2014 Aralık Anneleri

kan verıyoruzya ıkılı testte o zaman ac mı olmak gerekki. ultrasonda fark etmez de aclık tokluk.

Canım sorma bende degstrmek istyrm ama ibrahim bey varmıs özel muayene ediyomus ama yine senin gittiğin hastanede doum yaptırıyomus. Senin suan muayene ücretin nekadar?

12.hafta

Kizlar yaa ben devlet hastanesinde ultrasona girdim oglumda ozelde dogum yaptim ayni hastaneye gidecem dogumda ve doguma 3 4 ay kala simdileri evine yakin olan hastande devam etnek.istiyorim daha sonrasida dogum olacak hastanede devam edicegim dogum olacak hastane uzak oyuzden ilk aylar gitmek istemiyorum
Akli,a bisey takildi dr gorunmeme de daha 3 gafta var belki.bilgisi olan vardir 16 martta regli oldum ben hamile.kaldigim gimu nasil ogrene bilcem ben

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

albüm gibi bişeler yapmayı ben istiyorum ama nasıl olur hiç bi fikrim yok. nasıl yapılır , nasıl bişe yapılabilir sizce

canım mothercare de çok güzel gebelik albümleri var ben aldım.daha doğrusu gebelik anı defteri. hem resimleri yapıştırıcak yer var hem de altına notlar yazılabilecek alan. gün gün yazılabiliyor. ayıptır söylemesi ben idrar testimi bile streç folyoyla folyolayıp yapıştırdım:) her ultrason resminin de resmini çekiyo eşim çünkü ultrason resimleri zamanla siliniyo aklınızda olsun. kızıma hamilkeyken böyle hazır albümler anı defterleri yoktu. internetten içi boş kağıtlar dışı süslü anı defteri alıp yapıştırıp altına notlar yazmıştım. hala da açar okurum. çok güzel bi hatıra:)

Canım sorma bende degstrmek istyrm ama ibrahim bey varmıs özel muayene ediyomus ama yine senin gittiğin hastanede doum yaptırıyomus. Senin suan muayene ücretin nekadar?

12.hafta

35 lıra benım ucretım. bide benım ozel durumum var rahmım kalp seklınde gercekten guvenebilcegım doktor olsun istedim. suanki doktorumdan memnunum. 3. doktorum ama dogruyu buldum. 2 aydır ona gıdıyorum.

Nhoşbulduk cnm :) ikili test ne zaman yapılıyor ne zaman gitmek lazım[/QUOTE]
11-14. Haftalar arasinda yapiliyo canim sen kac haftaliksin doktorun sana soyleyecektir zaten.
kızlar cinsiyet konuşuyorsunuz ya benim yüzümde lekelenmeler var bayağı belirgin kız diyenler var sizde de lekelenme var mı ?
Benim akrabalarimdan edindigim tecrubelerle %80 kiz canim.bende lekelenme yok aksine esmerim normalde ama rengim acildi sanki.gozumun altindaki morluklar bile azaldi diyebilirim bunu etraftakilerde fark ediyo erkekmi olacak acaba benimkide
Hamile kaldigin gunu bilemiyosun canim regl baslangic tarihinden itibaren sayacaksin gununu yani bugunden 16 marti cikaracaksin.
Cok guzel dusunmussun canim idrar testine guldum ama

Son düzenleme:
Canım marla nın anlamı ne benim çok hoşuma gitti çok değişik ve kulağa hoş gelen bir isim. Birde nece?

Tam olarak hangi dilden bilmiyorum acikcasi canim latince kokenli diye yaziyo bazi kaynaklarda esim fight club filminde duymus marla ismini ben izlemedim de bir karakterin adiymis orda. Bir de inebolu taraflarinda dogal bir tas varmis marla tasi diye onu da az once okudum internetten :)

Nhoşbulduk cnm :) ikili test ne zaman yapılıyor ne zaman gitmek lazım
11-14. Haftalar arasinda yapiliyo canim sen kac haftaliksin doktorun sana soyleyecektir zaten.

Benim akrabalarimdan edindigim tecrubelerle %80 kiz canim.bende lekelenme yok aksine esmerim normalde ama rengim acildi sanki.gozumun altindaki morluklar bile azaldi diyebilirim bunu etraftakilerde fark ediyo erkekmi olacak acaba benimkide

Hamile kaldigin gunu bilemiyosun canim regl baslangic tarihinden itibaren sayacaksin gununu yani bugunden 16 marti cikaracaksin.

Cok guzel dusunmussun canim idrar testine guldum ama [/QUOTE]

heheheh napiyim atmaya kıyamadım

marlamı???? :44: yaaa bizim şirkette bir ablamız var sarma sigara içiyor onların üstünde marla yazıyor bence bu isimden vazgeçin

Yok canim yanlis anlamam evet degisik yerlerde insanin karsisina cikiyor bazi isimler ben istemiyorum zaten. hala dusunuyoruz ne koyulabilir diye sanki kesin kiz olcakmis gibi :) kiz icin isim onerilerinizi yazin ama benim hic aklima gelmiyo

Kizlar ara ara su gibi akintim oluyor camasirim resmen islaniyor bu rahatsiz ediyor beni sizlerde de oluyor mu boyle bisey

Arkadaşımın iki kızı var melek lina ve Beril alya

bugün iş aşırı yoğundu. öğleden sonra forumu hiç takip edemedim şöyle bir göz gezdirdim şimdi isim düşünülmeye başlanmış ne güzel :)
benim isim kriterlerim şunlar: 1)tek heceli isim istemiyorum zor çağrılıyor gibi geliyo bana nedense :)
2)çift isim istiyorum dahiler çift isimli olurmuş bi de kızımın 2 ismi var. bi de ben çocukken benim niye göbek adım yok diye ağlardım:))
3)ikişer heceli olsun istiyorum ki çok uzun olmasın.
4) aslında en önemlisi güzel anlamı olsun
5) ne çok yaygın ne de hiç duyulmamış isim olmasın.
6) dalga geçmeye mahal verecek bi isim olmasın
7) ingilizce karakterler içersin. yani ö ü ş gibi noktalı harfler olmasın içinde. uluslararası yazımlarda sorun olabilir. bi süre sonra ingilterede yaşamaya başlayacağımız için bunu önemsiyorum.
8) bu kadar kriterden sonra nasıl bir isim bulacağız ben de çok merak ediyorum :))))

Canim esim bana birakmiycak nasil olsa kizin olursa sen koy bari Loya tatli demek lazca bi isim cok duyulmus bise degil bide berva var oda simsek demek erkek icin dusunulebilir :)
heheheh napiyim atmaya kıyamadım

Guldugume bakma benimde aklimdan gecmedi degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…