2014 Aralık Anneleri

evet cnm gördüm yaaa resmen taklalar atıyor bayıldım bayıldım :nazar: dr ultrasondan bakmak için göbeğime dokundu ilk hareketi el sallar gibiydi drde size merhaba diyor bebeğiniz dedi nasıl mutlu olduk darısı başınıza inş. kalsiyum, demir ve kan ilacı verdi onları kulanamaya başlayacam geceleride kasılmalarım oluyordu bacaklarımda uyuyamıyordum bunlar iyi gelecek dedi bakalım :KK16: pazartesi güzel haberlerini bekliyorum :KK3:

Ayy. belki bizede merhaba der pazartesi günü :) Kramplara sanırım kalsiyum ilacı işe yarıyormuş ama tamda emin değilim. Bakalım bende kullanmaya başlıcam bu gün.

Beni de listeye ilave eder misiniz ?
ismim Betül 27 yaşındayım Bursa'dayım ilk gebeliğim.:21:
Sat 24 Şubat Doğum 1 Aralık
Cinsiyet henüz belli değil :KK52:

bizide ekleyiiinnnn :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: isyan ediciiizzz

sat : 20 mart------- beklenen doğum tarihi : 26 aralık ----- konya---- ilk bebek---- yaş 23
canım aynı mıyız neyiz senle he ?

:KK76: sat : 21 mart tahmini dogum : 26 aralik sehir : Ankara ilk bebek yas 27 :KK1::KK1::KK1: ayni olmasakta yakiniz kuzumm :KK1::nazar:

İkili testten geldik. cinsiyet için bişey sölemedi. Beklemeye devam.
Hiç kıpraşmadı bu kez, uyuyodu herhalde:)

Ha bi de benim baby ultrasonda 13+3 çıktı...Adet tarihini 1 hft öne çektik. Dolayısıyla 40 hft kasım sonu tamamlanıyor:)

evet kalmayalım okuyorum kim ne yazmış nolmuş heyecanı paylaşmak güzel dahil olalım bizde :KK16: seninde bebeğin hayırlı olsunn :KK16:

Heyecanı burda paylaşmak güzel gerçekten. Sağol canım.

Ha bi de benim baby ultrasonda 13+3 çıktı...Adet tarihini 1 hft öne çektik. Dolayısıyla 40 hft kasım sonu tamamlanıyor:)

Erken döllenme dedikleri heralde. SAğlıkla ya uyusunda büyüsün :)

:KK76: sat : 21 mart tahmini dogum : 26 aralik sehir : Ankara ilk bebek yas 27 :KK1::KK1::KK1: ayni olmasakta yakiniz kuzumm :KK1::nazar:[/QUO

aa benim 25aralık o zaman tahmini doğum tarihi bide sitede hesaplatmıştım hee yanlış olmuş :) 1 gün 1 gündür :) senin kontrol ne zmn cnm

merhaba canım nasılsın nasıl geçiyor hamileliğin. doğum tarihlerimiz aynı inşallah :)

Kizlar bende kayinvalidem hakkinda biseyler yazmak istedim.Evleneli 1 yil oldu henuz ama
Benimki cok iyi yaa kendi kizi yok belki ondandir diyorum cok seviyo beni simdi cay zamani koyde oldugu icin yanimda degil ama yanimdayken bana hic bise yaptirmaz hamile kalmadan once bile o zaman baska yerde oturuyoduk her haftasonu cuma gelir 1 gece kalirdik o zaman bile yemekler hazirlardi ben bitek sofra kur topla cay yap bulasik makinesine yerlestir bu kadar is yaptim.hitap seklide hep kizim yavrum seklinde olur sarilir oper herkese arkamdan cok iyi cok seviyorum sansliyim der.misafir geldiyse yemekleri kendi yapar kizim yapti der.bi konuda uyaracaksa cok uygun bi uslupla boyle yapsan daha iyi falan der.ben memnunum valla sansliyim sukrediyorum.o yuzden ayni binaya tasindik insallah degismez iliskimiz boyle devam eder.

Ne güzel :) Ben de yemek yapınca benim yaptığımı söylerken rengi değişiyor. Benimki de arkamdan konuşup durur. Ben de geçip de karşısına daha bir gün bir şey demedim. Sadece Allah'a havale ediyorum. Rabbim aranızdaki muhabbeti artırsın canım. İnş çok çok daha iyi olur :KK54:

İkili testten geldik. cinsiyet için bişey sölemedi. Beklemeye devam.
Hiç kıpraşmadı bu kez, uyuyodu herhalde:)

Olsun sen yinede aralik annesisin tamammi :) benimkide 1 hafta erken dogsa kasim annesi olucam ama oyle bi varsayim yapmiyorum tabi simdiden.ense kalinligi icin bisey dedimi canim.hersey yolundadir insallah:)

Ne güzel :) Ben de yemek yapınca benim yaptığımı söylerken rengi değişiyor. Benimki de arkamdan konuşup durur. Ben de geçip de karşısına daha bir gün bir şey demedim. Sadece Allah'a havale ediyorum. Rabbim aranızdaki muhabbeti artırsın canım. İnş çok çok daha iyi olur :KK54:

İnsallah tatlim sagol.cok dua aldim ben zamaninda ondan iyi insanlar cikti karsima oyle dusunuyorum.sen yinede hic bise deme zaten kendini de yipratma gulup gec.sana biseymi diyo tamam de bildigini yap.hayati kimse icin kendine zehir etmeye degmez bence...

Olsun sen yinede aralik annesisin tamammi :) benimkide 1 hafta erken dogsa kasim annesi olucam ama oyle bi varsayim yapmiyorum tabi simdiden.ense kalinligi icin bisey dedimi canim.hersey yolundadir insallah:)

Tmm tmm aralık dedik baştan artık:)
Ense kalınlığı 1.4..Normal herhalde. Anormal olsa sölerdi di mi

maşallah canım yaa :nazar::nazar::nazar: benimki geriden geliyor, seninki önden önden gidiyor :) sağlıkla büyüsünler inşallah :) daha önceki kontrolde uyumlu muydu sat ve ultrason merak ettim.

X