2014 Aralık Anneleri

Kizlar isim konusunda biz de erkek olursa evlenmeden once karar vermistik Yusuf Deha koymaya. Yusuf rahmetli kayinpederimin ismi ve melek gibi bir insandi Allah rahmet eylesin cok da severim zaten Yusuf ismini, Deha yi da isimlerimizin ilk hecelerinin birlesimi olara olarak bulduk De+Ha seklinde hem de anlamli bi isim :) sizde isimlerinizdeki hecelerden anlamli birlesimler cikiyor mu bir bakin :) kiz ismi bi turlu bulamiyoruz ama. esim Marla koyalim deyip duruyor ama yabanci isim sonucta ben istemiyorum dusunmeye devam ediyoruz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kac haftalıksın canım?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben hep gittigim dr ye yaptryrm tahlilleride özel hastane ama 2li test düşünmüyrm ne olursa olsun o benim bebegım diyosan sende kafanı karıstrma derim.. istanbulda değilim malesef sana yardımcı olamıycam canım sorun hakkında

bende yeniyim daha..Allah cok aratmamış maşallah ...inş hayırlısıyla kucağına alırsın sehir olarak nerdesin calışıyormusun evdemisin

canım benim çevremdeki herkese nerdeyse down sendromlu dediler çok duyduk ama allaha şükür hepsi de sapasağlam doğdu hiçbir sorunları yok. Yani sağlıksız bir bebeğe tepkin ne olur hani aldırır mısın aldırmaz mısın bunu bilemeyiz senin kararın ama aldırmam diyorsan sana tavsiyem bu testleri yaptırma. Yüksek risk çıkar falan allah korusun gebeliğini stres içinde geçirmeni istemem örneğini çok gördüm annelerin ömründen ömür gitmişti doğurana kadar. Benim ilk gebeliğim mesela ben yaptırmıcam Allah ne verirse hayırlısını versin bol dua etmek lazım canım.

Bende senin gibi düşünyrm canım Allahın izniyle inşallah sapa sağlam dogar bebeğimiz❤️❤️❤️ 😍 :)

Canim benim esim laz zaten anlamda sorun yok.onemli olan benim onu ikna edebilmem :)

Kac haftalıksın canım?

takvimimde 10 yazıyor ama benim geç yumurtlama olmuş canım şu an 8+6 yız 9. Hafta bitiyo yani gittiğimde 11. Haftaya girmiş oluruz inşallah sanırım cinsiyet için çok erken :) hele de kızsa imkansız

böyle seyiriyor gibi mi bazen bana da oluyor o mu hareket ediyor yoksa kaslardan mı bilmiyorum ama onun olduğunu düşünmek bile heycanlandırıyor değil mi :)

aynen canım.
yok benim ki böyle sanki ayağını yumruğunu dayiyor gibi
bilmiyorum bebek mi yapıyor yoksa benmi öyle zannediyorum..

birde ben doktora hiç gitmiyorum...bu ikili test falan dediginiz ne oluyor

amiinnn tatlım ya inşallah bütün bebişler iyi olsun acılarını göstermesin rabbim kimseye

takvimimde 10 yazıyor ama benim geç yumurtlama olmuş canım şu an 8+6 yız 9. Hafta bitiyo yani gittiğimde 11. Haftaya girmiş oluruz inşallah sanırım cinsiyet için çok erken :) hele de kızsa imkansız

Benim 11+4tü gittiğim hareketlerini izledim cok güzeldi ama cinsiyet için 2hafta sonra tahmin edelim kesin olmamakla birlikte bakalm dedi:) haftaya cuma gidicem bakalım belli olurmu bilmyrm canm

canım aldırmam asla haklısın stres üzüntü konusunda doktorum da istersen yaptırma demedi hiç o zaman araştırma yapiim ben ..
sağlıkcı arkadaslarımda yaptır diyorlar o yüzden yaptırmama alternatifimi düşünmedim .. ilgin için teşekkür ederim canım

bende yeniyim daha..allah cok aratmamış maşallah ...inş hayırlısıyla kucağına alırsın sehir olarak nerdesin calışıyormusun evdemisin

sende hoşgeldin canımmmm 1 senede pek az değil heray beklenti heray yeni bir umut çok şükür rabbime herkeze nasip etsin inşallahhh...
Istanbuldayım ve çalışıyorummm..sen neredensin

aynen canım.

zeka testi olarak geçiyor anneden kan alınıyor bebekte down sendromu olmak üzere başka kromozom hastalığı olma riskine bakılıyor ama sadece risk olarak çıkıyo sonuç kesin değil yani. Düşük risk çıkan bebek hastalıklı doğduğu gibi yüksek risk çıkan bebek sağlam doğabiliyo. Biraz kafa karıştırıcı bir şey . En iyisi yaptırmamak :))

rica ederim ne demek yaptırıp yaptırmamak senin elinde canım doktor ısrarcı olmamalı. Eğer aldırmam diyorsan doktorlar zaten yaptırma diyor benim doktorum da böyle dedi. Çok iyi düşün canım keyifli bir hamilelik geçirmeni dilerim.

ilgin için teşekkür ediyorum canım çok kararsız kaldım şimdi biraz araştıralım bakalımm :26:

Benim doktrmda istersen yaptrmayablrsin dedi zaten aldırmam bebegımı diyen anneler oluyo oyüzden hic önermiyrm dedi. İnşalalh saglıklı bebeklerimiz olur. Birde saglıksız dedikleri bebeklerdede saglam dogan okadar fazlaki çevrendede vardır muahkkak..

12.hafta

İnsallah guzel haberler alirsin canim..
Bizde oyle bisey cikmiyo canim sen sanslisin anlamli bisey cikmis ortaya Yusuf ismini cok severim naif bir isimdir..Hayirlisi olsun cinsiyet konusunda..
aynen canım.

Canim sana oyle geliyo bence bagirsak hareketleri bile olabilir..daha cok erken tibben mumkun degil yani :)
Aa neden gitmiyosun canim doktora ikili test hadi neyse bazilarimiz bilincli olarak yaptirmiyo kafa karismasin diye ama bi gorunseydin keske merak etmiyomusun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…