2014 Aralık Anneleri

sağlıkçıymışşın galiba çocuğunda var o zaman bundan böyle bende krem sürerimm kiiiiii:KK52: yaaa ilk bebek olup bilmeyince fazla panik oluyorummm
Bütün bu ayrıntıları düşünüp kendine stres yapmak herseyden daha zararlı ben çoğu hastalığın kaynağının da stres olduğunu düşünüyorum gördüklerime dayanarak

Önce haftalarımızı paylaştık, sonra tedirginliklerimizi.. Sırayla doktorun ne dediklerini, yapmamız ve yapmamamız gerekenleri... Mide bulantılarımızı, duygusallığımızı, tembel kocalarımızı anlattık... Şimdi yavaş yavaş içimizde dans eden bebişlerimizin boylarını, oynayışlarını ve hatta cinsiyetlerini paylaşıyoruz... Zaman gelecek odalarını, aldıklarımızı, istediklerimizi paylaşacağız... Isim beğeneceğiz soracağız öneri isteyeceğiz... Hayırlısı ile Kasım ayı girdikten sonra sırayla doğum haberlerimiz, hikayelerimiz başlayacak... Sonra .. uzar gider..
Burda cümbüş cemaat birsürü mucizeye tanıklık ediyoruz... Ne mutlu bize :)

Not: Duygusalllığım tavan belli oldu mu :KK9::KK9:
İtiraf et bunlari yazarken agladin mi?
Aynen katiliyorum sana ama gulumseyerek :)
daha kötüüdür o yaa. herşey kokar şimdi sana

Nihayet beni anlayan biri cikti..herkes biseyin yok kusmadin bile diyo ama halimi bilen yok tabi:KK43:

gözün aydın canım.:KK55: evet sağlılklı olsunlarda.benimde içime hep erkek doğuyo. bende bidaha gittiğimde 12 haftalık olmş olacak nasipse.sen maşşalh öğrenmişsin.belki bende öğrenirim ozman:KK52:

Ogrenirsin cnm insallah. Yarin sabahta idrarli bir cinsiyet ogrenme seyi yazmisti bir arkadas onu denicem bakalim o ne cikcak. Sabah ilk yapilan idrari bos temiz seffaf bir seye yapicakmisiz. 10 dk beklicekmisiz turuncuya donerse kizmis yesilimsi olursa erkekmis. Bide bunu denicem :)))

Nihayet beni anlayan biri cikti..herkes biseyin yok kusmadin bile diyo ama halimi bilen yok tabi:KK43:

herhalde yani... sadece kusmakla bitmiyo ki hamilelik,birde bunu yaşayanlar söylüyosa daha ne denir..benimde bulantım yok denilecek kadar azdı ama bi ara sebzelerin kokusu o kadar tuhaf geldi ki öğürdüm,allahtan çabuk atlattım..

Ogrenirsin cnm insallah. Yarin sabahta idrarli bir cinsiyet ogrenme seyi yazmisti bir arkadas onu denicem bakalim o ne cikcak. Sabah ilk yapilan idrari bos temiz seffaf bir seye yapicakmisiz. 10 dk beklicekmisiz turuncuya donerse kizmis yesilimsi olursa erkekmis. Bide bunu denicem :)))

Bununla ilgili yorum yapmıştım ama görülmedi sanırım :) idrar durup dururken renk değiştirmez arkadaş yanlış anlaşıldı bence o bahsettiği yaklaşık 60 tl olan bi test internetten bakın bi idrarda cinsiyet testi diye daha net olacak o zaman

Maasallah canim ne guzel rahatlamissindir.
Cinsiyetide ogrendin senden mutlusu yok:)
Yalniz bisey sorucam ben 3gun once gittim doktora 12 haftaydi tam. Boyuna 4,56 dedi ancak bas popo mesafesini aldi bacaklari haric.
Senin olcumunde boyle mi yapildi bi bakabilir misin ultrason kagidina
Hayir babasida cok uzun ama niye boyle minik kaldiki benim bebis

Crl 6.46 yaziyor cnm o degilmi bacaklar dahilmi bilmiyorum ? Ben zaten bebegi gorunce tutulup kaliyorum :)) aklima soru gelmiyor.

canım bence yapma o testi yinede çok karışmayayım ama idrar durduk yere renk değiştirmez.o arkadaş intelligender diye bi test var muhtemelen onu okudu.midemiz zaten hassas bide idrar bekleme yani.o testin içine karıştırdıktan sonra renk değişimi oluyo yoksa neden yeşile dönsün durudk yere hemde 10 dk da turuncuya hadi bi ihtimal. http://www.............../IntelliGe...17482.html?gclid=CJyYvcjGwr4CFckBwwodcR0ArQ#0 üründe bu

canım bence yapma o testi yinede çok karışmayayım ama idrar durduk yere renk değiştirmez.o arkadaş intelligender diye bi test var muhtemelen onu okudu.midemiz zaten hassas bide idrar bekleme yani.o testin içine karıştırdıktan sonra renk değişimi oluyo yoksa neden yeşile dönsün durudk yere hemde 10 dk da turuncuya hadi bi ihtimal. http://www.............../IntelliGe...17482.html?gclid=CJyYvcjGwr4CFckBwwodcR0ArQ#0 üründe bu

Ben arastirmadim hic doktor erkek dediya bide kendim deneyim dedim :)) neyse denemeyim bari :))

Kizlar bide benim rahmim kalp seklinde oldugu icin bebek sol tarafinda sag tarafa gecemiyorya doktor 35. Hfta gibide alabiliriz dedi belki gununude doldurur dedi. 35 olursa 27 ekim oluyor cok kucuk olmaz mi :KK43:(

kızzzzzzzzzz shimarikkkkkkk senin sıpaya bakıp duruyorum MAŞALLAH:nazar::nazar:ikimiz aynıyız ya merak ediyordum eşime de gösterdim bi duygulandık flnnn ayyy Rabbim esirgesin:KK16: bir an evvel bir hafta geçse de bende kuzumu görsem sizle paylaşşammm yaaaa çatlayacağımmmmm sıpamı görmek istiyoruuummmmmmmm :KK52:

Canım ben de haftaya seninkinden kontrol ederim ne kadar büyümüş minnakım kendinin gibi bak teyzesi sev onuuu

Ya Settar

Bütün bu ayrıntıları düşünüp kendine stres yapmak herseyden daha zararlı ben çoğu hastalığın kaynağının da stres olduğunu düşünüyorum gördüklerime dayanarak

Anladım canım çok sağolasın teşekkür ederim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben de haftaya seninkinden kontrol ederim ne kadar büyümüş minnakım kendinin gibi bak teyzesi sev onuuu

Ya Settar

Sevmez miyim annesi maşallah süphanallah bakıp bakıp durdum:) koyarım bende haftaya teyzesiiiiiii:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X