2014 Aralık Anneleri

kayınvaldem de annem de uzakta...kimseye yakın olmayı sevmiyorum zaten, özellikle uzak bi yer tercih ettim...'çocuğun olunca döner gelirsin' dediler, dönmedim :) şimdi 'iki çocukla dayanamazsın yalnızlığa' diyolar :) direnmeye devam....uzak bi şehirde, çalışan bi kadın olarak tek bi akraba olmadan gayet rahat büyüttük ilk kuzuyu...bunda da öyle olur inşallah....

Kizlar bende kayinvalidem hakkinda biseyler yazmak istedim.Evleneli 1 yil oldu henuz ama
Benimki cok iyi yaa kendi kizi yok belki ondandir diyorum cok seviyo beni simdi cay zamani koyde oldugu icin yanimda degil ama yanimdayken bana hic bise yaptirmaz hamile kalmadan once bile o zaman baska yerde oturuyoduk her haftasonu cuma gelir 1 gece kalirdik o zaman bile yemekler hazirlardi ben bitek sofra kur topla cay yap bulasik makinesine yerlestir bu kadar is yaptim.hitap seklide hep kizim yavrum seklinde olur sarilir oper herkese arkamdan cok iyi cok seviyorum sansliyim der.misafir geldiyse yemekleri kendi yapar kizim yapti der.bi konuda uyaracaksa cok uygun bi uslupla boyle yapsan daha iyi falan der.ben memnunum valla sansliyim sukrediyorum.o yuzden ayni binaya tasindik insallah degismez iliskimiz boyle devam eder.

Sen yine iyisin ben 3 hafta önce rica edip bilgilerimide vermistim ama halen koymamislar :)

Ben çok önce yazdirdimda 6 haftalikken.. ama biz yanlis hesaplamis burdakilern hatasi degl benim hatam var. :)
Ben sat göre hesaplandgni biliodum ama doktor bana 6 hafta dedignde geriye gttigmde 3 martta hamile kaldim sandim ama degilmis.. 22 subat son adet tarihi. Ne bilim banada mantiksiz geliyordu, adet gunu hamile kalinirmi diye.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sen yine iyisin ben 3 hafta önce rica edip bilgilerimide vermistim ama halen koymamislar :)

Ben çok önce yazdirdimda 6 haftalikken.. ama biz yanlis hesaplamis burdakilern hatasi degl benim hatam var. :)
Ben sat göre hesaplandgni biliodum ama doktor bana 6 hafta dedignde geriye gttigmde 3 martta hamile kaldim sandim ama degilmis.. 22 subat son adet tarihi. Ne bilim banada mantiksiz geliyordu, adet gunu hamile kalinirmi diye.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar çok fenayım, sabah iş yerinde bayılacak gibi oldum anneme geldim. Doktorumu aradım multivitamin alabilirsin dedi, yine düzelmezsem serum takıcakmış. Mide bulantısı için de metpamid ve dramamine önerdi, zofranı şimdi önermiyomuş. Çok halsizim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay ne güzel. İnşallah her şey güzel gider. Ya benim kayınvalidem de aslında çok iyi birisi. İnanılmaz yardımcı her konuda. Fakat eskide yaşadıklarım ve şu her konuya muhalefeti, bilmişliği beni sinirlendiriyor. Dün de, onun arabasına da puset alacakmışız. O bir yerlere gittiğinde bebeği de götürecekmiş yanında. Bunu söyluor. Hey allahım ya! Eşim kaç kere ölüm tehlikesi atlatmış bebekliğinde. Anlatınca benim bebeğe bakacağı aklıma geliyor. Korkuyorum tabi. Gerçi yaşalması ve geçirdiği deneyimler sonucu aynı ihmalkarlıkları yapmayacagını dusunuyorum. Sonucta ben bakarken de allah korusun olacak olur ama ne bileyim insanım aklına her şey geliyor

MAŞALLAH cnm dilerim hep öyle gider bozulmaz hiç

bu arada yazdıklarım neden sanki kendi yazımdan alıntı yapmışım gibi çıkıyor her seferinde anlamadım :)

kızllllaaarrrrrrr biz geldiiikkkkkk drdeydik bu sabah bebişim taklalar atıyor
dr kıza benziyor dedi 16. haftada tam kesin görünürmüş

Canım her şeyin yolunda olmasına çok sevindim. Ultrasonda hareket ettiğini gördün mü ? Ayy ne kadar mutlu olur insan bebişi öyle dönerken görünce. Verdiği ilaçlar kalsiyum, demir ve vitamin mi ? SAğlık ocağınada hamile olduğunu bildirmen gerekiyor ya. Ben bildirdim oradaki doktor bana kalsiyum,demir ve vitamin verdi. Folik asiti bende bıraktım artık. Bende pazartesi gidicem meraktan ölüyorum resmen.

Haklisin canim bendende kaynakli tabi bende rahatim biraz herseyi takmiyorum kafama altinda anlam aramiyorum yani.soyle dedi bunumu demek istedi demiyorum gulup geciyorum.esimde arada kalmiyo boylece ve oda mutlu huzurlu yasiyo evinde ya arada kalsaydi onada zor olurdu.Bence korkma canim tecrube sahibi olmustur artik kayinvaliden cocukla torun cok farkli oluyomus annem oyle diyo benim aceleci kizkardesim benden once evlenip cocuk yaptigi icin ordan biliyorum :)
Kayinvalidem bile cocuklarinda yaptigi hatalara simdi pismanlik duyuyo o zaman bilmiyoduk diyo..
MAŞALLAH cnm dilerim hep öyle gider bozulmaz hiç
İnsallah canim benim sagol :)

geçmiş olsun canım, inşallah dinlenmek iyi gelir

evet cnm gördüm yaaa resmen taklalar atıyor bayıldım bayıldım dr ultrasondan bakmak için göbeğime dokundu ilk hareketi el sallar gibiydi drde size merhaba diyor bebeğiniz dedi nasıl mutlu olduk darısı başınıza inş. kalsiyum, demir ve kan ilacı verdi onları kulanamaya başlayacam geceleride kasılmalarım oluyordu bacaklarımda uyuyamıyordum bunlar iyi gelecek dedi bakalım pazartesi güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…