2014 Aralık Anneleri

Senin tamamen hamilelikten miş benim oldum olası böyle gitmesin, hep yanımda kalsın. Çok bencil gibi gözüktüm demi

ssenınkı cidden bıraz cokmuşş bende esıme sen ye benım yerıme dıyorum. sen yedıkce ıstahım gelır belkı dıyorum. ben yemeyınce oda yemıyor.. gecıcı duygular bunlar ama sıkıntı yapcagına soylee o anlar senı hamılesın ondan oldugunu dusunur

evet cnm bursalıyım öle oldu hanım köylü yaptım kocişimi

Bendeki model okkalısından. Bozüyüke cuma akşamdan gittik Konya'ya ctesi sabah niye gidiyoruz kavgası yaparız hala düşün. Bir de anası var hanımköylü olsun dünyayı zindan eder adama:) ömrümü yedi la bunlar :)

Hıhhh bendensin sende valla her şeyini kıskanıyorum kardeşini arasa mesela gülse telefonda ohhh keyfin gıcır diyorum sinir oluyorum yaaaaa yaşadıklarımızı erkekler de yaşasın istiyorum Ben ehehe:) Ben yanlış anlama normaalde hiiiiiç böyle düşünmem ama buaralar garip şeyler hissediyorum yani Ben kilo alcam o fit baba olacak onu bile kıskanıyorum..sizlere danışmadan çemkirmeyim dedim diye sustum iyi ki susmuşum anlaşılan..bu hisler geçecek inşallah :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

vay be eşe bak, bizimki benden fazla yiyo göbek ondan önce gidio, bende diyorum bu kadar büyütmüşken doğumu da sen yapıver benim yerimee

hahaha benimkide sessiz sakin ama patladımmı tam patlıyor valla var bi tuhaflık bunlarda

Senin tamamen hamilelikten miş benim oldum olası böyle gitmesin, hep yanımda kalsın. Çok bencil gibi gözüktüm demi

Evet canım 3-4 gündür var sadece bu hisler sadece... Yok canım ne bencilliği senin suyun o demek ki kocan değil mi çekecek :))

Ayyy söylerim sonra üzülürüm.diye korkuyorum .. Kiloyu fln dedim zaten kaç kilo alırsam sen de alacaksın dedim tamam dedi ama almaz kesin yaaa....inşallah geçer bir an evvel bu hislerim..utanıyorum bazen sonra 10 dakika geçmiş gene aynı hisler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

medikabile gidiyorum cnm ben dr.oktay altuna memnunum şuanda hastanede güzel bu 3. Hastanem gerçi ama artık burda kalırım herhalde. Sen nereye gidiyorsun

Ben Doruk hastanesine gidiyorum Sühendan Hanım'a. Medicabil 'i bende düşündüm ama sonra uzak geldi vazgeçtim. Hayırlısı olsun bakalım.

Ahaha goca Gonyalıya nasıl dinlettin sen onları be:))

Evlendikten sonra Konya'dan ve Konyalıdan nefret ettim desem bana kızar mısınız?:44:

yok canım be neden kızalım canın yanmış demek ama her insan farklı işde :)

öyle canım annemler duysa yaptır derler de böyle şeyleri söylemem ben anlatmaya uğraşmaya gerek yok :)

Onemli olan sekli degil islevi :)
Sen rahatsan sorun yok anne sutyeni iste benim annemde bundan kullaniyo.bendede bunlar var alti metalsiz seklini koruyo ama sert degil orta yumusaklikta.

aaaa güzelmiş bunlar ama canım ben bilinçli süngersiz aldım gene de düşüneyim :))

Ben Doruk hastanesine gidiyorum Sühendan Hanım'a. Medicabil 'i bende düşündüm ama sonra uzak geldi vazgeçtim. Hayırlısı olsun bakalım.

doruk hastanesinde ben çok rahatsız oldum çok sıra bekleniyor saat 10a randevu alıyorsun saat 11de ancak sıra geliyor çalışıyorum onların keyfini bekleyecek vaktim yok sinir oldum bıraktım orayı. evet haklısın medikabil uzak ama doruk hastanesindense orayı tavsiye ederim ilk başta bende uzaklığı konusunda düşündüm aman ne yapim kocam götürüyor sonuçta o götürmezse ben arabama atlayıp giderim diye düşündüm önemli olan güzel bir hastane olması uzaklık çokta önemli değil.

vay be eşe bak, bizimki benden fazla yiyo göbek ondan önce gidio, bende diyorum bu kadar büyütmüşken doğumu da sen yapıver benim yerimee
ayh guldurdun benı nazar degdırcm adama böyle anlatınca bi patlak verıyoruz zaten nazar degmesın .. ama öyle yapıyor konu acılınca anlatayım dedim

bu ara çok duyduk canım sağlıksız diye duyup sağlıklı doğum yapanı şaşkınım çok düşünüyorum

Canım ben pazar günü oentiden aldım balensiz içi dışı pamuk rahat görünüyor daha denemedim de :)

....

penti biraz uzaktı gidemedim ama eşimle çıkınca bi de oraya bakacağım güzel şekilli birşey alayım adam rahatsız olmasın hehe :)

diğer doktorların hiç beklettiğine denk gelmedim ama Sühendan hanım'a ilk randevumda 3 saat sonra 2 sonra 1 saat bekledim. Giderek düşüyor ama çalışınca gerçekten zor. Bende çalışıyorum Yıldırım'daki doruk'a geçiçem. Orada ki Gizem Hanım'a çok iyi diyorlar. Arkadaşımda onda yaptı. Kısmet bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…