2014 Aralık Anneleri

Canim esim bana birakmiycak nasil olsa kizin olursa sen koy bari Loya tatli demek lazca bi isim cok duyulmus bise degil bide berva var oda simsek demek erkek icin dusunulebilir :)

Guldugume bakma benimde aklimdan gecmedi degil

teşekkürler cnm. ikisini de duymamıştım. ikiside hoş. erkek olursa doruk erva diye düşünüyorduk evlenmeden önce :) berva benziyor ervaya. hatta daha güzelmiş

Canim esim bana birakmiycak nasil olsa kizin olursa sen koy bari Loya tatli demek lazca bi isim cok duyulmus bise degil bide berva var oda simsek demek erkek icin dusunulebilir :)

Guldugume bakma benimde aklimdan gecmedi degil

valla belli ki bu isim konusu çok ugrastircak bizleri

Kizlar ara ara su gibi akintim oluyor camasirim resmen islaniyor bu rahatsiz ediyor beni sizlerde de oluyor mu boyle bisey

Var canım yaa beni de rahatsız ediyor..hamile kaldığım günden beri günlük ped kullanıyorum..doktoruma sordum normal dedi ama normaldir inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya ben o günlük pedlerde hic rahat etmiyorum.afedersin ama çamaşırn ortasında kivriliyor.sen memnun musun cnm memnunsan hangisini kullanıyorsun?

teşekkürler cnm. ikisini de duymamıştım. ikiside hoş. erkek olursa doruk erva diye düşünüyorduk evlenmeden önce :) berva benziyor ervaya. hatta daha güzelmiş
Berva guzel isim canim anlamida guzel lazca isimler yaz epey liste cikiyo anlamlarida yaziyo karsisinda.benim esim takmis iki isme ikna olmuyo bi turlu.cinsiyet belli olsun ben biliyorum ama..
valla belli ki bu isim konusu çok ugrastircak bizleri

Ben hamile kalmadan basladim ugrasmaya ama adam inat napayim

insallah ikna edersin cnmm benimkide ben birakacam diyor ama bakalım artik..

ya ben o günlük pedlerde hic rahat etmiyorum.afedersin ama çamaşırn ortasında kivriliyor.sen memnun musun cnm memnunsan hangisini kullanıyorsun?

Evet canım ben de hiç sevmezdim ama baş edemiyorum hamile olalı.bi kaç marka denedim..kotex beyaz dışlı olandan memnun kaldım canım pamuklu yüzey yazıyor üstünde..yumuşak bir pet olduğundan o kıvrılma şeysi olmuyor :)

o zaman marketw gidinxe alayım bende ben de bas edemiyorum gunde iki çamaşır bile degistigim oluyor..paketi poşet degil dimi cnm kutuda?

ya ben öyle cok farklı hiç duyulmamış bişe olsun istemiyorum güzel olsun yeter çok farklı isimleri yadırgıyorum bende. erva var bide kızlar peygamber s.a.v efendimizin halasının ismi

erva benimde hoşuma gidiyor canım.kız olursa ben,erkek olursa eşim koyacak. yazı tura yaptık berra hoşuma gidiyor birde.

Ben kendimi bildim bileli gunluk ped kullanirim canim o olmazsa rahat edemem o derece.ben su anda molpedin pembe paketli olanini kullaniyorum memnunum.hangi marka olursa olsun dikkat etmen gereken bisey var ince yazani alma onlar kivriliyo cunku.bi donemde watsonstan ithal bi gunluk ped almistim cok guzeldi hem fiyati uygundu hemde tam istedigim gibiydi hala varmi bilmiyorum yasadigim yerde avm bile olmayinca emin olamadim :)

o zaman marketw gidinxe alayım bende ben de bas edemiyorum gunde iki çamaşır bile degistigim oluyor..paketi poşet degil dimi cnm kutuda?

Ooo Ben her ezanda çamaşır değişiyordum baş edemedim yaaa :)) kutuda tatlm beyaz bi kutu içinde her biri ayrı ayrı paketli canım

Ooo Ben her ezanda çamaşır değişiyordum baş edemedim yaaa :)) kutuda tatlm beyaz bi kutu içinde her biri ayrı ayrı paketli canım

Günlük ped kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey parfümsüz olmasi hem allerji hem de mantar yapma riski var

heheheh napiyim atmaya kıyamadım[/QUOTE]
bende emın olmak ıcın 2 kez yapmıştım ıkısınıde saklıyorummm

Ust sinir 95 seninki yuksek sayilmaz canim. 111 cikmisti benim.
Biraz dikkat edersen düşüyor.
Benim ki 88-96 araliginda su anda.
Arada kacamak yapmama ragmen :)
Ha bir de hareket cok etkili. Biraz daha buyusun bebis günlük yürüyüş yapicam.

Guzel bi anlami varmis dusunulebilir :)

saol cnmcm.burda watsons var kendi ürünleri mi dediğin Ped cnm??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…