2014 Aralık Anneleri

çekirgede çok yakın sayılmaz yani orayada gitmek eziyet bebişin çok büyümeden bir çaresine bak canım doktorun belli olsun. evet cnm kısmet allah yardımcımız olsun

kızlar aksama ne yıceksınız ıstahım zaten yok ne yıcegımı sasırıyorum kılo kaybımda baya oldu yarın kontrolum var doktor yatıradabılır
:44::44:

çekirgede çok yakın sayılmaz yani orayada gitmek eziyet bebişin çok büyümeden bir çaresine bak canım doktorun belli olsun. evet cnm kısmet allah yardımcımız olsun

Sen nerde oturuyorsun ben Yıldırım'da oturuyorum ve mantıklı geldi yıldırım daki doruk. Doktoruda gördüm çok tatlı bir bayan kısmetse ona gideicem bakalım.

kızlar aksama ne yıceksınız ıstahım zaten yok ne yıcegımı sasırıyorum kılo kaybımda baya oldu yarın kontrolum var doktor yatıradabılır

kimi alır kimi verir adaletmi bu şimdi benide kilo alıyorum diye yatıracak dr bu gidişle

Sen nerde oturuyorsun ben Yıldırım'da oturuyorum ve mantıklı geldi yıldırım daki doruk. Doktoruda gördüm çok tatlı bir bayan kısmetse ona gideicem bakalım.

bende yıldırımda oturuyorum yeşile yakın. doğum tarihlerimizde hemen hemen aynı yarın 2li tarama testi için gidicem sen gittinmi?

Ücretsiz izin imkanın varsa maddi olarak 2 yaşına gelene kadar izin alabiliyorsunuz ama bu izin süresince emeklisandığına paran yatmıyo yani ücretsiz izin emeklilik süresini uzatıyor

100 dü en üst canım dr.da dediğin gibi 95 ten aşağı olmalı dedi
ama olmadı gelecek ay tahlilde yüksek çıkarsa dahiliyeye gönderirim deyince korktum bende
ohhh içimi rahatlattın çok sağol
diyetmi yapıyorsun?
inş canım 3 ayı tamamlayalımda sonra yürüyüşlere başlarız

bende yıldırımda oturuyorum yeşile yakın. doğum tarihlerimizde hemen hemen aynı yarın 2li tarama testi için gidicem sen gittinmi?

Yok canım pazartesi gidicem bende. Yıldırım'dan medicabil zor gerçi araban varmış o zaman rahat olur. Mesafe çok çünkü. Meraklar bekliyorum işte belki cinsiyeti de belli olur.

kimi alır kimi verir adaletmi bu şimdi benide kilo alıyorum diye yatıracak dr bu gidişle

bugun tartıldım gene 6 kılı gıtmış en son 5 tı bıkaçgun once . cok cok zayıf degılım ama bunyeem sarsılıyor.. bakalım ne dıcek doktor 4 kılo verdıgımde yatırmıstı 3 haftadır gıtmedım merak edıyorum bebegımı

Benim kalbi durdu canım kısa sürdü zaten atışı ben 6+4te duydum kalp atışını bir hafta tekrar kontrole gidince 6+6 da büyümesi durmuş canım acele edip gitmem gereken tarihten önce gittim o zaman duymuştum kalp atışını eğer doktorun çağırdığı tarihte gitseydim hiç duymamış olacaktım.gerçi bunun neye faydası olur bilmiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim kalbi durdu canım kısa sürdü zaten atışı ben 6+4te duydum kalp atışını bir hafta tekrar kontrole gidince 6+6 da büyümesi durmuş canım acele edip gitmem gereken tarihten önce gittim o zaman duymuştum kalp atışını eğer doktorun çağırdığı tarihte gitseydim hiç duymamış olacaktım.gerçi bunun neye faydası olur bilmiyorum

Ayy bende onu dusunuyorum sogan kavrulurken cikan kokudan midem bulaniyo.dondurucuda barbunya var atayim dudukluye soganida kavurmadan koyayim pissin kendi kendine

Yok canım pazartesi gidicem bende. Yıldırım'dan medicabil zor gerçi araban varmış o zaman rahat olur. Mesafe çok çünkü. Meraklar bekliyorum işte belki cinsiyeti de belli olur.

bende bende çok merak ediyorum en son 2 hafta önce görmüştüm bebişimi bakalım yarın sabahın körüne aldım randevumu heyecandan uyuyamam kesin :)

Ayy bende onu dusunuyorum sogan kavrulurken cikan kokudan midem bulaniyo.dondurucuda barbunya var atayim dudukluye soganida kavurmadan koyayim pissin kendi kendine

bende asırı derecede sogan severdım sımdi hiçbir sekılde yıyemıorum tvde ızlerken bile soganı gorunceeee kotu hıssedıorum kendımı bulantı gelıyor..

Duygusalız tabi olur öyle canım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Psikolojik olarak değil ama korkum var tekrarlar mi diye.birde doktor bana rahmi kazimadığını söyledi kürtajda.sadece vakum yani rahmin yıpranması daha az oluyor sanki bu durumda kabaca akıl yürütürsem.bende 2ayı geçirmek istiyorum sadece inşallah acele bi karar olmaz.

bir mutlu oldum ki sorma içime dert olduydu akşam beri şimdi sıkıca duruyorlar hehe :) engel olmasam kocaman olcaklardı :) rabbim isteyen herkese versin 27:

Ahh ah şimdik böyle kocamanlar taş gibiler, hele bir emzirme olayları bitsin, balon gibi sönüyorlar kabus yaa..

Yavrucum ben de toparlaklaştım, kalçam, karın bölgem büyüdü, ama tamamen benim pis boğazımla alakalı..

Yazzık adama ayol bişeycik deme, oynasın topunu gelsin :)) Erkekler biz kadınlar gibi sıkıntıya gelemezler hayatım, dirayetli olamazlar.. Şu bizim çektiğimiz sıkıntının binde birini onlara versek senelik izne çıkıp yatak döşek yatarlar..

Hayatım şehriye çorbası, tavuk kızarttım, ve pilav.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…