2014 Aralık Anneleri

Canim demekki senin idrar yollarinda enfeksiyon var idrarindan kultur bakmislardir (oda 3 gun sonra cikiyo)buyuk bi ihtimalle kulturde bakteri cikmistir..bakterinin olmesi icin antibiyotik onemli merak etme antibiyotigin zarari olmaz..eger kullanmazsan bebege ve sana zararli ozellikle bobreklerin tehlikeye girer Allah korusun..gecmis olsun

Göbeğim şişmedi falan diyorum da, eşim az önce foto çekti. Şok oldum. Resmen şişim artık. Dokununca falan şişlik hissediyor. Çok ilginç gerçekten :)Eki Görüntüle 1125932

canım gece benimde böyle tüm gün su içiyoruz yemekler gaz yapıyor vs. ama sabah dümdüzüm. sen sabahları da mı böylesin?

canım benim beyazlarım var boyatmıyorum , ruj şeklinde olandan kullanırım acil durumlarda. golden rose marka. çok güzel kapatıytor, ama elin saçına gitse yanlışlıkla, elini boyar. yatarken yastığı boyar. yıkayınca çıkıyor ama boyuyor.

Saol canim :) verdigi 375 mg ama tabi gecmisten gelen annelerimizden anlatildikca bize gecen korkular var hamileysen ilac icemezsin antibiyotik yuzunden kurtaj oldum fln gibi seyler iste ondan insan tedirgin oluyor anlarsiniz beni :)

canım ilk gebeliğimde bende de 9. haftada idrar yolu enfeksiyonu çıktı. monrol ve 5 adet 1000lik antibiyotik içtim amoklavin idi galiba adı. tam 4 doktora danıştım . hepsi içmen gerek dedi. enfeksiyon ilerler böbreğine sıçrarsa hem gebeliğin riske girer hem sen böbrek hastası olursun allah muhafaza diye korkuttu doktorum ve içtim. şükür bebeğim sağlıklı.

Son düzenleme:
selam kızlar ben yeniyim aranızda bende 10+2 yim gün itibariyle :)
benim zaten minnak bi göbeğim vardı hali hazırda şu an hissedemiyorum şişti mi şişmedi mi :) şişince resim koyucam
benim sat 12 mart beklenen doğum 17 aralık

ben kullanmadım ama arkadaşlarım kullanıyordu maskara şeklinde olanları da var her saç rengine göre kozmetikçilerde satılıyor ama ruj şeklinde olanları da iyiydi arkadaşım kullanıyordu baya bir boyatmama gerek kalmıyor diyordu memnundu yani sen de bir dene istersen.

Cnm onlar kapatıyor ama beyazların çok fazla deilse. Öbür türlü bi yanı kapatsan öbürü kalıyo. İlk doğumdan sonra beyazlarım acaip artmıştı, 6ay direndim ama sonunda boyadım mecbur. Rimel rujdan daha kolay. İnternetten bulmaya çalış.

Bende şiştim canım ve aslım kilolu zaten farkediliyo gercekten ama göze gözükmüyo zayıftakiler kadar senin kilon gibi gözüküyo

12.hafta

Benim farkedilmiyo, 2 kat göbekliyim her zamanki gibi.. yumusak bi göbek yani :) sislik yok.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşım hamileliğinin ilk 4 ayında kullandı ve memnundu.eczanelerde satıldığını söylemişti

Hamileliğimi öğrendiğimde idrar yolu iltihabım vardı. Augmentin kullandım. Kötünün iyisini seçmek zorundasın. Allah'a emanetiz

aralık annesi olacaktım olamadım geçen ay bu ayyıda bilmiyorum size bişey soracam 2 gün var adetime yarın kızı hastaneye götürecem kendimde bete yapsam çıkarmı acam bilgi verin

Bende çıkmıştı 2 gün kala 109

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın arkadaşlar ben bugün bir şey denedim ve sizinle paylaşmak istedim internette okumuştum amerikada uygulanan bir evde cinsiyet belirleme testiymiş 10.haftadan sonra yapılabiliyormuş biz de bu sabah eşimle yaptık önce testi anlatayım şeffaf ve temiz bir kaba sabah ilk idrarını yapıyorsun ve 10 dakika bekliyorsun idrar yeşilimsi bir renk alıyorsa erkek turuncu gibi oluyorsa kız demek oluyormuş ben meraktan yaptım yarında ikili taramaya gidicez doktor ne diyecek bakalım sizde bir deneyin testin doğruluğu hakkında istatistik yapmış olalım.buarada bizikisi yeşilimsiydi :) yani erkek çıktı bakalım gerçekten öylemi

Selam arkadaşlar
Benim hafif kan içeren akıntım oluyordu, pzr ve pzt yogunluk bıraz arttı. Salı da hep kahverengi akıntı geldi. Çarşamba da kana döndü. Çok moralim bozuldu. Kesin bitti dedim. Dr a gıttık hemen. Rahimde bi bölgrde kanama olmuş. Ama sukur kese sağlamdl, kalp atışı da vardı. O gece hastanede kaldım. Pzt ye kadar yatmamı soyledi evde. Pzt tekrar bakılacak, Hayırlısı olur inşallahhhhh 😒

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

olmadı ruj şeklinde olanlardan alıcam ben de canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…