2014 Aralık Anneleri

ben avrupa yakasındayım ve şişli memoriala gidiyorum.ama ilk tahlillerimi kızılayda yaptırdım.hastanede 1000 tl tutan testleri kızılayda 75 tlye yaptırdım..ikili testte de oraya kan vermeyi düşünüyorum.sen de araştır istersen,üsküdarda var kızılay

Benımde agrıyo canm ama dr ye sordum rahmin büyüdkce baskı yapıor ondan agrıların dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Olabilir canım. Aman sağlıklı ve hayırlı bir şekilde doğsunlar da. Bunlar gelip geçer :)

inşallah canımm hepimiz keyifle geçirelim inşallah

Canım marla nın anlamı ne benim çok hoşuma gitti çok değişik ve kulağa hoş gelen bir isim. Birde nece?

ilgin için teşekkür ediyorum canım çok kararsız kaldım şimdi biraz araştıralım bakalımm :26:
benim de arkadaslarima hep down sendromlu dediler. 9 ayi aglaya aglaya geçirdi kadinlarin. saglikli olsa bile psikolojisi bozuldu bi kere. zira hepsi saglikliddoğu bebeklerin. uzuldukleriyl

saol canım beşiktaşta oturuyorum kızılayın yaptıgını bilmiodum bir araşırayımm teşekkür ederimm

ama çok değişik isimler bunlar :) bir tek asmin ve kayra'yı duydum. yeni ve farklı isimleri hemen benimseyemiyorum ben. biraz kendimi alıştırmam gerekiyor. anlamları da güzelse olabilir tabii :)

ya ben öyle cok farklı hiç duyulmamış bişe olsun istemiyorum güzel olsun yeter çok farklı isimleri yadırgıyorum bende. erva var bide kızlar peygamber s.a.v efendimizin halasının ismi

Canım marla nın anlamı ne benim çok hoşuma gitti çok değişik ve kulağa hoş gelen bir isim. Birde nece?

marlamı???? :44: yaaa bizim şirkette bir ablamız var sarma sigara içiyor onların üstünde marla yazıyor bence bu isimden vazgeçin

Mayaya canım ama memnun degılım yaa erkek dr olmasın dedim ama bilmyrm şimdide sen memnunmusun ordan canım?

12.hafta

mayayı kesınlıkle tavsıye etmıyorum oranın sahıbı erkektı o ilgilendi ben gittiğimde adamıa kıl oldum. benım gittiğim doktora gitmeni tavsıye ederım .. buraya yenı geldik pek bildiğimiz doktorda yoktu arartıra arastıra buldum memnunum doktorumdan.

marlamı???? :44: yaaa bizim şirkette bir ablamız var sarma sigara içiyor onların üstünde marla yazıyor bence bu isimden vazgeçin

Ahaha :) sigara markasımı çıktı :) ben çok seviyorum değişik isimleri anlamı güzel olsun yeter. Gel gelelim ben almanyada yaşıyorum burda da bazı türk isimlerinin almanca anlamları var kötü o yüzden buraya uygun bir isimde seçmeliyim sonra harfler de önemli burda alman ve ingiliz alfebesinde olmayan harfler yine problemli. Ondan iyice araştırmam lazım

anladım cnm neyse sağlıklı olsunlarda bide cinsiyetlerini öğrenelim isim konusunda çevremizdede çok fikir verenler olacaktır

kızlar cinsiyet konuşuyorsunuz ya benim yüzümde lekelenmeler var bayağı belirgin kız diyenler var sizde de lekelenme var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…