yanima geldigi gibi dişlerini fırçala pis kokuyon diyorum. Zaten balkonda içer hep ama kokusu nasıl kötüymüş. Birde bende içiyordum yaklaşık 1yıl once bıraktım. Nasıl içiyormusum bilmiyorum valla. Gece yatarken aliskanlik olmus hep elini karnima koyar. Ee iyide orda artik bebis var. Bisey olacak diye mi neden eli gelsin gobisime hemen ittiriveriyorum. Coj kotuyuz biz kizlar ya.:KK70:

Al iste benden bi tane daha :KK70:

Kizlar bide benim rahmim kalp seklinde oldugu icin bebek sol tarafinda sag tarafa gecemiyorya doktor 35. Hfta gibide alabiliriz dedi belki gununude doldurur dedi. 35 olursa 27 ekim oluyor cok kucuk olmaz mi :KK43:(

canı bişey olmaz inşallah.bnm liseden arkadaşımın 29 haftalıkken açılması başlamış.doktor 2 gün ilaçla anca durdurmuş.29.haftada normal doğum yaptı.bebeği o aylarda 1300 olması gerekirken 1800 doğmuş ve şimdi bi tatlıki maşallah... o yüzden sen hiiççç korkma içini ferah tut.bişeycikler olmaz inşallah

Tuzlu gibi yünlü gibi bide kokusuna aşık olduydum o kadar temizdir ki ben pis kalırım yanında

Ya Settar

ben sizlere bayıldım ya ne güldüm okurken. shımarık senin yünlü benzetmen swiftinde ittiriveriyorum demesi :KK1::KK1::KK1: ama bi yandanda okurken kendimi bulmadım değil.bende gece uyanıyorum oda kokmuş gibi geliyo kapı fln açıyorum.yatıyorum gene kokuyo. heralde bu adam kokuyo diyorum yüzü bana dönükse dürtüyorum uyandırıyorum arkanı dön diye oda neden fln desede dönüyo napsın :KK9::KK9::KK9: bende eşimin kokusunu sevenlerdendim.ama yine şükür kocasının kokusunu hayvan damına kokuyo diye benzetenlerde var o kadar değil...ama tuzluyla yünlüyü unutmam herlade :KK9::KK9::KK9::KK9: aklıma geldikçe gülerim artık

Benim eşim artık evin hiçbir yerinde sigara içmiyo gelir gelmez duşa giriyo dişini fırçaliyo ilk başlarda balkonda içiyodu çok kokuyor üstüne kusarım dedim ondan vazgeçti :)

Benim eşim artık evin hiçbir yerinde sigara içmiyo gelir gelmez duşa giriyo dişini fırçaliyo ilk başlarda balkonda içiyodu çok kokuyor üstüne kusarım dedim ondan vazgeçti :)

Bak bak tehdite baaak üstüne kusarım iyiymiş :KK70: benimki sigara içmiyor çok şükür ben içerdim 6 ay önce bıraktım sıpam için :)) Ben de parfümüne kızıyorum eşimin sıkma diyorum balkonda sıkıyor ama koşarak kapıya gidene kadar beni deli ediyor o koku yaaa senin tehditi deneyim:KK70::KK70:

aynen benimkide elini karnıma koyarda ben bebişden değil rahatsız oluyorum tamamen bıraktığı için elini ağırlık oluyo :KK1::KK1: sigara kokusundan bende hiç hoşlanmam allahtan eşim kafaya esince içer, bayağı oldu evde içmeyeli aman nazar değmesinn :nazar::nazar: hihh kötüyüz ama bebiş için yaaa :KK47::KK47::KK47:

İtiraf et bunlari yazarken agladin mi?
Aynen katiliyorum sana ama gulumseyerek :)

Nihayet beni anlayan biri cikti..herkes biseyin yok kusmadin bile diyo ama halimi bilen yok tabi:KK43:

Yok yok ağlamadım gözlerim doldu
Bu arada ben anlarım seni... Hiç kusmadım fakat o bulantı beni kusmaktan beter etti... Midemin ağzıma kadar yükselip tekrar inmesi... Cık cık çok fena çok... Hele o etrafta kokanlar yok mu? Bana yatakta adam kokuyor yaw..... Çok fenayım

aynen benimkide elini karnıma koyarda ben bebişden değil rahatsız oluyorum tamamen bıraktığı için elini ağırlık oluyo :KK1::KK1: sigara kokusundan bende hiç hoşlanmam allahtan eşim kafaya esince içer, bayağı oldu evde içmeyeli aman nazar değmesinn :nazar::nazar: hihh kötüyüz ama bebiş için yaaa :KK47::KK47::KK47:

Benim bisey dememe gerek kalmiyo bacagima koyuyo elini niye oyle yapiyosun diye sordum.bigun karnina baski olmasin diye diyo :)
Yataktan cise kalkarkende her defasinda yavas yavas kalk dikkat et diyo ya uykusunun arasinda bile :KK70:

Ahahahahahhaah şimdi okudum yukarıyı... Herkesin kocası pis mi kokuyor :) Iyi çok sevindim... Ben de bizimkine hergün yıkan diyordum 😂😂😂😂

Benim bisey dememe gerek kalmiyo bacagima koyuyo elini niye oyle yapiyosun diye sordum.bigun karnina baski olmasin diye diyo :)
Yataktan cise kalkarkende her defasinda yavas yavas kalk dikkat et diyo ya uykusunun arasinda bile :KK70:

vayyy vayyy :nazar::nazar: nasıl korkuttuysan artık adamı :KK1::KK1::KK1: uyku arası falan dinlemiyoo :KK52:

Yok yok ağlamadım gözlerim doldu
Bu arada ben anlarım seni... Hiç kusmadım fakat o bulantı beni kusmaktan beter etti... Midemin ağzıma kadar yükselip tekrar inmesi... Cık cık çok fena çok... Hele o etrafta kokanlar yok mu? Bana yatakta adam kokuyor yaw..... Çok fenayım
Nasi tahmin ettim ama :KK70:
Kizlarda onu konusuyo herkese farkli kokuyo kocalari tuzlu,yunlu vs. :)

X