2014 Aralık Anneleri

kızlar merhaba .. cuma kontrole gittim , maşallah bebeğimiz 5 gün önden gidiyormuş dr boyu normalden daha uzun görünüyor dedi , ay sonu ikili test yaptırmamı söyledi ,var mı üsküdar yunus emre ye giden kızlar ya da yakını giden yorumlarınızı istiyorum , ikili testi ebe olan arkadaşım devlette yaptır dedi sait çiftçiye çok yakınım bir randevu alıp görüşeceğim doktorla bakalım ,siz nerelerde yaptırıyorsunuz paylaşalım lütfennnnn :KK31:

ben avrupa yakasındayım ve şişli memoriala gidiyorum.ama ilk tahlillerimi kızılayda yaptırdım.hastanede 1000 tl tutan testleri kızılayda 75 tlye yaptırdım..ikili testte de oraya kan vermeyi düşünüyorum.sen de araştır istersen,üsküdarda var kızılay

rica ederim ne demek yaptırıp yaptırmamak senin elinde canım doktor ısrarcı olmamalı. Eğer aldırmam diyorsan doktorlar zaten yaptırma diyor benim doktorum da böyle dedi. Çok iyi düşün canım keyifli bir hamilelik geçirmeni dilerim.:KK49:

:KK31::KK31: inşallah canımm hepimiz keyifle geçirelim inşallah :KK16::KK16:

Kizlar isim konusunda biz de erkek olursa evlenmeden once karar vermistik Yusuf Deha koymaya. Yusuf rahmetli kayinpederimin ismi ve melek gibi bir insandi Allah rahmet eylesin cok da severim zaten Yusuf ismini, Deha yi da isimlerimizin ilk hecelerinin birlesimi olara olarak bulduk De+Ha seklinde hem de anlamli bi isim :) sizde isimlerinizdeki hecelerden anlamli birlesimler cikiyor mu bir bakin :) kiz ismi bi turlu bulamiyoruz ama. esim Marla koyalim deyip duruyor ama yabanci isim sonucta ben istemiyorum dusunmeye devam ediyoruz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım marla nın anlamı ne benim çok hoşuma gitti çok değişik ve kulağa hoş gelen bir isim. Birde nece?

ilgin için teşekkür ediyorum canım çok kararsız kaldım şimdi biraz araştıralım bakalımm :26:
benim de arkadaslarima hep down sendromlu dediler. 9 ayi aglaya aglaya geçirdi kadinlarin. saglikli olsa bile psikolojisi bozuldu bi kere. zira hepsi saglikliddoğu bebeklerin. uzuldukleriyl

ben avrupa yakasındayım ve şişli memoriala gidiyorum.ama ilk tahlillerimi kızılayda yaptırdım.hastanede 1000 tl tutan testleri kızılayda 75 tlye yaptırdım..ikili testte de oraya kan vermeyi düşünüyorum.sen de araştır istersen,üsküdarda var kızılay

saol canım beşiktaşta oturuyorum kızılayın yaptıgını bilmiodum bir araşırayımm teşekkür ederimm :KK55::KK55:

ama çok değişik isimler bunlar :) bir tek asmin ve kayra'yı duydum. yeni ve farklı isimleri hemen benimseyemiyorum ben. biraz kendimi alıştırmam gerekiyor. anlamları da güzelse olabilir tabii :)

ya ben öyle cok farklı hiç duyulmamış bişe olsun istemiyorum güzel olsun yeter çok farklı isimleri yadırgıyorum bende. erva var bide kızlar peygamber s.a.v efendimizin halasının ismi

Mayaya canım ama memnun degılım yaa erkek dr olmasın dedim ama bilmyrm şimdide sen memnunmusun ordan canım?

12.hafta

mayayı kesınlıkle tavsıye etmıyorum oranın sahıbı erkektı o ilgilendi ben gittiğimde adamıa kıl oldum. benım gittiğim doktora gitmeni tavsıye ederım .. buraya yenı geldik pek bildiğimiz doktorda yoktu arartıra arastıra buldum memnunum doktorumdan. :KK49:

marlamı???? :44: yaaa bizim şirkette bir ablamız var sarma sigara içiyor onların üstünde marla yazıyor bence bu isimden vazgeçin :KK14:

Ahaha :) sigara markasımı çıktı :) ben çok seviyorum değişik isimleri anlamı güzel olsun yeter. Gel gelelim ben almanyada yaşıyorum burda da bazı türk isimlerinin almanca anlamları var kötü o yüzden buraya uygun bir isimde seçmeliyim sonra harfler de önemli burda alman ve ingiliz alfebesinde olmayan harfler yine problemli. Ondan iyice araştırmam lazım

Ahaha :) sigara markasımı çıktı :) ben çok seviyorum değişik isimleri anlamı güzel olsun yeter. Gel gelelim ben almanyada yaşıyorum burda da bazı türk isimlerinin almanca anlamları var kötü o yüzden buraya uygun bir isimde seçmeliyim sonra harfler de önemli burda alman ve ingiliz alfebesinde olmayan harfler yine problemli. Ondan iyice araştırmam lazım

anladım cnm neyse sağlıklı olsunlarda bide cinsiyetlerini öğrenelim isim konusunda çevremizdede çok fikir verenler olacaktır :KK34:

kızlar cinsiyet konuşuyorsunuz ya benim yüzümde lekelenmeler var bayağı belirgin kız diyenler var sizde de lekelenme var mı ?

X