2014 Aralık Anneleri

bende yalnızım hemde sabahdan doğruuu :KK50::KK50: benim eşimde ev taşıyacağız diye onun işleriyle uğraşıyo her gün

çok sıkılıyorum yalnız ben :KK5::KK5::KK5: eşiminde çalıştığı yerde tayinler açıklanmış işte yemeğe gittiler erkekler olarak bayanları düşünen yookkk :KK50::KK50::KK50:

Kuzucuklarin yeni resimleri teyzeleri

Ay yerim ayol ben bunları mercimek taneleri.. :nazar:

maşalahhhhh annesiiiiiiiiii:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ay içinde 3 tane kalp var sen ve ikizler ne güzel ya maşallah:KK49: heveslendim ultrason fotoları gelince bir hafta var benim kontrole dahaaa

Ay ben napim 3 haftam var ayoool . Tee Haziran'ın 20 sinde gel dedi.

kizlar komik gelmezse, sizde göbek deliği ağrisi oluyormu? benim bugün agriyor :KK43: birden kalkinca fln kasiklarima öyle bir sanci giriyorki adim atamiyorum :KK43: kasik batmalari yaninda hic kaliyor :KK43:

Oluyo arada canım, doğurana kadar ağrımadık yerimiz kalmayacak rahat ol:)))

Bazen düşünüyorum, hatta dün eşime de söyledim. Allahım, bize sen ne güzel bir hediye verdin. İkimizin aşkının bir parçası, içimde büyüyor, doğacağı günü bekliyor. Bu resmen bir mucize. Ne kadar şanslıyız diyorum, dusunuyorum, cok mutlu oluyorum :):) hayatta en cok sevdigim kisiye ve kendime benzeyen, bizden baska kimseye ait olmayan, caresiz, korunaksiz minicik bir kalp. Allahim hepsini korusun, kotu gozlerden, en ufaktan buyuge tum kazalardan. Karsilatina dogumlarindan itibaren iyi insanlar ciksin, her isleri yolunda gitsin ve hep saglikli olsunlar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:KK43: :KK43: :KK43: Ben doğumdan çıkıp odama gelince hıçkıra hıçkıra ağlamıştım, artık sinirlerim boşalmıştı. Anneme bakıp bakıp ne tatlı bir bebek de mi anne gördün mü ühüüüüü diye ağlıyordum...

Kizlar doktordan geliyorum ikili test icin gitmistim. Bebegim baya buyumus baya hareketliydi eli agzinda gibi duruyodu. Doktor cinsiyet tahminide yapti%99 erkek dedi. Ben kiz hissediyodum. Hep kiz seylerine bakiyodum isim bile kiz bulmustum Narin koycaktim. Ama erkek dedi. Tum hayallerim degisti :)) saglikli olsunda yerim ben onu :))) 3 haftadir gormuyodum 6.46 cm olmus suan 11+6 yim gayet iyiymis herseyiii :)))

:nazar: Hadi gözün aydın canım.. Sağlıkla büyüsün oğluşun.. Topikimizin ilk herifi..:))

çok sıkılıyorum yalnız ben :KK5::KK5::KK5: eşiminde çalıştığı yerde tayinler açıklanmış işte yemeğe gittiler erkekler olarak bayanları düşünen yookkk :KK50::KK50::KK50:

al benden de o kadar vala bazen ağlayasım geliyo,zaten çok duygusalım birde hamilelik daha çok duygusal yaptı..oyalanacak birşeyde yok.:KK20:

al benden de o kadar vala bazen ağlayasım geliyo,zaten çok duygusalım birde hamilelik daha çok duygusal yaptı..oyalanacak birşeyde yok.:KK20:

ben ağlıyorum napayım.zaten azönce haberlerdede gördüm çocuklar babannelerinin kucağında yanarak ölmüş hadi ağlada ağla..bazende kendi kendimi teselli etmeye çalışıyorum yalnız değilim artık bebeğimde var fln diye..poofff ruh halim berbattt :KK4:

Kizlar doktordan geliyorum ikili test icin gitmistim. Bebegim baya buyumus baya hareketliydi eli agzinda gibi duruyodu. Doktor cinsiyet tahminide yapti%99 erkek dedi. Ben kiz hissediyodum. Hep kiz seylerine bakiyodum isim bile kiz bulmustum Narin koycaktim. Ama erkek dedi. Tum hayallerim degisti :)) saglikli olsunda yerim ben onu :))) 3 haftadir gormuyodum 6.46 cm olmus suan 11+6 yim gayet iyiymis herseyiii :)))

gözün aydın canım.:KK55: evet sağlılklı olsunlarda.benimde içime hep erkek doğuyo. bende bidaha gittiğimde 12 haftalık olmş olacak nasipse.sen maşşalh öğrenmişsin.belki bende öğrenirim ozman:KK52:

ben ağlıyorum napayım.zaten azönce haberlerdede gördüm çocuklar babannelerinin kucağında yanarak ölmüş hadi ağlada ağla..bazende kendi kendimi teselli etmeye çalışıyorum yalnız değilim artık bebeğimde var fln diye..poofff ruh halim berbattt :KK4:

ayyy hadi yaaa :KK50: bende zaman geçsede hemen kucağıma alsam diye düşünüp duruyorum, o zaman yalnızlık o kadar dokunmaz

Ayyyy böyle okudukça diyorum ben hamilemiyim.. yemegimi yapıyorum normal hayatıma devam ediyorum. Hıc hamile gibi değilim. Bi tek canım bisey istemiyor 8+3 üm bende ama çok şükür bulantim yokk =)) darısı sizlerinde başına.

canm öle deme senı korkutmak ıstemem ama uc ayında bulantısı baslayanlar 5 ayına kadr surenler ve daha nelerı var öle olsa bıle bence dıle getırme nazarlanırsın:) bazen bulantı ıyı dıolar olmayanlarda erken dogum rıskı oluormus ama tabı bu kesınlesmıs bısey deıl yınede mıde bulantısı kadr kotu bısey yok bende hem bulantı hemde ıstahızlık var o cok kotu aglayrak yemek yıyom valla:KK43:

ayyy hadi yaaa :KK50: bende zaman geçsede hemen kucağıma alsam diye düşünüp duruyorum, o zaman yalnızlık o kadar dokunmaz

çabuk ve kolay geçer inşallah.bende öyle düşünüyorum.bi arkadaşım var yurtdışına evlendi yenide bebeği oldu ona soruyorum nasıl bakımı zor mu diye yok hiç zor değil zaten cnm sıkılıyodu oyuncak gibi oyalanıyosun onla diyo.

çabuk ve kolay geçer inşallah.bende öyle düşünüyorum.bi arkadaşım var yurtdışına evlendi yenide bebeği oldu ona soruyorum nasıl bakımı zor mu diye yok hiç zor değil zaten cnm sıkılıyodu oyuncak gibi oyalanıyosun onla diyo.

tabi başka iş güç yok nasıl olsa... bu bebişler bizlere çok iyi gelecek inşallahh. sağlıkla doğsunlarda bi :emir_bebek:

canm öle deme senı korkutmak ıstemem ama uc ayında bulantısı baslayanlar 5 ayına kadr surenler ve daha nelerı var öle olsa bıle bence dıle getırme nazarlanırsın:) bazen bulantı ıyı dıolar olmayanlarda erken dogum rıskı oluormus ama tabı bu kesınlesmıs bısey deıl yınede mıde bulantısı kadr kotu bısey yok bende hem bulantı hemde ıstahızlık var o cok kotu aglayrak yemek yıyom valla:KK43:

kesinliklee... insan kendi kendine bile nazar değdirebiliyo bizzat yaşadım.. geçende bi tanıdıkla karşılaştım yolda.biliyo o hamilelğimi.nasıl gidiyo dedi.iyide bulantılar fena yapıyo dedim.oda aman bende bişey oldu sandım bulantı düşük riskini azaltırmış iyi işte dedi :KK53::KK53: dediğime diyeceğime pişman oldum he :26: midemiz bulanıyoda o ağlamak nerden çıkıyo bilmem.benimde çok bulanınca ağlıyorum

tabi başka iş güç yok nasıl olsa... bu bebişler bizlere çok iyi gelecek inşallahh. sağlıkla doğsunlarda bi :emir_bebek:

sağlıkla sıhhatle inşallaah ... ya can sıkıntısına çözüm bulanlar önerisi varsa önemle değerlendirilir :KK9::KK9::KK9: bebek kıyafeti bakıyorum,lohusa gecelikleri bakıyorum, gebelik videoları izliyorum yok başka :KK50::KK50::KK50:

sağlıkla sıhhatle inşallaah ... ya can sıkıntısına çözüm bulanlar önerisi varsa önemle değerlendirilir :KK9::KK9::KK9: bebek kıyafeti bakıyorum,lohusa gecelikleri bakıyorum, gebelik videoları izliyorum yok başka :KK50::KK50::KK50:

netten yapabileceğin birşeyler istiyosun galiab,birde hamilelik ve bebişle ilgili... ben daha hiç bakınmıyorum arada bebiş kıyafeti falan.vakit geçirmek için film izliyorum netten o da kesmiyo gerçiii

Ayy masallah canim bende sabirsizlandim daha 1 hafta var 12+5 te gidicem benimde cinsiyet belli olsun :)
pooofff ben yalnızlardayım eşim iş yemeğine gittii.kaldım yine yalnıııızzzz :KK50::KK50:
Bende yalnizim benimkide yemegi yedi muzige gitti yine 12 den oncede gelmez :KK43:

Maasallah canim ne guzel rahatlamissindir.
Cinsiyetide ogrendin senden mutlusu yok:)
Yalniz bisey sorucam ben 3gun once gittim doktora 12 haftaydi tam. Boyuna 4,56 dedi ancak bas popo mesafesini aldi bacaklari haric.
Senin olcumunde boyle mi yapildi bi bakabilir misin ultrason kagidina
Hayir babasida cok uzun ama niye boyle minik kaldiki benim bebis

Kızlar duş aldım şimdi yüzüme krem sürmeyeceğim diye direnirken iyice pul pul oldu cildim..siz ne yapıyorsunuz krem kullanan var mı???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maasallah canim ne guzel rahatlamissindir.
Cinsiyetide ogrendin senden mutlusu yok:)
Yalniz bisey sorucam ben 3gun once gittim doktora 12 haftaydi tam. Boyuna 4,56 dedi ancak bas popo mesafesini aldi bacaklari haric.
Senin olcumunde boyle mi yapildi bi bakabilir misin ultrason kagidina
Hayir babasida cok uzun ama niye boyle minik kaldiki benim bebis

İlk 3 ayda baş popo mesafesi sonraki 3 ayda iki kulak arası Mesafe son 3 ayda da bacak boyu ölçülüp haftası tahmin ediliyor

netten yapabileceğin birşeyler istiyosun galiab,birde hamilelik ve bebişle ilgili... ben daha hiç bakınmıyorum arada bebiş kıyafeti falan.vakit geçirmek için film izliyorum netten o da kesmiyo gerçiii

Ben bilgisayarin basina oturunca plastik kokuyo midem bulaniyo o yuzden telefondan giriyorum hep :)

X